Modlitba za mlčení

Modlitba za mlčení https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250628/bmid_modlitba-za-mlceni-Rsm-250628.jpg 4 693 184

V městečku Painters Mill v Ohiu tvoří třetinu obyvatel amišové, pro něž je typický prostý a mírumilovný životní styl bez vymožeností civilizace. Oto větší šok vyvolá, když se na farmě amišské rodiny Plankových najde sedm mrtvých těl. Někdo zavraždil celou rodinu, dcery Annie a Mary byly navíc surově mučeny a pohlavně zneužity. Případ je svěřen náčelnici místní policie Kate Burkholderové...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Pray for Silence , 2010

Iva B.
01.12.2019 5 z 5

První díl série se mi líbil a druhý není výjimkou! Splnilo to moje očekávání. Prostředí amišu je zajímavé, i když bych čekala, zese o nich bude vice psát.. Třeba v dalším díle, který si urcite prectu.

Terez25
18.11.2019 5 z 5

Přečteno za necelých 24 hodin. Modlitba za mlčení je druhým dílem série s Kate Burkholder a zcela určitě ne mou poslední knihou od této autorky. I přesto, že se příběh nese na hodně podobné vlně jako první díl, neztrácí dech ani tempo až do poslední stránky.

Jessie26
06.11.2019 5 z 5

Nemám slov... Za mě super. Preskakovala jsem stránky s detailním popisem těch hrůz, na mě docela silné kafe. Ale jinak úžasný. Nebylo to zdlouhavé, ale jasné. Prostě super!!!

bartule
04.11.2019 5 z 5

Ještě lepší než první díl. perfektně psané, čtivé do začátku do konce, žádná hluchá místa. Drsné, syrové, hluboké a určitě vás to místy zasáhne. Miluju celý vyšetřovatelský tým. Tahle série je prostě skvělá.

Arsi
01.11.2019 5 z 5

Další skvělá kniha. Opět jsem se nemohla od knihy odtrhnout. A taky držím palce Kate a Johnovi. Jdu na další díl.

raty
15.10.2019 5 z 5

Styl psaní této autorky mi sedl. Hrdinové mě nenudí. Výlet do prostředí amišské kultury taky není k zahození. Ach jo, další série, kterou prostě musím přečíst :-). No co, zima je před námi .......

ritz
10.10.2019 5 z 5

Napínavé, čtivé, zajímavé prostředí. Moc dobré

TaLu
09.09.2019 3 z 5

Kniha si své čtenáře určitě najde, jak o tom svědčí vysoké hodnocení. Moje hodnocení je tentokráte opravdu osobní. S paní spisovatelkou jsme se nevyladily na stejnou vlnu. To se stává, neznamená to, že je to špatná kniha. Příběh začíná brutální hromadnou vraždou a rámec prostředí života Amišů byl přínosem již v prvním díle. Nedokáži se napojit na krátké věty a jakoby strohý styl vyprávění. Je pravda, že to umocňuje dojem z osoby hlavní vyšetřovatelky, jež se také zdá stroze objektivní. Možná je to záměr. Knihu jsem četla neobvykle dlouho, nedařilo se mi proniknout k postavám. Také některé nelogické kroky ve vyšetřování, například nedostatečné jištění, mě udivovaly. Nejrušivější byly opakující se myšlenky Kate. Přesto si po čase určitě přečtu další díl. Detektivní případ je vystavěný dobře.

Agatha84
30.08.2019 4 z 5

Čtyři hvězdičky za zklamání z celkového rozuzlení. Asi jsem čekala větší překvapení, nečekané obraty a ono to vlastně dopadlo tak, jak předpokládáte. Ale nevadí, jinak je to zase kniha, od které se nemůžete odtrhnout.

Vesina
23.08.2019 5 z 5

Paráda. Napínavé a čtivé.

SimonaP
05.08.2019 4 z 5

Určitě lepší než Slib mlčení, napínavé, hezky psané. Akorát ten konec SPOILER -
čekání na vraha bez pořádného jištění a posil. To tam s ní nemohl být nějaký policista převlečený za tátu amiše?

dlabikk
29.07.2019 4 z 5

Nezklamala. Velmi dobrá a napínavá detektivka.

limruska
19.07.2019 5 z 5

Ještě lepší než předchozí díl. Dějově mě to vtáhlo hned od začátku, čtivé, napínavé. Není co dodat, prostě skvělá detektivka.

ElizabethB
04.07.2019 4 z 5

Vážne dobrá kniha. Ani som nečakala, že bude tak dobrá. Rozhodne si od autorky ešte niečo prečítam. Ale bolo by fajn, keby mala kniha väčšie písmo - musela som si ju prečítať v elektronickej forme aj keď mám fyzicky knihu v poličke.

evask
30.06.2019 5 z 5

Dobrá detektivka.

1bublina
05.06.2019 5 z 5

Opět perfektní a napínavá kniha. Jsem ráda, že nám tentokrát autorka více přiblížila život amišů, který mě hodně zajímá. Milostná linka příjemná, nerušivá. Jdu hned na 3. díl.

Pavlnka
05.06.2019 5 z 5

Druhý díl nezklamal. Série se mi moc líbí. Těším se na další díl.

astra3
04.06.2019 5 z 5

Velmi čtivá, napínavá kniha. Doporučuji. Už se těším na další díl. Doufám, že na konci série někdo z Amišů zůstane naživu.

Samema
23.05.2019 5 z 5

Tato kniha se mi líbila úplně stejně jako první,napínavá a rychle přečtená :-)

Peslik
23.05.2019 5 z 5

Opět dobrá volba. Kniha je napínavá, čtivá. Doporučuji.