Havraní princ

Havraní princ https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202379/bmid_havrani-princ-202379.jpg 4 166 26

Princové série

Mladú vdovu Annu takmer zrazí do blata na ceste muž na koni, sprevádzaný obrovským psom. Neromantické a trápne. Anna sa dozvie, že gróf zo Swartinghamu, muž s tvárou poznačenou kiahňami a s povesťou zlostného grobiana hľadá tajomníka, lebo dvoch, slabšie povahy, už vyhnal. Anna využije situáciu a zamestná sa uňho, musí totiž do spoločnej domácnosti so svokrou doniesť niečo na obživu. Svojou nebojácnosťou a usilovnosťou grófa zaujme a z nevrlého šľachtica sa postupne stáva galantný spoločník. Anna si uvedomuje, že sa zaľúbila a cíti k nemu fyzickú túžbu. Mladá žena stojí pred voľbou, či ten oheň v sebe potlačiť, ako sa na cnostnú vdovu patrí, alebo ho nechať, nech sa naplno rozhorí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Ikar (SK)

The Raven Prince , 2006

malazluta
16.09.2013 3 z 5

Klasický romantický příběh v úvodu s nádechem J. Eyrové ... plně souhlasím s komentářem, který napsala Amalthea a vlastně nemám k tomu co dodat.

liletka_a
04.05.2013 3 z 5

Nijak zvlášť v paměti mi neutkvěla, ale nebyla špatná. Líbila se mi zápletka a pak následné svedení hraběte ze Swartinghamu, jinak mě moc nenatchla. ;) Nicméně mě navnadila na další díly. :))

Dádulka67
17.11.2012

Přečetla jsem v životě velké množství knih, ale něco tak příšerného jsem ještě nečetla. Celkově je kniha o ničem. Přijde mi to jako kdyby autorka sestavila z deseti knih jednu silně nepovedenou. A co se týče překladu, je katastrofální. Kdyby existovalo hodnocení mínus deset hvězdiček, dala bych ho.

maryzka
04.05.2012 2 z 5

Pěkná kniha, která se čte dobře.

Radkab.
30.01.2012 3 z 5

Sice jsem od začátku tušila, jak to celé skončí, ale pěkně se čte.

lady
23.11.2011 2 z 5

nemůžu říct že je špatná,ale o ničem tygří princ byl nejlepší.