Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396603/bmid_dabelske-hry-AkA-396603.jpg 5 2213 2213

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Evil Games , 2015

LenkaGonn
10.01.2021 5 z 5

Jsem nadšená. Dlouho jsem tuto knihu měla v knihovně a jen na popud kamaradky jsem ji odtamtud vyndala a za 2 dny přečetla. Perfektni detektivka. Napjetí. To nejlepší je, že jsem něco podobn=ho ještě nečetla. Rozhdoně koupím další díly.

dikobraz
09.01.2021 5 z 5

Vau. Vau. A este raz vau.
Kim je skvela! Tato cast bola jednoducho uzasna. Uz dlho sa mi nestalo, aby som zacal citat a cital v kuse az do konca...
Ozaj som sa bavil. Dva pripady, ale vobec to nevyrusovalo.
Aj ked, citat o tych detickach, ked vedla mna funi moja mala dcerka, to je dost brutal. Odkedy ju mame, tak sa mi taketo veci citaju velmi zle.
Ale spat k deju. Je to svizne, rychle a cely tym sa mi paci viac a viac. Jedine male minus je, ze sa im autorka az tak nevenuje.
Som nadseny a idem na dalsiu cast. Ale az zajtra. Dnes uz stacilo emocii....

andrea7191
04.01.2021 5 z 5

Super, nejsou tam žádná hluchá místa, čtenář vpadne rovnou do děje, který se bez nějakých zdlouhavých pasáží vyvíjí svižně a napínavě.

Dopi70
23.12.2020 5 z 5

Napínavé, čtivé. Budu pokračovat ve čtení série.

Ctv
20.12.2020 3 z 5

V rámci tohoto žánru asi opravdu fajn kniha. Jsem ve čtení detektivních a krimi příběhů nováčkem, dosud jsem se jim úspěšně vyhýbala.
Jediný problém mám trošku v tom, že Kim Stoneová mi přijde nereálná. Drsná, přímá, upřímná, úspěšná v zaměstnání ve kterém válcuje chlapy a ti jí to nemají za zlé. Kolegové ji nekriticky respektují. Trochu lidskosti jí má dodat těžké dětství a s tím související psychické bloky, které si nese celý život. U mě to málem prohrála, když nohou odstrkovala psa, ale vzala jsem ji na milost ve chvíli, kdy si ho vzala k sobě.
A příběh? Ten měl grády, bylo napínavé v tom smyslu, že chcete číst jak to dopadne, i když je to už velmi brzy zřejmé. Mám raději příběhy, ve kterých přijde nějaký překvapivý a šokující zvrat. Kde celou dobu nevíte, na čem jste. Tady to víte, ale to nemění nic na tom, že příběh a zápletka je fajn.

Martiiiik
19.12.2020 5 z 5

To byla zase rychlovka :-) Autorka se s tím nemaže, děj fičí jako namydlený :-) Ale jsem ráda, že jedna z postav je pouze fiktivní, brrr :-D Je fakt, že Kim má trochu moc dokonalý čich na všechny pachatele, detaily.. tak hurá na další :-)

Devil-Ivet
18.12.2020 4 z 5

Skvělé pokračování s Kim Stoneovou. Autorka si nevybrala lehké téma, ale poprala se s tím velmi dobře. Kim chce navíc někdo nalákat do léčky a ona musí zabojovat, aby vyvázla. A cesta k vítězství není jednoduchá… Skvělé, poutavé a návykové.

Booky84
10.12.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha - čtivá a napínavá.

Keika
18.11.2020 4 z 5

Musím do začátku upozornit, že kdo je jakkoliv citlivý na děti a násilí, ať na tuto knihu zapomene. Je ještě ostřejší než první díl, že i já jsem se občas musela otřepat. Jinak oceňuji jsou dobře rozložené kapitoly, knížka se dobře čte. Jediné, co bych vytkla, jsou trochu přehnané scény, které mi v jinak super knížce občas vadí. Viz. závěr u vody. Jinak je to super čtení a Kim jistě přiroste k srdci nejednomu čtenářovi.

Herča76
13.11.2020 5 z 5

První díl mě naladil, tento druhý mě ujistil, že je autorka právem mezi mými oblíbenci. Neskutečná jízda, napětí, dynamicky krátké pasáže, výborný styl psané a zase luxusní zápletka. Možná i o stupínek lepší než první díl. Luxusní počteníčko pro milovníky detektivek.

MiroslavKutík
09.11.2020 5 z 5

Druhá kniha autorky a musím říci že se mi moc líbila a v knize se dozvíte i něco o sociopatii.

Knihu doporučuji i přečtení...
A hnet jdu na další knihu.

Scheril89
01.11.2020 4 z 5

Knížky od autorky jsou neotřelé a při začtení má člověk přelouskanou hned skoro celou knížku. Ani tahle kniha mě nezklamala a již mám koupené další dvě :)

postrach
24.10.2020 5 z 5

Nazev knihy dokonaly.Naprosto dokonale vystihuje dej knihy.Alex,je opravdu dabelska ...Autorka zvolila a napsala skvele....

Korba2468
22.10.2020 4 z 5

Super kniha, doporučuji

ilčidlo
13.10.2020 5 z 5

Poutavé čtení těžko se přerušuje

brabofka
12.10.2020 5 z 5

Klasika. Detekti-thriller. Oddychovka. Víc asi netřeba. Díl od dílu je lepší a lepší. Palec nahoru.

Miška.Miška
11.10.2020 5 z 5

Knihy této autorky mě opravdu baví. Doporučuji

knihomolka78
11.10.2020 4 z 5

Další povedená kniha od této autorky. Je děsivé, že mohou existovat sociopati s takovou mocí. Nicméně přišlo mi, že jsou tu 2 příběhy, které spolu nesouvisí, a to mi vadilo. Ani jeden pak nebyl úplně douzavřený.
Postava detektivky Stoneové mě baví, ale zároveň mi jí je strašně líto a chtěla bych, aby se jí dostalo taky nějaké pomoci a trochy vlastního štěstí, tak doufám, že jí ho autorka časem poskytne. Tak trochu jsem doufala, že by mohla spřízněná duše přijít v podobě pracovníka ústavu...

Lucynkaaa
06.10.2020 5 z 5

Za mě je tohle nejlepší díl z celé série. Nejsem cílovka na detektivky, absolutně to nevyhledávám ale tuhle sérii jsem zhltla celou a je vážně skvělá a já byla naprosto naštvaná, že zbylé tři díly, ještě nejsou dopřeloženy.
Rozhodně doporučuju všemi deseti!

Toledo
06.10.2020 5 z 5

Další z dílů o Kim Stone a opět paráda. Pokaždé velmi originální příběh a na pozadí toho se nám rýsuje osobnostní profil Kim, který je také velmi zajímavý a jsem zvědavá, kam se bude vyvíjet. Mám koupené už i další díly a moc se těším, až se na ně vrhnu.