Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430823/bmid_prokurator-12j-430823.jpg 4 870 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného. Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů. O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Prokurator , 2017

marta14
24.07.2020 4 z 5

Prvních 40 stran jsem byla zklamaná a zvyknout si na styl psaní taky dalo zabrat. Každopádně se mi to pak líbilo. Tedy až na toho náladového Lukasze, který mě jednu dobu fakt naštval. Ta detektivní zápletka to zachránila a já se těším na další díl!

sebemi
22.07.2020 1 z 5

A za mě teda neee. Styl psaní mi nesedl,chlap se tam chová jak naprostý deb..., ženská taky rozumu moc nepobrala a ten konec bože, to už jsem fakt nedávala :D Chlap pronese jednu větu, která nemá význam vůbec a ženská mu udělá papa a já musela číst dalsich xstran než se konečně zase dali dohromady. Za mě utrpení!

Janiss_89
21.07.2020 5 z 5

Asi bych tomu nedala štítek - erotický román - ale spíš eroticke krimi. Ani by mě nenapadlo si to přečíst, ale dvě kolegyně mi to doporučily, a tak jsem se do toho pustila. Mě to teda bavilo hodně. Napínavé, poutavé a zase něco jiného. Což fakt oceňuji.

Red-haired
19.07.2020 3 z 5

Na začátku příběh vypadal slibně, ale když se vám zprotiví hlavní postavy, to se jim pak těžko fandí. Knihy z právnického prostředí moc nečtu, takže jsem se docela těšila na zpestření, ve výsledku se ale žádné velké wow nekonalo. Že by to mezi hlavními hrdiny nějak zvlášť jiskřilo, jsem také nepociťovala, navíc byl hlavní hrdina v chování k ženám (odpusťte mi ten výraz) strašné hovado a krásně to završil scénou, kdy chtěl svou milovanou fyzicky napadnout...
Jedinou zajímavou postavou byl paradoxně psychopat Šedivák, který v příběhu hraje roli záporáka, a určitě bych uvítala, kdyby se objevoval častěji, protože tohle byla stejně lepší love story. :D
Ve výsledku se jedná o opravdu průměrnou knížku, někoho může nadchnout víc, ale já se k ní už určitě vracet nebudu

Knihomol.ka
19.07.2020 odpad!

Bože to je ale brak!!!

Pitraska
16.07.2020 3 z 5

Zkusila jsem nový žánr a ono to vůbec nebylo špatné. Provázanost příběhu mě moc bavila. Pohled ženy a muže mi přišel jako dobrý nápad. Prostě drama, chtíč, napětí, sex, humor. Nebudete se nudit.

Pajule35
14.07.2020

Jako ficak, lepší jak 50 odstínů.. Přečteno za 24hod. Jdu hned na další díl..

Pralinka1910
11.07.2020 4 z 5

Polska autorka boduje! Asi tím, ze píše o prostředí, které sama dobre zná a je velmi dobrý vypravěč. Jen těch cigaret by mohlo být méně a nemám rada agresivní rysy chování u mužů. Nicméně břitký příběh jsem zhltla za dva dny dovolené.

NicaCola
09.07.2020 5 z 5

Tak tohle bylo super...

astra3
05.07.2020 4 z 5

Takový jednodušší příběh na víkend. Hlavní postavy sympatické. Občas krkolomné kriminální propojení.

katerina9365
05.07.2020 3 z 5

Tato knížka byla pro mě moc těžká na čtení. Nedokázala jsem se na ní pořádně soustředit. Nijak mě nenadchla. Od autorky si zkusím přečíst Komisař a Podezřelý,snad mě tyto dvě knihy nadchnou vice než Prokurátor

Petriii
04.07.2020 5 z 5

Tak tohle můžu :) chvíli mi teda trvalo než jsem si zvykla na časté výměny postav,ale pak mě to začalo o to víc bavit,vidět každou tu akci z obou úhlů. Erotika byla tak akorát,klidně bych ji tam brala víc,hlavní postavy se mi fakt moc líbilo,takže ta vášeň mezi nima byla super :)

Ivik3
30.06.2020 4 z 5

Za mě ano.
Škoda jen, že nemám další knihy od této autorky.
Po dočtení jsem chtěla pokračovat v další podobné.
Mě to sedlo.Bylo tam napětí, vzrušení,akce.
Podívám se i po dalších knihách od autorky. Čtení jsem si užívala.

p_eťule
25.06.2020 5 z 5

Pěkná kniha, mělo to dobrý děj, který mě bavil a nenudila jsem se.

Jacinda123
14.06.2020 5 z 5

Pre mna je top Komisař ale pacili sa mi vsetky 3 knihy.

Nikkinike87
14.06.2020 5 z 5

Kinga - rozvádějící se advokátka, která pod nátlakem zastupuje svého bratra Šediváka - proradného a zákeřného zločince. Łukasz - prokurátor pracující na největším a důležitém případu ve své kariéře, málem ohrozí svou kariéru milostnou avantýrou s Kingou. Pak se ale Kinga stane důležitou osobou pro jeho probíhající případ a tak sesnaží Kingu ochránit před nebezpečím. Erotický detektivní román, aneb jak vytvořit ze sexu na jednu noc mezi Łukazsem a Kingou příběh plný napětí, záporných postav, přitažlivosti, dominance, milostných scén, porušování zákona, ochranitelského pudu a bouřlivého vášnivého vztahu. Za mě super příběh, který netrpělivě a s napětím čtete až do konce.

SabinQa10
11.06.2020 3 z 5

Lehká oddechovka, některé scény jsou opravdu přitažené za vlasy, ale pokud nad tím člověk až moc nepřemýšlí, tak to dojem ze čtení zas tolik nekazí.

Co mi opravdu vadilo bylo rychle střídání pohledů, kde se člověk cca do půlky knihy dozvěděl vždy to stejné, co od první osoby.

HDosoudilová
10.06.2020 5 z 5

Tak tato série mě dostala! Přijde mi to dost originální (možná občas trochu přehnané) a jako oddechovka skvělé. Nic moc jsem od toho nečekala a kniha mě dost bavila. Netajím se tím, že mám ráda erotickou literaturu. Ta kniha má napětí, příběh, vzrušení, sympatické i odporné postavy.. je neskutečně čtivá a nutila mě číst dál ale zároveň jsem ji nechtěla dočíst, jak moc mě bavila.

Jurfinka
09.06.2020 4 z 5

Ze začátku bomba... Pak mi to přišlo jako přitažené za uši...

renefer
07.06.2020 4 z 5

Trochu mi vadilo to střídání vypravěče, vždycky když jsem se začetla, jsem tím byla trochu rozhozena. A rozhodně takového chlapa nebrat, ale jinak čtivě a poutavě napsané.