Modlitba za mlčení

Modlitba za mlčení https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250628/bmid_modlitba-za-mlceni-Rsm-250628.jpg 4 693 184

V městečku Painters Mill v Ohiu tvoří třetinu obyvatel amišové, pro něž je typický prostý a mírumilovný životní styl bez vymožeností civilizace. Oto větší šok vyvolá, když se na farmě amišské rodiny Plankových najde sedm mrtvých těl. Někdo zavraždil celou rodinu, dcery Annie a Mary byly navíc surově mučeny a pohlavně zneužity. Případ je svěřen náčelnici místní policie Kate Burkholderové...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Pray for Silence , 2010

birgitte
25.10.2018 5 z 5

Skvělé čtení,napínavé stejně jako předchozí Slib mlčení ... doporučuji

lsisec
09.10.2018 2 z 5

Kopie skoro věrná Slibu za mlčení. První díl přinesl ohlas, tak proč to nezkusit s malými obměnami ještě jednou ?? SUper za dvě hvězdy.

Šunkys
21.09.2018 5 z 5

Super kniha.

knihomolkadorfa
16.09.2018 5 z 5

Drsné, napínavé, strhující. Pokud nemáte na čtení dost času, ani se do toho nepouštějte. Příběh vás zcela pohltí a nepustí ...

MMacicekk
07.09.2018 4 z 5

Autorka se i v této knize drží stejného scénáře jako ve Slibu mlčení. Nejprve jsou nalezeny oběti, provedena pitva a poté policisté začnou shromažďovat důkazy, prověřovat podezřelé osoby a hledat motiv. A ono to funguje. Vraždy jsou opět velmi brutální, s detailními popisy, ale tento případ je o to horší, že mezi oběťmi jsou i děti. Pokud tedy máte rádi napětí, láká vás prostředí amišské komunity a preferujete poctivou detektivní práci, je tato kniha pro vás jako dělaná.

baida
07.09.2018 5 z 5

opět výborná detektivka

mulder
29.08.2018 5 z 5

Kate je trochu Supermanova žena, ale to vůbec nevadí. Kniha se čte dobře, jede to jak po másle, autorka to opravdu umí. Jdu na další díl:-). A samozřejmě doporučuji (slabší povahy opatrně:-))!

lenysek69
28.08.2018 5 z 5

Perfektní pokračování případů Kate. Opět skvělý příběh, který vás strhne už od začátku. Tentokrát jsem vraha nevěděla až do konce. Některé části knihy byly opravdu drsné. Ale doporučuji přečíst. Dokonalá kniha.

georginaa
26.08.2018 5 z 5

Po druhém díle, jsem si přidala autorku do oblíbených. Neotřelé příběhy plné emocí vás nenechají v klidu. Tím co si sama Kate prožila, dává do každého vyšetřování svou duši.

ilčidlo
26.08.2018 5 z 5

Jsem přímo nadšená Doporučuji

Lenka40
23.08.2018 4 z 5

Velice čtivá detektivka sice jsem si přečetla Modlitbu za mlčení jako první ze série , ale ničemu to nevadilo. Postava vyšetrovatelky Kate se mi líbí a i se mi zamlouvala vztahová linka ,kterou tam paní spisovatelka vytvořila. Určitě se vrhnu na další díly.

ddkk
20.08.2018 4 z 5

Tohle byla po dlouhé době detektivka, která mne držela v napětí až do samotného konce. Vlastní příběh je opravdu dost drsný a zcela výjimečně jsem se necítila právě příjemně, stejně tak konečné odhalení nebylo na můj vkus zas tak promyšlené, nicméně - detektivka to je plnokrevná (doslova!) a dokáže připoutat pozornost až do poslední stránky.

perpe2a
10.08.2018 5 z 5

Úžasné, čtivé, strhující....jsem nadšená a jdu na další díl. Rozhodně DOPORUČUJI.

Edlik
09.08.2018 4 z 5

Mě se kniha líbila. Líbí se mi právě i to pozadí a problémy vyšetřovatelů.

broskev28
01.08.2018 2 z 5

Přikláním se ke komentáři soukrome. Amišská komunita je použita spíše jako zajímavé pozadí, když srovnávám například s knihou Jodi Picoultové Prostá pravda, kde je také hlavní postavou žena. Tady dvojici vyšetřovatelů moc nevěřím, mají dost starostí sami se sebou, jak bývá nyní často v detektivkách zvykem (takový Hercule Poirot nikdy nezatahoval čtenáře do svých problémů, o slečně Marplové ani nemluvím). Takže pro mě to asi byla první a zároveň poslední kniha této autorky.
Ale nenechte se odradit a zkuste se začíst!

skyline
11.07.2018 5 z 5

Opet napinave cteni. Doporucuji

muchomurka
19.06.2018 4 z 5

Lepší než první díl, méně krutých detailů, i když i tak jich tam bylo dost. Napnutá jsem byla až do konce, i když jsem si správně tipla, kdo je vrah. Kate zde byla lepší, i když to její pití a spoléhání se na štěstí mě vytáčelo. Ale co už, každý je nějaký.

JustWomen
29.05.2018 5 z 5

Za mě pět hvězd. Výborné čtení, prostředí amišské komunity, postava náčelnice Kate... Jsem si jistá, že od této autorky přečtu všechno. Skvělá práce!!!

Schamila
22.05.2018 5 z 5

Jinak se to nedá než u mne za pět hvězd. Opět to byla jízda s amišskou komunitou. Bravurní autorka, pro mě nový objev a bezvadný. Fakt nechápu, proč jsou tyto knihy ve výprodeji, proč je nikdo nečte, ony fakt stojí za přečtení a všemi deseti. Na začátku se bojíte, protože se stane strašná věc a celý děj jen čekáte kdo a proč, krásné napětí. Zkrátka není důvod nezačíst se do dalšího dílu .....

lenkaabooks
05.05.2018 4 z 5

Amiši. Skromní, pacifisté, oddaní bohu. Ale také lidé neodpouštějící a s předsudky. A v jejich komunitě dojde k brutálnímu vyvraždění sedmičlenné rodiny. Případu se ujímá bývalá Amiška, náčelnice Kate, která sama bojuje se svými démony. Příběh se četl dobře a rychle, bohužel je znát, že v tomto případě jsou hlavním tahákem pro nás exotičtí Amiši.