Smutek poručíka Borůvky

Smutek poručíka Borůvky obálka knihy
Mé hodnocení:

Koupit

Dvanáct kriminálních povídek navzájem spojených postavou hlavního hrdiny, sympatického stárnoucího vyšetřovatele. První z řady Škvoreckého detektivních knížek se vyznačuje perfektní kombinací, plně respektuje pravidla detektivního žánru a splňuje všechny nároky na logický základ i řešení zápletky. Další z předností této povídkové sbírky je autorův příjemný nadhled a smysl pro dobromyslný humor....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232336/porucik-boruvka-smutek-porucika-bor-VaJ-232336.jpg 4.2141

Poručík Borůvka 1.

Detektivky, krimi, Povídky, Literatura česká
Vydáno, Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého)

Kniha Smutek poručíka Borůvky

IvaKo

Kniha se mi hodila do letošní Výzvy a bylo to pohodové čtení. Příběhy jsou napsány s vtipem a důmyslnými zápletkami.

Amneris

Styl psaní pana Škvoreckého mám moc ráda, takže jsem se na poručíka Borůvku těšila. A nezklamal. Pohodové čtení a hlavně zajímavé rozuzlení případů. Poslední kapitola byla celkem překvapivá...

Galadwen

Příjemné čtení, nic drastického, trocha humoru. Doslova se vnucuje srovnání s Čapkovými detektivními povídkami, a tady na databázi jsem zjistila, že nejsem sama, koho napadlo.

Andrea81

Příjemné a pohodové počteníčko.

IvčaB2
30.10.2020

Velmi příjemné čtení,povídky jsou opravdu starosvětsky nasáklé melancholií poručíka,ale bez toho by kniha byla asi tuctovou . Ráda zalovím v knihovně po dalších příbězích s Borůvkou.

Disease
07.07.2020

Stylem podobné jako Čapkovy kapesní povídky a i případy až na jednu výjimku fungují velmi dobře.

kurama45
28.04.2020

Revolúcia vo svete detektívok to nie je, ale do dopravného prostriedku dokonalé.

Merryashka
03.04.2020

Velmi příjemné překvapení a nechápu, že jsem se s poručíkem Borůvkou nesetkala dřív. Moc příjemné čtení a vyplatí se číst, až do konce - do poslední kapitoly!