Polibek v Paříži

Serena si všechno tak krásně vysnila: Paříž, město lásky, těsně před Vánoci, umělci, sníh a kavárničky – prostě čistá romantika! A vyrazí tam se sestrou! Jenže ta raději zůstane se svým přítelem. Prostě děs. Jean-Luc se nedávno rozešel s přítelkyní a musí dodělat fotografický projekt do školy. A tak není nadšený vyhlídkou, že se bude muset starat o americkou turistku, kterou mu dohodil jeho kamarád. Ale v určitém okamžiku při dlouhém putování Paříží si Serena a Jean-Luc uvědomí, že protiklady se přitahují....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391302/polibek-v-parizi-TGA-391302.jpg 3.734

Kiss Me in Paris (2017)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Anna27

Romantická oddechovka.

Knihomolka97

Trošku zklamání. Čekala jsem víc dobrodružství. Vánoční atmosféru jsem zde také moc nepostřehla. :-(

silvinka12
30.12.2018

Slabší než Polibek v New Yorku. Vánoční atmosféru jsem v knize jak si nezaznamenala, kdyby kniha nebyla označena jako vánoční příběh, řekla bych, že se příběh mohl odehrávat kdykoliv během celého roku. Serena mi prostě nesedla, už od první stránky mi vadilo to, jak se jí pořád něco nelíbilo a strašně moc spěchala, aby stihla obejít všechny památky v Paříži. Ale obálka je prostě nádherná, to se musí nechat.

katst
29.12.2018odpad!

Jediné vánoční a hezké na této knize je bohužel jen její obálka. Nudné, nezáživné, velmi předvídatelné.

Leniii
27.12.2018

Ideální pohodové čtení na Vánoce, ovšem jsem nějak nezachytila tu vánoční atmosféru...
Příběh, který víte jak skončí..ale happyendů není nikdy dost :)

sd1992
22.12.2018

Nechci být rejpal, ale kde byla nějaká vánoční atmosféra? :-D jako román to bylo hezké, ale jako vánoční příběh bych to nenazvala. Příběh v Paříži se mohl odehrát stejně tak v jiném ročním období.. Ale neva.. :)

Mistylady
19.12.2018

Moc jsem se těšila, ve čtvrtce knihy jsem si říkala, že skončím, ale dala jsem tomu ještě šanci a po půlce jsem to vzdala. Možná se k ní časem vrátím, ale přišlo mi to utahané, nudné, bez akce.

veronika0382
14.12.2018

Opět krásná vánoční romance, u které si oddechnete od předvánočního shonu a zažijete pravou romantiku sváteční Paříže. Polibek v New Yorku od stejných autorů se mi líbil asi o maličko víc, ale i tak jsem si knihu užila a prostě si u ní oddechla. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

EvaSupovic
14.12.2018

Krásná předvánoční jednohubka plná romantické Paříže :-)

ivousekk
12.12.2018

Bylo to fajn, na mne jen zbytecne moc premyslive. A bez vanocni atmosfery. Polibek v New Yorku se mi libil o dost vic.

Irsaf
08.12.2018

Tohle se mi líbilo víc nez Polibek v New Yorku.

Andynka
07.12.2018

Klasický příběh, u kterého už od začátku víte, jak bude pokračovat. Dobrodružná slaďárna. :-) Za mě to ale Vánoční nebylo téměř vůbec. A spisovatelce se nepodařilo na mě ani přenést atmosféru Francie. Slabá kniha.

Barbona
04.12.2018

Skvělá kniha, která velmi rychle obíhá - nemohla jsem se odtrhnout.