Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383266/bmid_otevreny-hrob-44i-383266.jpg 5 1853 447

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Play Dead , 2016

katarina9k9
03.07.2018 3 z 5

Slabšia kniha, da sa čítať, ale trochu nudné a nedotiahnute... V sérii asi pokračovať nebudem

Brembelik745
25.06.2018 5 z 5

Moje první kniha od spisovatelky a jsem přímo nadšená. Svižně napsaná, se sympatickou hlavní hrdinkou...stránky se prostě otáčely samy...žádná hluchá místa, pořád probíhá vyšetřování....proste top!!!

bafuskyBaf
25.06.2018 5 z 5

Zase skvělé počteníčko. Tušila jsem jsem, kdo je vrah. Fakt super kniha.

jahlina
24.06.2018 5 z 5

Kim je skvělá. Případ byl napínavý, i když tušení jsem měla.

eva3695
23.06.2018 5 z 5

Další skvělý díl. Nemůžu říct, že by jeden byl horší než jiný. Všechny jsou skvělé. V tomto díle se dostaneme do hlavy sériového vraha, který měl těžké dětství. Jak minulost může ovlivnit budoucnost, to se dozvíme v tomto díle .Opět se opakuji, ale je to skvělá série. Samozřejmě víc a víc poznáváme vyšetřovatelku Kim Stone.

irefir
14.06.2018 5 z 5

Paráda - víc snad ani nemusím psát:)

Vladísek
07.06.2018 5 z 5

Co dodat? Tahle kniha mě chytla od první stránky a nepustila až do té poslední. Knížku ukládám na čestné místo do knihovny a vrhám se na další příběh sympatické Kim. Doufám, že bude minimálně stejně tak dobrý jako toto dílo.

Lethania
05.06.2018 4 z 5

Knížky od Angely Marsonsové mě prostě baví. Kapitoly nejsou zbytečně dlouhé a napětí se neustále stupňuje. Kim je má oblíbená postava, která se na případ dokáže dívat hned z několika úhlů pohledu. Doporučuji a už se těším na další díl.

helcab
04.06.2018 5 z 5

Opět velmi poutavý a do poslední chvíle napínavý příběh. Za sebe mohu jen doporučit. Těším se na další......

Denisa153
31.05.2018 4 z 5

Kim je jedna z mých oblíbených hrdinek. Knihy s ní jsou napínavé od začátku až do konce. Už se těším až výjdou další knihy.

zdehan
30.05.2018 5 z 5

Kniha je napínavá od začátku do konce musíte pořád číst ale je pěkná doporučuji.

iva.gracova
29.05.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala jako dárek, neznaje Angely Marsonsové. I přesto, že jsem tedy nazačala číst sérii s Kim Stoneovou od začátku, tato kniha mě neskutečně uchvátila od prvních stránek. Jsou knihy, které vám prostě sednou hned, pak knihy, které zvládnete přečíst, ale nijak vás nestrhnou, a pak knihy, které vám nesednou. Otevřený hrob patří svým stylem psaní bezesporu do první kategorie a jsem ráda, že jsem měla možnost tuto autorku objevit. Hned jsem si koupila první díl série a pojedu s Kim hezky od začátku :-).

Tynule
26.05.2018 5 z 5

Co dodávat ke knihám Angely Marsonové? Vždy je to skvělé a napínavé čtení. Knih jsou svižné, kapitoly nijak dlouhé a neúnavné. Miluji tuto autorku a její styl psaní a obdivuji její myšlení při každém případu Kim. Opět její prokračování Otevřeného hrobu bylo super. DOPORUČUJI a já se těším na nové pokračová Kim Stoneové a Prokrvená pouta....

Princezna22
25.05.2018 4 z 5

Skvělá kniha,příběh mě dostal. Jen byl za mě o kapičku slabší než díl minulý. :-) Za mě jinak doporučuji. ČETLO SE TO SAMO!

Tereziee
25.05.2018 5 z 5

Konečně se mi zase dostala do rukou kniha, která byla skvělá a nemohla jsem přestat číst. Neuvěřitelně dokonale propletený a smutný příběh, který je zasazen do velmi zajímavého prostředí. Marsonová to prostě umí. Těším se na další díl!

JezinkaJ
23.05.2018 4 z 5

Už jsem to zmínila u druhého dílu této série, zvláštní mi připadá, jak se vše točí kolem dětských obětí. Za náhodu to úplně nepovažuju.
Dobrý napínavý příběh. Četla jsem všechny čtyři díly za sebou a vůbec jsem se nepřesytila. :-)))
Napínavé a čtivé, stejně jako ty předchozí kousky.

Kája_95
22.05.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Opět poutavé čtení - ke konci jsem nemohla odejít a číst dál. Psáno velice čtivě. Velice doporučuji.

Gibis
22.05.2018 4 z 5

Strhující a napínavé, ano. Velmi čtivé, ano. Ale...
SPOILER: Kim jde se svým týmem číhat na sériového vraha, tentokrát dokonce s civilisty, které by měla chránit především a ona je zase beze zbraně? Prostě jen tak stojí vedle ženy, která se přiznává ke spoluúčasti na několika vraždách a ona s ní jen tak klábosí asi pět minut, aniž by vytáhla zbraň a aspoň trochu se chránila a prostě počká, až ji praští po hlavě....no nevím, šéfka vyšetřovacího týmu by asi měla jednat jinak. Totéž se odehrálo i v Tiché modlitbě a tam jsem jí to ještě odpustila, ale teď už musí hvězda dolů.

muchomurka
21.05.2018 5 z 5

Knížka mě zaujala svou anotací už v knihkupectví a tak jsem neváhala. A udělala jsem dobře. Napínavá detektivka, kdy stránky se čtou skoro samy. Celý tým a jejich šéfová Kim mi byli sympatičtí, i když jsem si říkala, proč je v detektivkách často vyšetřovatel někdo s pohnutou minulostí. To nikdo nemá normální hezké dětství?
Zasazení děje do neobvyklého prostředí bylo osvěžující, stejně jako to, že zde nebylo příliš krvavého násilí.
Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla brzy po případech Eriky Fosterové, nedalo mi to, abych nesrovnávala, přišly mi tyto knihy dost podobné a přesto jiné. A vyšetřovatelé, styl psaní i celkové vyznění příběhu, jeho plynutí je mnohem lepší zde. Takové jemnější, což mi více vyhovuje. Možná i to, že Kim nejde tolik jen podle sebe. Těším se na další díly, i když, jak jsem zjistila, je nebudu číst popořadě. Ale to nevadí...

Mini.Baby
16.05.2018 5 z 5

Kim mě občas trochu štve svým chováním, ale na konci jí vždycky odpustím. Těším se na její další případy