Tichá modlitba

Tichá modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2053 536

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

barusak1
23.01.2018 4 z 5

Skvělý příběh, ale Kim mi trochu pije krev. I přesto si přečtu další díl

Kotlice
19.01.2018 5 z 5

Pěkná detektivka. Kim me jako vyšetřovatelka bavi.

Majulda8
18.01.2018

Čtivá a napínavá od začátku až do konce. Takové knihy mám nejraději.

irefir
17.01.2018 5 z 5

Třetí díl série a opět super! Tentokrát opravdu "drsné" téma, běhal mi mráz po zádech...

maxx
13.01.2018 5 z 5

příběh, který mě pohltil hned od prvních stránek.. A párkrát i zmátl když už jsem si myslel, že vím kdo za tím je - jedním slovem doporučuji přečíst vše co tato spisovatelka napsala.....

Jitulle
05.01.2018 5 z 5

Přečetla jsem tři díly, tento zatím nejlepší! Vtáhne do děje, čte se jedním dechem, opravdu pěkně napsané. Vřele doporučuji. Nedá se od toho odtrhnout.:)

kasavubu
04.01.2018 4 z 5

Další velice čtivý a napínavý díl série. Vlastní dějová linie byla skvěle propracovaná. Jediné, co mi vadilo, byly občasné nelogičnosti, zejména v úplném finále. Některé mě vyloženě pobavily. Proč šla Kim do sklepa beze zbraně? To jezdí policie v Anglii na výjezdy vždy neozbrojená? A jak mohla Charlie být zároveň zakousnutá v končetině únosce a současně křičet na svoji kamaradku, aby utíkala? Některé působily až úsměvně. Jako celek ale knihu hodnotim kladně.

Lotka
03.01.2018 4 z 5

Výborná napínavá detektivka. Vyšetřování má spád a policistka Kim se nám čtenářům zase trochu víc přiblížila.

Kristy21
02.01.2018 5 z 5

Moje první kniha od A. Marsonsové a klobouk dolů. Bála jsem se, co to zase bude za příběh, slaný a nemastný, ale upřímně, jsem se spletla!
Od začátku mě Inspektorka Kim vtáhla do případu, který vyšetřovala. Zmizení dvou malých holčiček Charlie a Amy byl plný emocí, hádek, napínavého děje.
Byl vidět i rozdíl mezi oběma děvčátky, Charlie, dcera Karen a Roberta, je statečnější, chytřejší a většina nápadů jde převážně z její hlavy. Amy dcera Liz a Stephana, je bojácnejší a raději poslouchá svou nejlepší kamarádku. Ty dvě jsou nerozlučná dvojka, jsou ochotné jedna pro druhou udělat cokoliv. Tomu se říká pravé přátelství.
V průběhu vyšetřování Kim a jejímu vyšetřovacímu týmu dojde, že únos souvisí s únosem, který se stal před rokem a čtvrt. Příběh malé Emily a Suzie.
I přesto, že bylo vydáno embargo před tiskem a zbytek celého policejního sboru, tým pronásleduje novinářka Tracy, která Kim nejednou zatopí.
Knihu mohu vřele doporučit, opravdu vtáhne do děje. Kratičké kapitoly jsou psány v přehledných odstavcích, takže jsem knihu měla přečtenou skoro hned.
Doporučuji!

Jack333
01.01.2018 5 z 5

Konečně se mi thriller s hlavní hrdinkou Kim Stoneovou líbil, pořádně totiž uháněl jako rychlík. Nenechal nás ani na chvilku vydechnout, dokonce v člověku vyvoval silné emoce. Jediná vada na kráse ale přeci jen je, a to slabší začátek, který pak ale ten konec zachrání a předčí! Ani mi tolik nevadilo, že jsme protentokrát eliminovali osobní život vyšetřující detektivky. Jen tak dál!

Zuzka222
30.12.2017 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Kim mi přirostla k srdci, tato série je jedním slovem výborná. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Drsné, surové, prostě mě to baví a přečtu každý díl jedním dechem, čtu klidně do noci, dokud to nepřečtu a to si, myslím, hovoří za vše.

Lkomrska
27.12.2017 5 z 5

Přečtena za jeden jediný den! Perfektní.

maikie
20.12.2017 4 z 5

Thriller vynikajici, ale popis psychickeho tyrani devcatek na me byl moc...

Forest66
18.12.2017 5 z 5

Vynikající příběh napsaný velmi dobrým vypravěčským způsobem. Anglická tvorba opět prokazuje své nesporné kvality tohoto žánru.

bagel
12.12.2017 4 z 5

Velmi dobrý thriller, vyhovovaly mně krátký kapitoly, mělo to spád. Ale na 5 hvězdiček to ještě nebylo.

Ben Nevis
08.12.2017 5 z 5

Nemůžu říct, že by příběh byl bez chyb. Vyšetřování se schválně vyhýbá bodům, které si autorka šetří na závěr. Nebo bylo špatně vysvětleno, proč se vyšetřování neubíralo hned tím směrem. Chování zločinců je taky občas divné. Nicméně musím zatleskat tempu a dobře udržovanému napětí, kde není místo na vatu.

Jane417
06.12.2017 5 z 5

Angela Marsons zvyšuje svoji vlastní laťku s každým dalším případem detektivky Kim Stoneové. Třetí příběh byl, pro mě, zatim nejlepší. První polovina knihy byla sice slabší, než druhá... ta to ovšem dokonale dohnala. Děj vypráví o dvou unesených 9tiletých holčičkách. Kdo všechno je zapletený v únosu, který se nápadně podobá případu, který už se jednou stal a nedopadl dobře. Mají zločin na svědomí ti samí únosci, jako tenkrát? Jsou to ti samí jako tenkrát nebo je jen někdo napodobil? V příběhu je několik dějových linek. Knihu jsem nemohla odložit. Děj byl čtivý, napínavý a konec překvapivý.

SimonaM86
05.12.2017 5 z 5

Do třetice Kim Stoneova a zase skvělá. Pro mě zatim nejlepší díl! Na konci i slza ukápla a to je u kriminálky co říct :-)

Květ
04.12.2017 odpad!

Když se tak dívám na hodnocení a pročítám komentáře, tak si říkám, jestli jsem četla vůbec stejnou knížku? Jsem snad jediná, komu to připadalo blbé?? Nevím, jak ty první knihy ze série, ale tohle pro mě bylo zklamání. Málo uvěřitelné, nepropracované, opakování stejných frází... No nevím... zřejmě jen já nevidím tu úžasnost :-/