Přiznat vinu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla. O dvaadvacet let později jiná žena podléhá zákeřné nemoci a její beznadějně stav vyprovokuje k činu muže, který ví, co se té dávné deštivé noci událo. Pravda, jež vyplouvá na povrch, s sebou však nepřináší úlevu a vykoupení, nýbrž jen další bolest a několik podob smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402127/priznat-vinu-idI-402127.jpg 4.627
Žánr:
Detektivky, Thrillery, Literatura česká
Vydáno:, Kalibr
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Přiznat vinu

Přidat komentář
Hana H.
09. června

Jedním dechem, výborný realisticky sepsaný příběh, spravila jsem si chuť po předchozí přečtené knize (od jiného spisovatele :-) )

Kočička911
04. června

Pro mě to byla ztráta času.
Kniha mi připadala nudná, žadný spád to nemělo.
Vím určitě, že žádnou další knihu si od pana Goffy nepřečtu

knihomolkadorfa
30. května

Knížku jsem si koupila hned jak vyšla, ale čtení jsem pořád odkládala. Věděla jsem, že v ní nebude můj oblíbený Miko a trochu jsem se bála, že budu zklamaná. Ovšem opak je pravdou. Škoda, že mám k dispozici pouze 5 hvězdiček, určitě bych dala víc. Goffa prostě umí !!!

Martiiiik
28. května

Skvělý Goffa, ostatně jako vždy. Čtivé, mělo to spád, knihu člověk přečetl za několik málo hodin, nešlo se odlepit :-) velké kouzlo má i to, že člověk netuší do poslední stránky, jak to celé dopadlo :-) vřele doporučuji, Goffa nikdy nezklame :-)

Dajda
27. května

Přečteno jedním dechem. Líbí se mi, že to byl uvěřitelný příběh, takový se mohl/může stát - hodnotím jako příjemný čtenářský zážitek.

klokan.1905
25. května

Přiznat vinu...
Autor Vás provede dvěmi časovými linkami... První z nich je v roce 1996, kdy během červencové deštivé noci dochází k záhadnému zmizení devatenáctileté Sáry Kytnerové... Policie neobjeví žádnou stopu, která by vedla k jejímu nalezení... Nalézt se ji snaží i začínající žurnalista Marek Vráz, kolegy přezdívaný Terence Hill, který Sáru znal že školy...
Druhá časová linka je že současnosti, kdy Vás autor seznámí s panem Krejčím, který má vážně nemocnou manželku... Její beznadějný zdravotní stav jej dožene k tomu, aby pravda červencové noci roku 1996 vyplula na povrch...
Velice překvapivý závěr... Kniha se autorovi opravdu povedla... Mám také jedno přiznání... Na Goffových knihách jsem si vypracoval závislost... ;-)

Schefik
24. května

Martin Goffa opět dokazuje, že v rámci svého žánru patří mezi naprostou špičku, jehož romány bez problému obstojí i ve srovnání s tvrdou zahraniční konkurencí. To ostatně dokazuje i v této knize, kde si skutečně každý přijde na své. Příběhu tak nechybí potřebná dynamika i naléhavost, zároveň si však zachovává i potřebnou dávku opravdovosti. Navíc příběh psaný z pohledu mladého novináře, je po všech těch detektivech vskutku příjemným oživením.

monikadm
22. května

Prostě super... Skvělá kniha a úžasný pan spisovatel. Musím zase jen doporučit!
A musím teda pochválit i obálku, za mě na 1*