Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396603/bmid_dabelske-hry-AkA-396603.jpg 5 2213 2213

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Evil Games , 2015

Ivn
16.09.2020 5 z 5

Druhý díl a opět super,kvalitní četba.

EvikU.
08.09.2020 5 z 5

Tyhle knihy nejsou na méně hvězd než na 5*. O sociopatech skoro nic nevím, takže to pro mě bylo napínavý a musela jsem číst a číst. Opravdu velmi čtivý, akorát bych pár stránek zvládla o tom jestli Alex opravdu usvědčily. A taky ten případ sexuálně zneužívaných holčiček mohl být nějak líp douzavřený.

Ale jinak to je jízda a velmi mě tahle serie baví. Doporučuji.

rafan65
07.09.2020 5 z 5

Skvělé. Kniha má spád a čte se jedním dechem.Ďábelské hry byly hodně dobré.Perfektně namixované zápletky, postava Kim je sympatická, přečteno s nadšením.

veronika_m
06.09.2020 4 z 5

Čtivá detektivka a zajímavý námět.

mandari
01.09.2020 5 z 5

Wow, to byla jízda. Neskutečně čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout od začátku až do konce. Doporučuji!

jana1941
25.08.2020 5 z 5

Tak tohle bylo super. Četla jsem hned po přečtení první knihy a každá je jiná. Za mě musím říct, že druhá byla rozhodně lepší a hodně mě bavila. Jsem ráda, že na mé přečtení čekají další díly série, tak jdu s chutí na třetí knihu :)

pupopony
23.08.2020 5 z 5

Tak to byla jizda. Jen malo knih jsem precetl tak rychle a jen malo pribehu se mi dostalo tak pod kuzi. Nemuzu napsat, ze by to byla kniha, o ktere by se ucilo ve skolach, ale ten pribeh byl mrazivy

vera4669
21.08.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila asi na stejno, jako první díl.. Mám sice radši knihy, kde není pachatel znám hned, ale budiž odpuštěno, četlo se to skvěle, rychle a určitě přečtu i další díl

Lukeronka
20.08.2020 5 z 5

Knížka se opět dobře četla a nemám jí co vytknout. Snad je to, že tak nějak zapadne námětem mezi ty tuny knih, co teď vycházejí. Nicméně se chystám na další díly, kniha rozhodně nezklamala.

miloslav0399
10.08.2020 3 z 5

Druhá Kim Stone je o dost slabší než ta první. Nepravděpodobné a hodně nepřirozeně vykonstruované. Ale námět je zajímavý.

onyx84
31.07.2020 4 z 5

Kim opět skvělá...hvězdu strhávám za to,že od startu víš, kdo je pachatel...jinak super...

Vixiene
17.07.2020 3 z 5

Tento díl mě bavil méně, než Němý křik. Chybělo mi napětí, temná atmosféra, tajemno, hádání, kdo je možný pachatel. Prakticky vše, co bylo právě v prvním dílu. Proto dávám o hvězdičku nižší hodnocení. Postava Kim mě ale pořád baví, ale bojím se, že jestli se i v dalších dílech bude mluvit o její minulosti pořád dokola to samé, tak mě bavit přestane. Nicméně, nechám se překvapit. Shrnutí - průměrné jednoduché krimi, které ničím nepřekvapí, ale které je skvělé pro odpočinkovou četbu.

Eduarda
13.07.2020 3 z 5

(SPOILER) Nesdílím zdejší nadšené ovace. Pro mě příliš nepravděpodobné, nedotažené, takové hop sem, hop tam. Vyústění Dunnova příběhu je pro mě nedotažené (Proč? Fakt to není jen pro wow-efekt?). Jasně, čte se to dobře, ale cítím v tom zkratkovitost a tlačení na pilu - a to nemám ráda. Ale postava detektivky Stoneové je neotřelá a baví mě, určitě tomu dám další šanci - a taky palec na horu za závěrečný holčičí souboj (konečně realita, na rozdíl od všech nesmrtelných policajtů z jiných sérií).

Pauline23
12.07.2020 5 z 5

Ďábelské hry byly opravdu ďábelské od začátku do konce. Lepší než první díl. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Rozbor sociopata a jeho zneužití moci byl hodně zajímavý námět. Těším se na další díl.

danica6371
12.07.2020 3 z 5

Jo, po všech těch mužských autorech a mužských detektivech, je toto příjemná změna :-) S Kim sympatizuju už jen kvůli její zálibě v motorkách. :-) Příběh nebyl žádné velké vzrůšo ani napětí, ale čte se to dobře a lehce.

MarkétaI.
11.07.2020 5 z 5

První díl jsem zatím nečetla, ale tento se mi hodně líbil, i když se mi do knihy prvně vůbec nechtělo.
Kniha je rozhodně čtivá. Od první stránky mě vtáhla do děje. Hodně se mi líbí krátké kapitoly.
Záporná postava je známá hned od začátku. Na vývoj událostí tak máme dva pohledy. Což je určitě zajímavé.

Turante
08.07.2020 4 z 5

Super pokračování, kdy se dozvíme více z minulosti Kim.

lenka4043
07.07.2020 5 z 5

Angela Marsonsová opět nezklamala. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout.

Abikk
07.07.2020 4 z 5

Hodně povedený thriller. Napínavě od začátku do konce.

Adél784
30.06.2020 5 z 5

Skvělý krimithriller, Kim jsem si oblíbila, těším se na další díly.
doporučuji
5/5