Přátelé navždy

Přátelé navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215769/mid_pratele-navzdy-215769.jpg 4 37 12

Poprvé se potkali jednoho jasného zářijového dne ve školce. Gabby, Billy, Izzie, Andy a Sean, tři chlapci a dvě děvčata. Během následujícího roku se z nich stali víc než přátelé, stali se z nich „přátelé navždy“. Společně čelí životním výzvám a dobrodružstvím, společně snášejí ztráty ...

adela5732
14.07.2019 2 z 5

Líbí se mi téma knížky ale bohužel mě zklamalo jak je kniha napsaná. Jak už bylo zmíněno, často se objevují slova těsně za sebou a kniha je napsaná poněkud jednoduše. :/

zimolka
09.05.2019 5 z 5

Hodně smutná,ale přesto nádherná kniha.

TamaraKrejčí
12.01.2018 5 z 5

No, já vám řeknu, brečela jsem jak želva. Až jsem byla naštvaná s tolika smutku..ale D.S. mám ráda a celé se mi to líbilo.

veronika3072
02.11.2017 5 z 5

Brečela jsem jako želva. Nabralo to jiný spád než jsem čekala. Úplně mne to dostalo. Ale mě se moc líbila i přes nečekané zápletky

zuzana4291
12.05.2016 4 z 5

(SPOILER) Když jsem začala knihu číst, tak jsem byla trochu v šoku, přeci jen začínat příběh ve školce, ale nakonec byla knížka velmi hezká, i když osudy jednotlivých kamarádů nebyly úplně nejlepší. Myslím si, že tam bylo až moc smrti, 3 z 5 kamarádů se nedožilo ani 25 let. Smutné:-(

Simona99
17.01.2015 4 z 5

Způsob psaní mi úplně tak neseděl. Vždy, když se v knížce něco stalo, tak tam o tom bylo nespočet podobných vět. Jako třeba: Gabby byla smutná. Byla smutná, protože...A protože byla smutná, tak...
Ale příběh mě opravdu dojal a neměla jsem daleko k pláči!

sabca
26.11.2014 4 z 5

Zajímavě vykreslené příběhy pěti přátel. Trochu jiné než ostatní knihy autorky a řekla bych že i dost smutné.

kikies
08.03.2014 3 z 5

Po přečtení lze pouze konstatovat, že čtenář dostane přesně to, co lze při jméně Danielle Steelová očekávat...

eletrika03
07.03.2014 4 z 5

Žádná kniha mě nedohnala k slzám no prostě úchvatná knížka.

Neri
11.11.2013 2 z 5

Poprvé se mi podařilo překonat nechuť, kterou jsem měla ke tvorbě D. Steel. A v podstatě jsem dostala to, co jsem očekávala. Univerzální příběh o síle přátelství, psáno velmi jednoduchým jazykem, bez většího vykreslení jednotlivých postav, plné silných slov a klišé. Hodně odpočinkové, jediné co se knize nedá upřít je, že se čte téměř sama, ale to je, alespoň dle mého, dost málo.

Rup
19.10.2013 1 z 5

Devadesát procent knihy je naprostý brak. Poslední tři kapitoly jsou čtivé. Literární hodnota nulová.

ina77
18.09.2013 5 z 5

Krásné,smutné a hodně ze života!
Jinak nádherná kniha!