Příliš tenkej led

Příliš tenkej led https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9214/bmid_prilis-tenkej-led-yEp-9214.jpg 4 189 64

Lucie se snaží vyrovnat se smrtí své milované sestry Dity, která za podivných okolností spáchala sebevraždu utopila se daleko od domova, ve městě, se kterým neměla nic společného. Lucie pochybuje, že se Dita zabila sama, ráda by dokázala, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Když pak objeví sestřin deník a kdosi neznámý jí tajně přinese sestřiny osobní věci, její nedůvěra získá téměř hmatatelný rozměr Lucie se na vlastní pěst pustí do pátrání. S překvapením zjišťuje, že toho o sestřině minulosti věděla velmi málo. Také netuší, že jí samotné půjde o život...... celý text

BalanceT
23.11.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem za dva večery. Musím si ještě něco od autorky přečíst.

Ptaca
28.10.2023 5 z 5

jo, dobrý

medlovice
30.03.2022 3 z 5

Tak toto není detektivka ani z jednoho procenta, Ženský román o dětech a starostech s nimi . Pořád se řeší jen Terezka a Davidek , co s nimi bude, kdo si je vezme a kdo víc křičí. Toho má každá ženská za celý den dost. ! Někde u stránky 120 se něco stane a jinak zas nic. Děj se neposunuje, postavy se mi pletly kdo je kdo a dočíst bylo pro mě utrpení. A to jsem so knihu koupila , protože Bílá tma a Klejinka byly prostě výborné. Nedala bych ani jednu hvězdičku , proto nedávám vůbec nic jen vyjadřuji své zklamání.

Cajda
21.03.2022 4 z 5

Prima čtení. Bavilo mne to. Nenáročné, ale úžasně zamotané a čtivé.

daPhytCZ
31.12.2021 4 z 5

Povedená česká detektivka, která ani na chvíli neztrácí dech. Autorka velmi dobře zpracovala postavy a vztahy mezi nimi a do poslední chvíle není jasné, co se vlastně Ditě stalo. Rozuzlení je logicky vysvětleno, nekonají se žádné šílené twisty za každou cenu.

Formicka93
13.10.2021 3 z 5

Je to takové čtení pro nenáročné.

Nunynka
04.09.2021 4 z 5

Kniha se četla rychle a kdykoliv jsem měla volnou chvilku,tak jsem po ní sáhla. Dějová linka mě moc bavila,ale konec na mě byl nějaký uspěchaný. Ale spisovatelka mě zaujala a určitě si ještě něco od ní přečtu.

ninano
09.08.2021 5 z 5

Detektivka se mi líbila. Sice si nedovedu představit, že by v reálném životě takto probíhalo vyšetřování vraždy, ale vzhledem k tomu, že jde o českou autorku, dávám plný počet hvězdiček.

Pajulinka69
24.04.2021 5 z 5

Vydařená česká detektivka, napínavý děj, vraha jsem do konce neodhalila. Zajímavá zápletka.

Ivana255
18.03.2021 5 z 5

Tak to mě bavilo :-)

Calinda
18.03.2021 3 z 5

Naprosto průměrná detektivka, neurazí, nenadchne. Za pár dní už nevíte, o čem to bylo.

1v8na
05.03.2021 3 z 5

Kniha byla čtivá, ovšem přišla mi dost nereálná, neuvěřitelná a hlavně netypická, kdy smrt vyšetřuje sestra zemřelé.
Kniha není složitá, čte se rychle, děj odsýpá. Ovšem v porovnání s předešlou knížkou, kterou jsem od autorky četla (Bílá tma) mi tahle přišla slabší.

1v8na
05.03.2021 3 z 5

cleopatra11
31.01.2021 5 z 5

Po knize jsem šáhla s pocitem, že to bude jedna z dalších nedočtených knih.
A safra jak jsem se spletla!!
Parádní téma, mělo to švih, spád, přelouskala jsem knihu za víkend.
Určitě se zaměřím na další knihy od této spisovatelky.

marli58
29.12.2020 4 z 5

Zvláštní detektivka, kdy se "případ" snaží objasnit sestra oběti. A není vůbec špatná.

Ála41
14.11.2020 3 z 5

Začátek knihy nic moc, poté se děj trochu hne kupředu a chvílemi je to i napínavé, jenže konec to zazdí úplně, tedy podle mého názoru. Kniha se čte lehce. Žádné složité věty nebo hluboké myšlenky. Myslím, že jsou i lepší české detektivky.

ctenarkaEva
17.07.2020 3 z 5

Oddechovka na jeden večer. Líbilo se mi prostředí - česká jména, česká města. Rozuzlení příběhu a hlavně konec mi přišlo trochu přehnané a překombinované, ale na druhou stranu byl závěr nečekaný.

Han-nah
19.06.2020 4 z 5

Děj je velmi napínavý a až při čtení posledních listů přijde rozuzlení a opravdové překvapení - vyústění dějové zápletky, která se autorce opravdu povedla. Nečekala jsem takový závěr.
Autorka hezky popisuje i rodinné vztahy a ač máme někoho velice blízkého, stejně ho dobře neznáme. Každý má svou 13. komnatu.

alabra
12.03.2020 3 z 5

Na zamračené nedělní odpočinkové odpoledne, nenáročné, děj poměrně napínavý a zajímavé rozuzlení.

pavlinda
08.03.2020 4 z 5

Ano,je to spíš románek,ale je to napínavé až do konce.