Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430823/bmid_prokurator-12j-430823.jpg 4 870 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného. Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů. O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Prokurator , 2017

kris.docekalova
21.03.2021 5 z 5

Kniha neskutečně napínavá a vcelku nepředvídatelná. O sexu to až tak nebylo, ale postavy byly výborně popsané a kniha celkově zajímavá a hodně čtivá. Knížku jsem přečetla asi za 2 dny a moc se mi líbila. Zápletka byla dobře promyšlená a docela netypická. Mix romantiky, detektivky, chvílemi i thrilleru (opravdu jemně).
Knížku jsem četla já (19) i mamka (45) a oběma se nám hodně líbila.

Nika30
18.03.2021 3 z 5

Není to vyloženě erotická kniha ale spíše dost krimi. Prvních pár kapitol jsem se musela ke čtení nutit ale ve finále mě tato kniha bavila.

JitkaH83
08.03.2021 4 z 5

Přesně takové čtení jsem potřebovala, abych si odpocinula od práce a povinností. Kniha je velmi čtivá, kombinace krimi a romance mi sedla.

Babu002
05.03.2021 5 z 5

Tahle kniha byla skvělá.
Postavy mi sedly. Příběh, který byl z obou pohledů, byl super. Navíc číst o právničině bylo zajímavé.
Minulost Kingy mi vyvolávala mráz na zádech a Šedivák jako postava byl mega zajívavej a skvělej (To, že je magor vím, ale teď ho beru jen jako knižní postavu.) Upřímně bych řekla, že je dobře promakaná postava.
Určitě sáhnu po dalším dílu!

Vorlovar
25.02.2021 5 z 5

Skvělá kniha

Nik97
25.02.2021

Kniha je perfektní. Mám ráda červenou knihovnu a mám ráda detektivky bez krvavých detailů - tohle je dva v jednom. Těšíte se a hádáte, jak to dopadne, zároveň sledujete vztah plný sexu a nebezpečí. Autorka to umí podat tak dobře, že jsem knihu za dva večery přečetla. Skoro 300 stran obyčejně nezhltnu tak rychle. Moc se mi líbí pohled z obou stran. Chvilku vypráví Lukáš a další kapitolku Kinga, zároveň tam není nic, co by se rušilo nebo, že by vadilo preskakovani úhlu pohledu. Díky za skvělé čtení, trochu mě mrzí, že v druhém díle jsou jiní hrdinové a není to další případ u Kingy a L.,taky by mě zajímal Šedivák a jeho příběh od začátku.

Evule114
24.02.2021 5 z 5

Musím říci, že jsem měla obavy z krimi prostředí, protože ho celkově nemám ráda, ale byla jsem víc než mile překvapena. Kniha měla spád, skvěle se četla, byla velmi vtipná a mě se moc líbila.

Nikoush356
05.02.2021 5 z 5

Miluju propojeni erotiky a pravniho ci policejniho prostredi. Kniha se dobre cte, ma spad a napeti. Cetla jsem i dalsi pokracovani a doporucuji

Alnima
26.01.2021 4 z 5

Docela pěkná, akční a romantická oddechovka.

veronika9761
23.01.2021 4 z 5

Moje druhy polský dilo, a libilo se. Prvni pulka svizna, druha malinko skomirala, ale na 4 hvezdy to je rozhodne.

savediver
22.01.2021 4 z 5

napětí, super

Feliska764
12.01.2021 3 z 5

Velmi ctiva kniha s pomerne ocekavanym zaverem, i kdyz některé zapletky byly prekvapive. Lechtive, nenarocne cteni na odlehceni.

knihomolkajanca
10.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Zajímavé propojení kriminálky a erotiky. Musím říct, že jsem čekala trochu více krimi a méně erotiky, ale to, že to bylo naopak, mi nakonec zase tolik nevadilo. Moc nechápu komentáře o tom, že kniha nepatří do erotiky, protože mi přišlo, že tato linka tvořila polovinu knihy určitě.
Obě hlavní postavy mě bavily a to hlavně proto, že se navzájem nedali a ani jeden z nich nebyl uťápnutý. Zajímavé dialogy a to napětí mezi nimi, i když teda musím říct, že scéna, kdy byl Chladnej docela agresivní, na mě možná byla trochu moc.
Každopádně musím konstatovat, že kdyby postavy neměly takový problém s komunikací, asi by to byl jiný příběh. Nicméně mi přijde, že takhle to je snad v každé knize, kde se řeší vztahy, jelikož jinak by to bylo moc jednoduché. :D
Kniha se četla snad sama a byla jsem na konci během večera. Celkově se mi koncept líbil, takže časem asi sáhnu po dalších dílech.

Laf
07.01.2021 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala. Hned od začátku jsem byla vtažena do děje a netrpělivě očekávala, co přinese další stránka. O napětí a zvraty také není nouze. Super kniha, mohu jen a jen doporučit :)

Lumír23
30.12.2020 3 z 5

Nu, hodnocení celkem vysoké, až neúměrně. Je to čtivé, ale zároveň naivní, průhledné. Mám rád detektivky od severních sousedů, miluju Wroclav jako nádherné město plné milých lidí, ale tohle je báje. A ne moc povedená.

Karola050716
18.12.2020 4 z 5

Dobré to bylo, nejsem úplně nadšená, ale další kousek od autorky určitě zkusím.

Aya81
16.12.2020 4 z 5

Vzrušující, zábavné, napínavé.. I přes použití obvyklých klišé (bez nich to asi v tomto typu literatury nejde) to bylo osvěžující a čtivé.

Killer.sister
09.12.2020 5 z 5

Za me kniha totalni pecka, palec nahoru :-) bavila me, nenudila jsem se ani minutu, hltala jsem snad kazdou stranku..melo to napinavy dej prolozeny kapkou erotiky a pekne prorizlou pusou obou hlavnich postav.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

nečekala jsem to, ale za mě se tato knižka povedla.

Saskiova11
01.12.2020 4 z 5

Super knizka..ziadna presladena romantika. Pacili sa mi aj hlavne postavy. Zenska nie je ziadne neviniatko neskusene ako to zvykne byvat. Mozem odporucit!