Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430823/bmid_prokurator-12j-430823.jpg 4 870 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného. Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů. O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Prokurator , 2017

georginaa
01.06.2019 5 z 5

Zvláštní styl psaní - v jedné kapitole jsou myšlenky Kingy a v druhé ty samé z pohledu Lukasze, které se nějak proplétají. Moc se mi líbilo, že to bylo spojené s detektivní zápletkou, zároveň milostné dobrodružství, poznávání toho druhého, vyřešení případu. Docela bych uvítala další případy ze soudu a společné vyšetřování, jako advokátka a prokurátor, kteří se k sobě chovají jako kočka a myš.

Ivuska.09
31.05.2019 5 z 5

Prokurátor je jeden z nejlepších erotických románů, který jsem kdy četla. Jsem moc ráda, že splňuje naprosto vše, co slibuje titulní strana - žhavý sex, břitký jazyk a nekončená jízda. Vůbec jsem nečekala, že děj bude tak napínavý. Příběh má zápletku i pointu a mě tohle čtení opravdu moc bavilo. Právní prostředí je navíc atraktivní a dodává všemu ten správný šmrnc.

Knihomolka97
27.05.2019 5 z 5

Jedním slovem mazec. Nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout a přečetla ji na jeden zátah. Ze začátku mě trošku mátl styl psaní, ale jak jsem se zvykla už to jelo. Kniha byla napínavá a zajímavá až do konce, do poslední stránky. Dva momenty mě velmi překvapily. Jak se říká, takové nečekané zvraty událostí.
Obě hlavní postavy jsou docela šílené. :-D Kinga se mi líbila moc, jak byla přidrzlá a sprostá a zároveň vtipná a taky (jako já) fanynka ve fotbale. Łukasz byl hned od první stránky pěkný hazlík, někdy to až přeháněl a naháněl trošku hrůzu. To jiskření mezi nimi bylo neuvěřitelné, až se mi tajil dech. Když se zrovna nechtěli navzájem pozabíjet, byli celkem roztomilý pár. :-D
Na závěr si neodpustím...Šedivák - hnusný arogantní psychopat, brr. Doufala jsem, že dostane co mu patří.

Pedruska01
22.05.2019 5 z 5

Právě jsem dočetla a jsem nadšená. Hrozně se mi to líbilo. Už samotnou anotací mě kniha nalákala, takže tady nebylo nad čím přemýšlet. Četla se ohromně, jednoduše a rychle. To jak byla rozdělena bylo pro mě svým způsobem velmi atypické. Žádné kapitoly, jen střídání osob díky rádoby "značce" na stránce. Musím se přiznat, že, když jsem potřebovala, měla jsem velký problém se nejen odtrhnout, ale především vymyslet vhodné místo, kam vrazit tu zatracenou záložku. Každý odstavec, každý jednotlivý pohled určité postavy anebo samotná stránka končila vždycky tak napínavě, až to byl boj. Aniž bych nějak dlouze uvažovala, tak ke knize bych použila jedno slovo, a to jiskření. Jiskřilo to v každé možné i nemožné situaci. Sex, hádky, brutalita, slovník, vtip, rivalita, i samotné hlavní postavy jiskřili. Bylo to ve všem.
Hlavní hrdinka Kinga byla hodně dobrá. Sympatická, vtipná a ostrá s pekelným slovníkem. Byť chytrá vzhledem k výkonu povolání, tak dokázala všechno hodit za hlavu a bavit se, mít neřesti. Od prvních stránek byla mojí velkou oblíbenkyní a bylo tomu tak až do té poslední.
Druhý hlavní hrdina - pan Prokurátor mi padnul taky skvěle do noty, ačkoliv byl ze začátku brutální a velmi zákeřný parchant. Tak ve finále mi to nevadilo. Prostě to k němu patřilo. To, jak k sobě přišli, to jak zjistili, kdo vlastně jsou, i to, jak se ve finále navzájem potřebovali mě vážně dost bavilo. Slovní přestřelky i fyzický kontakt - jinak řečeno kočkování, to je něco na mě. :D
Ta kniha mě ponořila do nitra již od začátku, má to ohromnou čtivost. První záležitost od autorky a ještě k tomu z Polska. Nenašla jsem tam jen nějaký erotický příběh, ale i (jelikož nejsem odborník) pro mě skvělou detektivní věc. Bylo to napsané stylem, který mi neuvěřitelně sedl. Našla jsem v tom odpočinek, napětí, ale taky neskutečnou zábavu. Bylo to oživené peprným slovníkem, kterého se tam nikdo nebál, a ta směs, která z toho vznikla... ono to prostě a jednoduše fungovalo.
Vývoj děje mě nepřestával udivovat. Tahle záležitost není rozhodně nic předvídatelného.
I ohledně toho největšího záporáka psychopata a kriminálníka Šediváka - v tom chlapovi něco bylo. Určitá jiskra? (ano, opět to slovo - prostě bylo ve všem :D) Byť bych ho měla nenávidět, nepociťovala jsem to. Cítila jsem k němu něco, co nedokážu popsat. Něco snad "dobrého"? Upřímně, neumím to absolutně vysvětlit. Místy i obdiv nad jeho vychytralostí. Ale něco mi tam vadilo. Pocit, který jsem měla, kterého se nemůžu zbavit, že to "něco" byl jakýsi zvrácený vztah mezi Šedivákem a Kingou, a to nebylo vyřčeno. Byly tam určité náznaky, které si samozřejmě převedu po svém, ale jsou to jen osobní teorie, které mám potřebu prokázat. Malá piha na kráse - autorka na to zapomněla nebo to udělala schválně nebo nevím?! Trochu mě to mrzí, možná bych chtěla vědět víc. Co možná - určitě!
Jestliže bych to měla shrnout, tak je to trochu jiná obdoba erotického příběhu, který ale není nijak otřepaný. Naopak, pro mě je originálním kouskem, skvěle naservírováno včetně skvělých postav a tolika emocí. Já se bavila, jsem spokojená a neváhám doporučit - hodnotím vším, co mám k dispozici. :)

rajcatko
18.05.2019 3 z 5

Souhlasím se vším, co zde psali všichni ostatní. Takže bližší recenze jsou pode mnou :-)

Dani25
13.05.2019 4 z 5

Moja prvá kniha čítaná v polstine, keďže som sa vracala z Varsavy a uz som mala svoju precitanu, siahla som po nej, aby som mala co citat vo vlaku :) Spočiatku som myslela, že to bude len "červená knižnica", ale vyvinula sa z toho dobrá detektívka. Tesím sa na dalsie diely.

Annnulika
01.05.2019 5 z 5

Velice mile mě tato kniha překvapila. Čekala jsem zase nějakou romantiku s erotikou, ale byla to i "detektivka". Bylo tam napětí a mělo to spád, k tomu nějakej ten zvrat ke konci. Za mě velmi čtivá oddechovka nejen o tom "Ona potkala jeho a bum" ;)
Jo a ještě je fajn, že je to psaný z pohledu jejího i jeho a to někdy i lehce zpětně ;)

Ivushca
01.05.2019 5 z 5

Velmi čtivá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji jako oddechové čtení do slunného počasí...

Trustty
28.04.2019 3 z 5

Pokud hledáte oddychovku, je to právě tato kniha. Neurazí, ale ani nenadchne. Příběh je čtivý, ale nijak zvlášť ohromující.
Břitký jazyk se tu občas objeví po boku rádoby žhavého sexu :)).