Zabijáci úsvitu

Zabijáci úsvitu https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1048/bmid_zabijaci-usvitu-FBc-1048.jpg 5 409 23

Příběhy Darrena Shana série

Z lovců se stal lovená zvěř. Sice se jim se štěstím podařilo prchnout z pasti, kterou jim vampýři nastražili, ale Steve se nespolehl na první léčku a nastražil i další. Upozornil na ně úřady, kterým namluvil, že právě oni zodpovídají za sérii vražd, které spáchali vampýři. Lovci jsou najednou obklíčeni policií a vojáky. Jejich hlavní poslání - zničení Pána vampýrů - se tak ještě vzdaluje a jejich životy jsou opět v ohrožení.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Killers of the Dawn , 2002

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Dojemná a smutná knížka:) nemám ráda, když mé oblíbené postavy umírají. Při čtení jsem si nemohla pomoct a prstě mi pár slz ukáplo.

TessDragon
11.10.2012 5 z 5

Ách, tento díl byl teda přímo peckový! Hlavně mě zasáhla jedna smrt mé oblíbené postavy. :( A přitom se obětovala, tato postava mě zatím zasáhla nejvíce.

Buhvico
30.04.2012 5 z 5

Na začátku mi to připadalo moc natáhnuté, hned bylo jasné, že se z problému s policií dostanou, ale ten konec mě dostal, nečekala jsem, že jako první zemře Hroozley, to bylo velice smutné..Že Steve si hraje na něco jiného se dalo čekat, musí to mít pořádnou zápletku.. Ale jako každý jiný díl, velice dobře napsáno :-)

upíři

Darren Shan (p)