PS: Chybíš mi

PS: Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426830/bmid_ps-chybis-mi-1dd-426830.jpg 4 290 290

P.S. série

Melrose je začínající herečka, zatím se jí však velké role obloukem vyhýbají. Prakticky po celý svůj dosavadní život je zamilovaná do Nicka, který je hudebník a chystá se zrovna se svou kapelou na půl roku na turné. Potřebuje ale, aby za něj po tuto dobu někdo platil nájem ve sdíleném bytě a požádá o tuto službu právě Melrose. Ta souhlasí a do příběhu vstupuje Sutter, Nickův spolubydlící. Nesnesitelný, konfliktní chlap, který má potřebu se do Melrose neustále navážet. Melrose mu oplácí stejnou mincí, a Sutter, místo aby byl znechucen a rezignoval najedou zjišťuje, že se do tvrdohlavé dívky zamiloval…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

P.S. I Miss You , 2018

Kukicka
27.11.2019 3 z 5

Oddechovka, kterou prectete za 4 hodiny. Cte se to samo, ale nenajdete tam nic noveho. Vse krasne plyne, ale kniha ve vas nevyvola zadne extra emoce. Splni ucel odpocinku, ale pribeh se Vam brzy vykouri z hlavy

Damienronnie
27.11.2019 5 z 5

Parádna kniha :)

Bobina74
24.11.2019 4 z 5

Příběh je rozhodně čtivý, napsán je s lehkostí a budete ho mít přečtený za chvíli, protože se od knihy zkrátka neodtrhnete. Žádná hluchá místa, tempo románu vás žene neúprosně ke svému konci. Pro všechny kdo můžou plnou náruč romantiky, slastného očekávání, vzrušení i trochu té erotiky je kniha PS: Chybíš mi jasnou volbou. Více v recenzi od Kniha za knihou.

láska

2019  79%PS: Nesnáším tě