Polibek v Paříži

Polibek v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391302/bmid_polibek-v-parizi-vT1-391302.png 3 243 76

Polibek série

Serena si všechno tak krásně vysnila: Paříž, město lásky, těsně před Vánoci, umělci, sníh a kavárničky – prostě čistá romantika! A vyrazí tam se sestrou! Jenže ta raději zůstane se svým přítelem. Prostě děs. Jean-Luc se nedávno rozešel s přítelkyní a musí dodělat fotografický projekt do školy. A tak není nadšený vyhlídkou, že se bude muset starat o americkou turistku, kterou mu dohodil jeho kamarád. Ale v určitém okamžiku při dlouhém putování Paříží si Serena a Jean-Luc uvědomí, že protiklady se přitahují.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss Me in Paris , 2017

AshleySimmer
15.03.2021 3 z 5

Bohužel, tento díl se mi z celé série nejméně líbil :(.
Hlavní hrdinové mi nepřišli moc sympatičtí a byla jsem ztracená ve všech těch názvů kaváren a obchodů :D.
I přesto dám knize ještě šanci a přečtu si ji znova, možná změním názor :).

makik111
09.03.2021 5 z 5

Byla to milá oddechovka, taková uvěřitelnější než New York. Hlavní postavy jsem si hned od začátku oblíbila. Rozhodně doporučuji, když chcete vypnout a přečíst si něco pěkného.

Tereza035
21.01.2021 4 z 5

Od knížky jsem dostala přesně to, co jsem čekala, a to nenáročný, oddychový a čtivý příběh. Díky knížce jsem si Paříž opravdu zamilovala, protože na cestování po ní, je tahle knížka hodně zaměřená. Rozhodně musím říct, že se knížka četla rychle, což potvrzuje fakt, že má pouze 212 stran:) Velmi mi vyhovuje, když je knížka psaná z obou pohledů hl. postav a bylo tomu tak i tady. Co mě naopak mrzelo, byla téměř nevánoční atmosféra, kdy kromě pár zmínek, že je chladno, nepoznáme, že je pár dní před Vánoci. Takže štítek “Vánoční příběh” příliš nesedí. A druhá výtka se týká romantické linky, která se začne tvořit možná tak za 3/4 knihy a nějaké romantiky se tu taky vyloženě nedočkáme. Řešili se tu spíše rodinné vztahy, minulost postav, těžší témata a pochopení sebe sama.
Celkově nechápu, proč je knížka tak špatně hodnocená, protože si ode mě zaslouží krásných 8/10.

vydrata
07.01.2021 5 z 5

Byla moc hezká.Cetla jsem i New Yorku , ale za mě tato je hezčí. Nejhezčí je pro mě v Římě. Tedy zatím.

Damonka12
03.01.2021 4 z 5

Milý vánoční romantický příběh, ovšem nenadchl mě tak moc jako Polibek v New Yorku.

Hani77
02.01.2021 4 z 5

Za mě 3,5 *. Nejsem vůbec cílová skupina této knihy, ale na obálce je srdíčko a děj se odehrává v mé milované Paříži, proto jsem se rozhodla si ji vybrat do výzvy. První polovina se mi líbila, ráda jsem si zavzpomínala na moji návštěvu Paříže a docela jsem se pobavila (projížďka na lodi :-)), ale pak už to bylo spíše jen o té romantice.

petulkapeta
29.12.2020 4 z 5

Další den i noc,tentokrat v Paříži stala za to,pobavilo me to a libilo se mi,ze to bylo i propojeno s prvnim dílem...Serena byla fajn holka a s Jean Luckem se k sobě podle me dokonale hodili...

Audrey122
29.12.2020 1 z 5

Obálka kouzelná, očekávání vysoké ..tato kniha ho bohužel nesplnuje. Až moc podobný příběh knize Polibek v New Yorku.
Bohužel tato kniha mě příliš nezaujala, dávám dvě hvězdičky

lily_maleckova
24.12.2020 4 z 5

Fajn romantika, za mě lepší než první díl.
Oba hlavní hrdinové za mě nic moc, ale to prostředí Paříže je moc fajn ❤️
Dávám slabší 4/5⭐

Makkys
13.12.2020 2 z 5

Kromě vánoční obálky a to že se to odehrává na Vánoce tam nic vánočního nebylo.Vůbec to na mě nepůsobilo vánočně a to sem se tak knihu tak moc těšila protože se odehrává v Paříži. Za mě velké zklamání. Hlavní hrdinové mě moc nepřirostli k srdci, nějak sem jim nefandila. Knížka mě nebavila a na to jak ma málo stránek sem ji četla hrozně dlouho. Zda budu pokračovat v dalších knížkách si ještě rozmyslím. Za mě slabší dil než ten první.
2,5*/5*

popeluška
13.12.2020 5 z 5

Druhý díl série byl opět pěkný.Pohodové čtení které jsem si maximálně užila :-)

Anie94
13.12.2020 4 z 5

V knížce dostanete milý, romantický vánoční příběh, který mě místy opravdu zahřál u srdce. Jak už jsem říkala, tak loni o Vánocích jsem četla první díl této série Polibek, a to Polibek v New Yorku, na jejíž děj si již úplně nevzpomínám, ale tento díl byl o něco lepší než ten předchozí. Alespoň co se týče příběhu. V tomto díle mi tak trošku chyběla vánoční atmosféra - jediné vánoční bylo na příběhu to, že jsme se několikrát v příběhu dozvěděli, že je před Vánoci. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale později se to hodně zlepšilo a já knížku zhltla skoro na jeden zátah. Naproti absenci vánoční atmosféry si můžete skvěle užít atmosféru Paříže. A hlavní postavy, Serenu a Jean-Luca si rozhodně oblíbíte. Co dále musím vyzdvihnout je moc hezká vánoční obálka.

klarinka9974
09.12.2020 4 z 5

Musím přiznat, že se mi první díl líbil více. V této knize mi chyběla Vánoční atmosféra na to, že je to vánoční příběh. Kniha se rychle čte, už jen proto, že má pár stránek. Ze začátku jsem se nemohla nějak začíst, pak už to šlo samo a čím víc jsem byla u konce, tím mě začal příběh bavit. Je to takové příjemné čtení o lidech kteří se poznávají a kteří přijdou na to, že toho mají společného víc než čekali. Určitě se pustím i do dalšího příběhu a snad tam aspoň trochu zasněží.

Ella161
03.12.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že tenhle příběh mě bavil mnohem více, než předešlý. Hlavní hrdinka mi taky byla o něco málo sympatičtější. Hlavně jejím smyslem pro humor a sarkasmem. Hlavního hrdinu jsem si taky oblíbila ( mám takový pocit, že u těhle knížek si ani nejde neoblíbit nějakou postavu), ale co to sakra bylo za jméno? Jean-Luc? Ehm.. nemohli tam dát něco víc normálního? Vůbec jsem si na to nemohla zvyknout a celkem mě to rozčilovalo (Já vím. Jsem velice náročný člověk). Ale musím uznat, že jsem se s ním dost nasmála. Popravdě oba byli fakt vtipná dvojka. Strašně mě bavilo se Serenou poznávat Paříž. A že tam byla krásně popsaná! Dokonce mě nějaké místa zaujaly natolik, abych si vyhledala, jak opravdu vypadají. Sice různé tyhle poznatky o památkách nemám moc v lásce, ale tady mi to vůbec nevadilo. Navíc bylo fakt vtipný, jak se ty dva furt dohadovali. Jak jim ten výlet nevyšel podle plánu (hlavně Sereně), ale i tak si ho moc užili. Tenhle příběh na mě působil mnohem víc vánočně, než předešlý. Opravdu mě naladil na tu správnou sváteční náladu. Já vím, že jsem s tím už ohraná... ale fakt moc doporučuji! Hlavní hrdiny si hned oblíbíte, zamilujete si Paříž a naladí Vás na tu správnou vánoční náladu.

marta14
19.11.2020 3 z 5

3,5* krásná oddechovka ideální na Vánoce :).

Booky84
15.08.2020 5 z 5

Lehké a pohodové čtení na jedno horké odpoledne. Škoda, že si z knihy nešlo půjčit trochu té zimy na ochlazení. :-)

Fzuzik
29.07.2020 3 z 5

Nenáročná četba, je které jsem se uchýlila po sérii detektivek. :)

Bettybook
22.04.2020 3 z 5

Polibek v Paříži byl o něco slabší než předchozí díl, ale líbilo se mi propojení postav, kdy jsem se mohla na chvilku vrátit za Charlotte, Anthonym a Omylkou :)

ivca79
21.02.2020 4 z 5

Nenáročná oddechovka

Zuzanka45
02.02.2020

Většinou knihám dávám 5 hvězdiček. U této dávam pouze 4. Polibek v New Yorku byl o kapánek lepší.

Vánoce Paříž romantika

2017  72%Polibek v New Yorku