Pravda o mém muži

Pravda o mém muži https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186639/pravda-o-mem-muzi-186639.jpg 4 273 63

Příběh pro ty, kteří chtějí milovat hodně a dlouho. „Je to příběh mého manželství. A začala jsem ho psát, když jsem byla nejvíc smutná, abych si vybavila, jak jsem byla veselá. Jak jsem milovala a jak jsem byla milovaná. Doufám moc, že se při čtení budete trošku smát, trošku plakat, a možná..., že svého muže pohladíte a řeknete mu: „Bože! Já jsem tak šťastná, že tě mám!“... celý text

Sonia005
05.01.2016 5 z 5

Výborná, knihy paní Pawlowské miluji. Jsou vtipné, svižné, oddechové a vždy mě dobře naladí. Přiznám se, že tato byla první, kde jsem musela i zatlačit slzu....

Hanina61
17.12.2015 5 z 5

Knížky Haliny Pawlowské moc nečtu... ale tahle mě od začátku chytila za srdce a nepustila, úsměvná i dojemná zároveň, a při čtení posledních kapitol mně opravdu nebylo lehko. Obdivuju autorku, že to vůbec dokázala napsat, psát o svém muži po jeho smrti bych nedokázala, sama bych se asi utopila v zármutku. Na druhé straně chápu, že to pro ni byl druh terapie. Člověk si po přečtení možná tím víc začne vážit skutečnosti, že má někoho, koho má rád. A ano: "Já jsem tak šťastná, že tě mám!"

Koňadra
01.11.2015 2 z 5

Ja veru neviem. Pani Halina, prepáčte. Nejak mi to nešlo dole hrdlom. Štýl, obsah ... Ale asi to ani mužom určené nebolo. Ale (!) skúsil som i Halinu.

tisha8409
14.08.2015 2 z 5

Tohle bylo smutný....a ani nechápu, proč to vlastně napsala, když o něm od devadesátek hovořila jako o někom, kdo ji neustále shazuje, raději odchází za jinými a pořád do ní jen rýpe... a ve finále to byl milující pár ???

Betyty
06.08.2015 5 z 5

Tuhle knihu doporučuji. Je krásně čtivá, místy humorná,místy melancholická.... čte se to samo. Je vidět,že ji Halina psala s velkou láskou..

daninnka
31.01.2015 3 z 5

Tuhle knihu bych doporučila. Já mám osobní zpovědi ráda: Navíc má H. Pawlowská osobitý humor, takže se knížka dobře čte.

1casper
03.01.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla za jeden večer. Četla se moc dobře. Je psaná moc hezky, je v ní hodně moc lásky. Jsem ráda, že zrovna tuhle knížku mám doma. Ráda se k ní vrátím.

Hawkey
03.11.2014 3 z 5

Má první přečtená kniha od autorky. Asi i poslední (nijak zvlášť mě nezaujala). Nenáročné čtení pro ty, kteří chtějí H.P. lépe poznat. Psáno s humorem, což se mi líbilo.

jaaquarius
24.10.2014 5 z 5

Mně se nejen líbila, ale ještě mi pomohla přenést se přes různá manželem produkovaná příkoří, která mě někdy nesnesitelně štvala, protože jsem se našla v mnoha zde uvedených pohledech na manžela(ství). Uvědomila jsem si, že přes to všechno jsem stejně jako autorka milována, mám manželská pouta i spoustu svobody....tak co bych chtěla víc :)

renataab
12.08.2014 3 z 5

Není to nějaká bomba, ale stojí za přečtení, je to něžné, milé, dojemné. Kdo touží autorku více poznat v osobní rovině, tak doporučuji. Jde ale o její vidění "pravdy", skutečnost je skrytá za subjektivním - někdy úsměvným popisem autorky.

dannsy
16.07.2014 5 z 5

Úžasná, dojemná kniha, stojí za přečtení!!!

slonyk
04.07.2014 5 z 5

Skvělá knížka, moc se mi líbila.

Jindřich osmý
30.03.2014 4 z 5

Zábavná.Smutný konec.

Sobotikova
05.03.2014 3 z 5

Knihy Haliny Pawlowské sice moc nemusím,ale tato patří k těm lepším.

lagina
02.03.2014 5 z 5

Je mi jedno, jestli je to smyšlené nebo pravdivé. Líbilo se mi to moc. Smála jsem se, několikrát i nahlas ... na konci knihy jsem plakala... Bylo to rychlé, čtivé, živočišné, smutné a zároveň takové pravdivé. Dobré. 5*

Dixinka
26.02.2014 odpad!

Nejdřív si všichni sedřeli kůži, pak pořád řeší jídlo, obezitu a smrt. Hrůza!

Sidonie.j
14.02.2014

Myslela jsem si, že je to fakt podle jejího života, ale pak jsem četla v časopise, že se jí ozval syn jejího zesnulýho manžela a hlásí se o dědictví a najednou, je to podle ní smyšlený příběh...každopádně je příběh dobře napsaný a konec je hrozně smutný

magnolia
26.01.2014 4 z 5

Po počátečním pocitu, že už o sobě HP řekla všechno, jsem se začetla a poslední část knížky byla velmi působivá. Je to kniha plná lásky (nejen k muži) a je v ní hodně osobních vzpomínek. Je napsaná tím stylem, jakým kdysi spisovatelka začínala. Jsem ráda, že jsem ji přečetla.

KattyV.
13.01.2014 4 z 5

Knihu jsem přelouskala během tří hodin, pobavila mě, nejvíc asi komentář sousedky na straně 96, smála jsem se až mi tekly slzy, lidi okolo mne nechápali. :-)) Mám opravdu ráda Halinin humor, je mi velice blízký.
Na konci jsem taky spotřebovala jeden kapesník.
PS: Jsem ráda, že Tě mám. :-)))

Jaička
10.01.2014 5 z 5

Konečně víme pravdu o jejím muži :)))) Typická vtipná Halina....