Prokurátor

Prokurátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430823/bmid_prokurator-12j-430823.jpg 4 869 229

Prokurátor série

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla. Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného. Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů. O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Prokurator , 2017

LadyAlena
05.04.2020 5 z 5

2 měsíce jsem čekala v předprodeji a pak jsem ji přečetla za 1 den. Výborně napsaná kniha. Moc se těším na další autorčiny díla :-)

Gabriela143
30.03.2020 5 z 5

Kniha je veľmi dobre napísaná. Je vtipná, zmyselná a napínavá. Číta sa úplne sama. Teším sa na ďalšie diely. Odporúčam.

adela2230
29.03.2020 5 z 5

Knihu jsem úplně zhltla. Příběh je poutavý a není ani čistě jednosměrný. Skvěle napsané.

Janinka1412
23.03.2020 5 z 5

Super počteníčko,kniha mě opravdu sedla. Jdu na druhý díl a myslím,že si koupím i třetí díl.

Myška43
17.03.2020 5 z 5

Kniha je super. Líbí se mi autorčin styl psaní. Pravidelné střídání vyprávění příběhu z pohledu obou aktérů, které na sebe plynule navazuje. Příběh je zajímavý, nepředvídatelný. Až do konce jsem netušila, jak to celé dopadne. Samozřejmě, že Chladnej a Kinga musí spolu zůstat, to by jinak ani nešlo. Už se těším na další knihu od autorky.

Paluska
12.03.2020 4 z 5

Za mě super oddychovka???????? po náročném čtení ????
Čte se to samo, děj ubíhá, hlavní postavy celkem snesitelné...

maafa
16.02.2020 4 z 5

Tak toto mě bavilo! Svižný děj, vtipné, peprné a napínavé.
A navíc, já můžu tyhle sebejisté, protivné a neodolatelné týpky:-)...

keiko33
15.02.2020 5 z 5

To bola jazda od zaciatku do konca. Ani chvilu som sa nenudila. Na tie polske mena sa trocha tazko zvykalo, ale dej to vynahradil. Dej bol trocha pritiahnuty za vlasy, skor na americky styl, ale to mi vobec nevadilo, kedze ma kniha bavila. Nieco take, by som od polskej autorky necakala.

den_i
02.02.2020 5 z 5

Boží. Další z knih co jsem ráda že je v mé knihovně.

Elena1615
26.01.2020 4 z 5

Za mě super knížka, přečetla jsem jedním dechem. Kniha nepostrádá zajímavý děj, napětí, vtipné scénky a komentáře hašteřivých hlavních postav. Doporučuji přečíst

Lofda
14.01.2020 5 z 5

Nevěřila jsem příliš těm vysokým hodnocením, ale za mě ano, tenhle styl vyprávění mi opravdu sedl. Promyšlený příběh, možná někdy trochu přitažený za vlasy? Ale kdo ví, jak ten justiční systém u sousedů skutečně funguje? Vyprávění má spád, postavy uvěřitelné, nechybělo napětí. Vztahovka v kombinaci s detektivkou, to já můžu :-) Za mě 4,5*, zaokrouhluji a těším se na další díl.

sofie92
05.01.2020 5 z 5

Kniha je vtipná. Hezký napsana mě pouze vadí Polska jména.

michaela3618
03.01.2020 5 z 5

Knizku jsem precetla behem chvilicky. Uplne me vtahla do sveho deje mezi Kingu a Lukasze. Nedokazala jsem se od knihy odtrhnout, uz jen z toho buvodu, jak to nakonec mezi hlavnimi postavami dopadne. Rekla bych, ze v knize je trochu adrenalinu, napeti i sexu. Uz se tesim az si prectu Komisare :)

0197
08.12.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila těsně před tím, než vyšla navazující kniha od této autorky (Komisař). A obě rozhodně patří k těm nejlepším co jsem tento rok četla. Příběh je napínavý, neuvěřitelně čtivý a vtipný. Ten osobitý styl jakým autorka píše, střídání postav (pomocí značky paragrafu - originální), břitký jazyk a trochu té erotiky (která se tam hodí a rozhodně není na škodu). Příběh je dle mého 50 na 50 romantika (žádná přeslazená to opravdu ne) a detektivka. Detektivní zápletka zajímavá. Tím, že se to odehrává v Polsku, působí vše tak nějak skutečně více uvěřitelně. Jména nebyla počeštělá což se mi líbilo. Od příběhu jsem se nemohla odtrhnout.
U některých knih jsou občas hluchá místa, nebo se děj okecává a trochu táhne. Tady rozhodně ne. Jak se píše na obálce je to jízda a to od začátku až do konce. Jedním slovem dokonalost.

JessieEx
04.12.2019 4 z 5

Jsem mile překvapena, bála jsem se že to bude horší! Tohle je důkaz, že i erotické romány se dají napsat celkem obstojně. Dokonce i příběh tu byl, byly tu pasáže jak erotické a romantické, tak napínavější. Rozhodně to není příběh toho typu, kdy "to" hlavní aktéři "dělají" co pět stránek. Krátké odstavce, kdy se ve vyprávění střídala Kinga a Lukasz, mi vyhovovaly a dělaly knížku ještě dynamičtější a čtivější. Moc mi nesedly Lukaszovy popisy sexu, šlo poznat že to píše žena, takže se záměrně snažila to psát co nejhruběji.
Jako oddechovku naprosto doporučuji!

Ketfl
03.12.2019 5 z 5

Tak tohle jsem vůbec nečekala. Čekala jsem klasicky erotický příběh, ale tohle byl teda poradně propracovaný děj s pořádnou dávkou jiskření. Určitě si přečtu i další knihu/knihy od této autorky. Tato kniha se mi opravdu líbila :-)

werastk
22.11.2019 5 z 5

Bola som príbehom milo prekvapená, užasnutá a sklamaná, že som knihu tak rýchlo prečítala. Super-6 hviezdičiek je málo... :-)

2688
16.11.2019 5 z 5

Skvělé napsaný celý příběh jsem si užila

Lenka_S
11.11.2019 5 z 5

Napínavý příběh s erotickým podtextem to je Prokurátor. Bavilo mě sledovat, jak to mezi hlavními hrdiny jiskří, i to, jak si každý z nich vykládal věty toho druhého úplně jinak než byly myšleny, jako by byl každý z úplně jiné planety. Zároveň jsem s napětím sledovala jak to dopadne se Šedivákem, zda vyhraje podsvětí nebo zákon. Opravdu dobre pokládáný příběh a já se těším na další díl.

Ceeca
05.11.2019

Kniha celkem bavila, ale tohoto druhu znám i lepší. Nicméně doporučuji