Ďábelské hry

Ďábelské hry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396603/bmid_dabelske-hry-AkA-396603.jpg 5 2205 2205

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Evil Games , 2015

LilianaFalcon
01.05.2021 4 z 5

Mám ráda, když se autorovi podaří napsat postavu, kterou fakt nesnáším. A Alex jsem teda hodně nesnášela.

Mikuše-Ivet
22.04.2021 4 z 5

Další úžasný příběh. Tento díl byl spíše psychologický, ale i tak se moc dobře četl. Nevím proč jsem se této sérii tak dlouho vyhýbala....

Jolina
21.04.2021 4 z 5

Tyto knihy se čtou velmi dobře. Prolínání života hlavní hrdinky s celým příběhem přináší hloubku. Hlavní hrdinka musí překonat sebe sama a jít do případu celou svou duší, aby odhalila pachatele!

zdendula31
19.04.2021 5 z 5

Knihy autorky už ani není třeba komentovat...opět povedený kousek.

Pavlina50
18.04.2021 5 z 5

Další skvělý thriller od Angely Marsons – pro mě záruka dobré zábavy. Tentokrát nám sice Angela naservírovala hlavního pachatele hned na začátku, ale to mi vůbec nevadilo, zápletka byla i tak dost zajímavá a vůbec to neubíralo na spádu děje. Tato kniha představuje zajímavý pohled do myšlení sociopata, kterého zde paradoxně zastupuje manipulativní psycholožka Alex a která navzdory svému profesnímu poslání naprosto postrádá jakékoliv svědomí a tragicky si pohrává s lidskými osudy. Knihy této série čtu na přeskáčku, záleží, která se mi zrovna dostane do ruky. Díky tomuto dílu jsem se tak dozvěděla docela víc informací o soukromém životě a hlavně o smutné minulosti hlavní vyšetřovatelky Kim. Je to opět velice dobré čtení, které nedovolí knihu odložit až do poslední stránky.

Arwen777
17.04.2021 4 z 5

Tak toto bylo podstatně lepší než první díl! Skvěle napsaná detektivka, ačkoliv hlavní zápornou postavu známe prakticky od začátku. Ale můžeme sledovat tok jejích až nechutně ponurých myšlenek bez jediné stopy citů a svědomí a její souboj s Kim, která tu narazí na protivníka, který jí může podrazit nohy, protože má čím. Originální, napínavé, skvěle psychologicky zvládnuté, výborné popisy myšlení postav.
Paralelně se rozvíjí i případ zneužívání dětí, který je také nechutný.
Angela Marsons si vybírá složitá témata, která jsou pro mě velice náročná na čtení. Zneužívání dětí a sociopat, který manipuluje lidmi, kteří jsou zranitelní a v krajní životní situaci, to na mě bylo příliš silné kafe. To je důvod, proč jsem nehodnotila plným počtem, i když by si to tato detektivka zasloužila. Několikrát jsem přemýšlela, že ji odložím, že to nezvládnu, ale nakonec jsem ráda, že jsem ji dočetla, protože příběh je to opravdu skvělý. Obdivuji autorčinu práci, oceňuji nastudování problematiky sociopatů a tleskám, jak bravurně vystavěla zápletku. Pro mě až bolestivě reálné.
Rozhodně doporučuji, pokud si troufáte. A jdu objednat další díl.
Čteno v originále.

MišusWinner
16.04.2021 5 z 5

První díl knihy je úplně jiný než tento. V prvním díle jsem si říkala že má sice Kim za sebou hodně drsnou minulost ale představovala bych si aby nebyla tak strohá a nepřátelská. V tomhle dílu bych řekla že se ukázalo že je taková schválně aby se z minulosti nezhroutila. Je mi víc sympatická a moc se těším na další knihu s ní.

Nikoush356
14.04.2021 5 z 5

Dechberouci

jjanca
11.04.2021 4 z 5

Zo začiatku som mala rozporuplné pocity a mala som chuť knižku odložiť. Nepáčilo sa mi, že od začiatku poznáme páchateľa a niektoré pasáže s Alex sa mi zdali neprimerane dlhé a časté. Niekde v polovici knihy ale prišiel zlom a nemohla som prestať čítať. Kvôli počiatočným rozpakom strhávam jednu hviezdičku a teším sa na ďalší diel.

ivka67
02.04.2021 5 z 5

Uf to byla ale jízda,prostě super od začátku do konce.

martineden
19.03.2021 5 z 5

Vždy když vyjde nová Angela, letím si ji koupit. Je to prostě skvělá série s přesahem uvěřitelné lidskosti.

evvva
18.03.2021 5 z 5

Po mírném zklamání z prvního dílu, tady se musím omluvit, Kim mě začíná bavit a to tak, že hodně. Tohle byla jiná liga, o čemž svědčí fakt, že jsem ji louskla za dva dny. Fakt lidi, tohle za přečtení stojí.

Veveruška320
01.03.2021 5 z 5

Opět další povedený díl.Není co dodat...bylo to tak napínavý,že jsem měla knížku za dva dny přečtenou:o))

akinomV
23.02.2021 5 z 5

Musím říct, že tato série má grády, knížku jsem v podstatě nemohla odložit. Kim je skvělá a interakce s Alex coby sociopatkou, skvěle napsané!

netopýrek1985
17.02.2021 5 z 5

Opět mě nezklamala. Bylo to rychle přečtené a autorka se hodně zaměřuje na děti a to jak jsou snadno zranitelné

renne
17.02.2021 5 z 5

druhá kniha ze serie s detektivkou Kim Stone. Kniha se perfektně čte, žádná hluchá místa. Opět překvapivý závěr. Mohu jen doporučit

Šárka345
17.02.2021 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé.... :0))))

Karolína7
06.02.2021

Zajímavý pohled do života a myšlení sociopatů. Kniha se četla velice dobře, vždy stylem "Ještě jednu kapitolu". Že to bylo před usnutím vůbec nevadilo. O obsahu detektivek, trillerů se mi naštěstí nezdává.

MatoPalkes
27.01.2021 5 z 5

Skutočne výborné a velmi čítavé. Téma sociopatov nesmierne zaujímavá. Autorka vo svojej druhej knihe pridáva plyn a teším sa na pokračovanie.

LenkaGonn
10.01.2021 5 z 5

Jsem nadšená. Dlouho jsem tuto knihu měla v knihovně a jen na popud kamaradky jsem ji odtamtud vyndala a za 2 dny přečetla. Perfektni detektivka. Napjetí. To nejlepší je, že jsem něco podobn=ho ještě nečetla. Rozhdoně koupím další díly.