Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353941/bmid_otevreny-hrob-Wcr-353941.jpg 5 1851 447

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Play Dead , 2016

Lychorinda
25.05.2019 5 z 5

Její knížky miluji :) NEní co dodat bavila mě jako všechny ostatní :)

wooloong
23.05.2019 5 z 5

Tentokrát přečteno za dva dny. Dobrá zápletka, všechno do sebe logicky zapadlo. Jsem spokojená.

Samema
22.05.2019 5 z 5

Super,super,super miluju knihy této autorky :-D

ivoiro
11.05.2019 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Napínavé čtení mě hodně táhlo.

AkiKagami
10.05.2019 5 z 5

Další úžasný příběh Kim a jejího týmu. Další odkrytá minulost Kim. Ta novinářka mi lezla na nervy, ale tušila jsem, že se jí stane to, co se stalo. Děj je napínavý už od úplného začátku a do konce knihy netušíte, kdo za tím vším stojí. A co Cathrine? Litovala jsem ji, ale pak jsem byla pěkně v šoku. A kdo byl vrahem, taky, i když pár věcí jsem věděla a poznala hned během děje. A taky se mi líbí, jak Kimin postoj vůči ostatním je přátelštější. Ještě ne úplně, ale dokáže projevit city. A to se mi líbí. Je zde další prvek psychologie, což se mi taky hodně líbí. Nemohu jinak, než knihu doporučit :)

jittik
23.04.2019 5 z 5

Čím dál lepší
Líbí se mi jak se Kim vyvíjí a její případy jsou čím dál děsivější
Začnete číst a nemůžete přestat :)

esfinge
18.04.2019 2 z 5

Pro mně nejslabší Kim. Dlouho jsem se nemohla zacist, obcas jsem se musela v deji vracet... Zápletku i vraha jsem odhalila. Ale hlavně tolik náhod, co tam tentokrát bylo a jak Kim beze zbraně vítězí...to už bylo moc.

Mája777
13.04.2019 5 z 5

Ouha, to tedy bylo něco. Kim opravdu nezklame.

Nisshoku
11.04.2019 4 z 5

Knihu hodnotím na 4,5*
+šialene napínavé, hlavne vyvrcholenie knihy, to som bola úplne nervózna , presne také pocity to malo samozrejme aj vyvolávať, proste pecka
+Angela proste nenudí - Jej knihy sú proste boží a táto nie je výnimkou
+ rozhodne odporúčam prečítať
- dávam za to že som nejak tak už vedela ako to s tým vrahom je, po pár scénkach z "jeho" pohľadu - takže toto ma až tak moc neprekvapilo
-za to, že je celkom nepravdepodobná náhoda aby sa takto spojili dva prípady (ale samozrejme nemusí byť vždy všetko dokonalé, to je jasné)
Škoda že sa nedá hodnotiť percentuálne, dala by som 90%, pretože tieto 4 hviezdičky nemôžem porovnávať s inými knihami ktoré som tiež hodnotila na 4 hviezdy.
Každopádne, kniha dočítaná a hneď sa idem vrhnúť na ďalšiu časť! Kim Stoneová mi strašne prirástla k srdcu a som neuveriteľne zvedavá na jej ďalšie prípady.

Dalimila12
10.04.2019 4 z 5

Líbila se

erousek007
08.04.2019 4 z 5

az nejak moc nahod...

Prateri
05.04.2019 5 z 5

Jak je nyní v módě - hlavní vyšetřovatel je atraktivní žena, které to mimořádně zapaluje, podává i mimořádné výkony, dopaluje svého nadřízeného a nechce vztah s mužem, kterého vlastně chce . . . A já to četla jako divá! Žádná nuda, i když tušení máte.
Jo, ale to zařízení, kde se studuje rozklad mrtvých - no brr.

ctenarkaEva
29.03.2019 4 z 5

Kim opět nezklamala... Sice se mi víc líbil 3. díl o unesených dívkách, ale i tento se četl dobře. Už se těším na další díl.

gadra
24.03.2019 5 z 5

Jako vždy super.

lachtan77
21.03.2019 4 z 5

vážně zajímavé téma vražd. Angela přesně tohle umí a nezklamala. Pravdou je, že si už všímám některých nepravděpodobných detailů, ale já to Angele odpouštím :-)

Vlcice72
17.03.2019 5 z 5

Opět skvěle napínavé čtení. Kim je sázka na jistotu. Těším se na další díl. ...

SoniaR
11.03.2019 5 z 5

Opět výborná kniha a já se těším na další díl :)

petrzel
07.03.2019 5 z 5

Takový příběh jsem nečekala. Super detektivka.

L.Helena
06.03.2019 3 z 5

Minulý díl jsem hodnotila zatím jako nejlepší, oproti tomu mi tento zase přišel jako nejslabší. Prostě jsem se nějak celou dobu nemohla pořádně začíst, ani jsem při čtení necítila to pravé napětí. Dokonce jsem některé dialogy musela číst opakovaně, protože mi kolikrát unikalo, o čem je vůbec řeč. Jako by to psala jiná osoba, než předchozí díly. Nicméně, už mám rozečtený další díl...

lalaserka
26.02.2019 5 z 5

Další skvělá a napínavá detektivka až dokonce. Trochu děsivé místo kde se děj odehrával ale dával tomu náboj tajemna a napínavosti. Knihy od této autorky jsou od knihy ke knize další lepší a lepší, už se těším na další díl

vraždy thrillery sérioví vrazi pomsta

Angela Marsons
anglická, 1968