Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353941/bmid_otevreny-hrob-Wcr-353941.jpg 5 1851 447

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Play Dead , 2016

Lili429
13.12.2017

Prosím Vás mohla bych si tenhle díl koupit aniž bych četla ty 3 předchozí ? Nenavazují na sebe? Dííky :)

Michaela91
12.12.2017 5 z 5

Velice povedená série. Musím přiznat, že se Kim stala mojí oblíbenou knižní hrdinkou. Autorka překonává i mou oblíbenou Lisu Jackson. Těším se až vyjde další díl, nutně ho potřebuju přečíst.

Nixa
11.12.2017 5 z 5

Otevřený hrob je fakt pecka! Opravdu nevím kam až se spisovatelka v této sérii bude posouvat, díl od dílu je totiž série lepší a lepší.
Kniha byla napínavá, čtivá a překvapující. Nutně potřebuji další díly!

irva
10.12.2017 4 z 5

Kniha čtivá, chybělo mi trochu více napětí.

Acinore
07.12.2017 5 z 5

Opět úžasný díl a opět přečteno za pár hodin :)

ankaras
07.12.2017 5 z 5

Je spousta parádních knih, ale když vezmete do ruky tu opravdu skvělou, nechcete jí pustit, ale za chvíli jste na konci. Parádní kousek.

Jandýs
06.12.2017 5 z 5

To byla jízda!!! Co lepšího se nám může stát, než nevědět do poslední chvíle, kdo je kdo!! Brilantní výkon! Za mně rozhodně nejlepší krimithrillerová série, jakou jsem četla :-) Kapitoly odsejpaly, případ se vyvíjel a přesto napínal, žádná nudná místa, tu chladnou přímou Kim milujete stějně a zase o kousek víc. Super, doporučuji!
Jen mě mrzí, že musíme tak dlouho čekat na každou knihu, přitom myslím, že se snad už vydala sedmá...

vraždy thrillery sérioví vrazi pomsta

Angela Marsons
anglická, 1968