Upíři v Dallasu

Upíři v Dallasu https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28571/mid_upiri-v-dallasu-7ig-28571.jpg 4 374 39

Pravá krev série

Sookie Stockhouseovou pronásleduje v poslední době smůla. Jejího kolegu z baru někdo zavraždil a vypadá to, jako by to nikoho jiného nevzrušovalo. Hned nato ji přepadne nějaká bestie a otráví ji........... Sookie se vydává do Dallasu, aby s pomocí svých telepatických schopností vyhledala pohřešovaného upíra. Klade si jedinou podmínku, že se upíři budou držet na uzdě a žádný člověk nedojde úhony. To se však snadno slíbí, ale špatně plní. A když dojde k malé chybičce v plánu, vše se náhle zvrtne........... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Living Dead in Dallas , 2002

ajla5
27.07.2016 3 z 5

Tenhle díl mne bavil víc než první.

Richie1
24.07.2016 3 z 5

Druhý díl se mi zdál o malinko horší než úvod ságy, možná byl trochu méně přehledný v dějových linkách. Příběh i styl vyprávění je stále jednoduchý, nenáročný, čte se to dobře. 65 %

Adriana21
12.06.2016 3 z 5

Řekla bych, že zajímavější díl než ten první.
Na konci knihy jsem si užila Erika, kterého mám moc ráda :) V upnutých kalhotech a růžovém triku musel vypadat naprosto neodolatelně :D
Jsem zvědavá, jak bude série pokračovat dále.

LenkaWal
07.03.2016 5 z 5

Tak rozhodně lepší než první díl. I když zakončení s Menádou mě nepřišlo zajímavé, tolik jako děj v Dallasu. Ale i tak jsem do dočetla ani jsem nevěděla jak. Sookie, jak jsem doufala, už působila dospěleji. Jako hrdinka mi začíná být sympatická. Série se mi opravdu zamlouvá. A věta juchali spolu v lese mě opravdu rozesmála.

Mruskulka
23.07.2015 4 z 5

Opět zajímavé :-) I zakončení knihy autorka dobře pojala a to tak, že hned jdu na další díl :-)

Janičta
08.07.2015 3 z 5

o chloupek lepší než první díl. Seriál jsem možná někdy zahlédla koutkem oka,ale to je tak všechno. Je to možná problém, protože ani po druhém díle nemám žádnou oblíbenou postavu... můj postoj k nim je prostě neutrální.
Něco zajímavějšího se dělo někde za půlkou knihy. U Sookie mi přijde, že tak trochu nosí ohledně spousty věcí okolo sebe růžové brýle a také vidí věci buď jen jako dobré nebo jako špatné.. což se v knize trochu změní a doufám, že se holka probere. Je to očividně další upíří umravňovatelka typu: "Byla uzavřena dohoda, že všichni lidé odejdou živí..." :D no ke konci knihy je to s ní lepší a já jsem ochotná zkusit další díl jednak proto, že chci zjistit jak Sookie bude pokračovat a jednak proto, že autorka píše čtivě i když občas trochu nezáživně :-)

Modrasek15
25.02.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Je vidět, že se v seriálu drželi faktů, ale kniha byla zajímavější, protože se jednalo pouze o jeden děj a to Sookie a ne dalších deset.

Adris
26.10.2014 3 z 5

Menáda...trochu trapné. Konec jsem moc nepochopila...No a seznamujeme se s nepřáteli upírů, což je fajn. Tahle část byla napínavá. A líbí se mi, jak se Eric snaží dál:).

Ruxandra
16.06.2014 4 z 5

Výrazně lepší než první díl.

Samira
25.02.2014 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, ale musím přiznat, že se mi víc líbilo zpracování tohoto dílu v seríálu, ikdyž je pravda, že jen některé části. Chybí mi Godric. Ale Menáda byla v knize tisíckrát lepší. Dále kvituji, že v knize není Tara hlavní postava a skoro tam není, za to jsem opravdu vděčná. Absence Lafayta mě také těší.

77fifi
13.09.2013 5 z 5

pěkný oddychový příběh....

Bet
28.01.2013 2 z 5

Kniha se mi nelíbila málem jsem jí nedočetla.

Dandulka
06.12.2012 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil, byl hezky napínavý a dobře se četl.

Adulina12
22.04.2012 3 z 5

tahla kniha už se tolik nepodobá seriálu jako 1. díl, takže to pro mě bylo mnohem jednoduší odlišit.. líbilo se mi, že se Sookie trochu sblížila a Erikem, ale pořád mi připadá strašně přivázaná k Billovi... ale jinak je to dost jednoduchá kniha a není to žádný složitý čtení.. ;)

Calwen306
06.04.2012 3 z 5

Začiatok knihy veľmi nudný, takmer ma to odradilo od čítania. Ale potom sa to rozbehlo, príbeh bol celkom napínavý a knihu som prakticiky prečítala za chvíľu. Podobne ako u prvého diel šlo o veľmi jednoduché a oddychové čítanie, avšak toto pokračovanie sa mi páčilo viac ako prvý diel.

netty.vanity
19.12.2011 2 z 5

Je to pořád a dokola opakování toho samého, jen je Sookie ještě o něco blbější a vyprávění podáno ještě nudněji. Nedonutila jsem se tuhle knihu dotáhnout do konce,prostě to nejde..

Senza Jenka
10.05.2011 4 z 5

Pravdou je, že postavy nejsou nijak složité osobnosti a děj je místy napínavý a místy předvídatelný, nicméně také nijak komplikovaný, ale je to celkem čtivé.
Na seriálu se mi nelíbí velké změny v povahách některých postav - např. Jason je sice do sebe zahleděný děvkař, ale tvůrci seriálu z něj udělali úplného idiota. Menáda je vykreslená úplně jinak, z Tary je najednou hlavní postava, Godrik je skoro světec apod. Občas mám pocit, že nemají autorku rádi a natočili nemilosrdnou parodii.

Andvejka
26.03.2011 5 z 5

Knížka byla dobrá, současně sleduji i seriál, takže jsem tak trošku porovnávala... Každé má něco do sebe - knížka se liší od seriálu, který je víc rozšířený atd... Jinak jsem ale prozatím s knihama spokojená :)

Eloiska
30.11.-0001 3 z 5

Osobně si myslím, že první díl byl lepší.. Líbilo se mi představení další bytosti-menády, která to tam trochu oživila. Špatné také rozhodně není seriálové zpracování obou dílů. Těším se na další pokračování.