Polibek v Paříži

Polibek v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391302/bmid_polibek-v-parizi-vT1-391302.png 3 243 76

Polibek série

Serena si všechno tak krásně vysnila: Paříž, město lásky, těsně před Vánoci, umělci, sníh a kavárničky – prostě čistá romantika! A vyrazí tam se sestrou! Jenže ta raději zůstane se svým přítelem. Prostě děs. Jean-Luc se nedávno rozešel s přítelkyní a musí dodělat fotografický projekt do školy. A tak není nadšený vyhlídkou, že se bude muset starat o americkou turistku, kterou mu dohodil jeho kamarád. Ale v určitém okamžiku při dlouhém putování Paříží si Serena a Jean-Luc uvědomí, že protiklady se přitahují.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss Me in Paris , 2017

juni
10.02.2019 5 z 5

Tato knížka se mi moc líbila. Minulý rok jsem byla v Paříži, a proto mě zaujala. Popisování Paříže v jednom dni bylo skvělé. Já bych toho tolik v jeden den nestihla projít. Doufám, že se zase někdy do Paříže podívám :)

Lelaqu
09.02.2019 3 z 5

K této knížce můžu říct jen jedno. Je to velmi pohodové, oddychové vánoční čtení. Já sice YA nečtu, ale díky předchozímu "dílu" jsem si ten příběh prostě chtěla přečíst. Nelituji toho vůbec. Sice to nebylo nic moc extra pro mě, ale naplnilo to mé očekávání, naladilo to romantickou (sice ne moc vánoční) atmosféru. Hlavní postavy byly typické k YA. Musím říct, že hlavní hrdinka mi sice nebyla dvakrát tolik sympatická, ale i přes to nebyla špatná. Co mě tedy nehorázně naštvalo byl překlad do češtiny. "...tak kufr, který váží na chlup přesně padesát liber" Jestli jsem to tedy správně pochopila, v angličtině by tím mělo být myšleno "pounds" čímž (podle toho co mě angličtí youtubeři naučili:D) se označuje jak libra, tak i váhová jednotka:D Bylo to hezké, milé čtení, které rozhodně doporučuji, hlavně příznivcům YA.

Nicol104
03.02.2019 5 z 5

Knížku jsem dostala k vánocům a je skvělá ❤️

Anna27
14.01.2019 4 z 5

Romantická oddechovka.

Knihomolka97
04.01.2019 3 z 5

Trošku zklamání. Čekala jsem víc dobrodružství. Vánoční atmosféru jsem zde také moc nepostřehla. :-(

silvinka12
30.12.2018 3 z 5

Slabší než Polibek v New Yorku. Vánoční atmosféru jsem v knize jak si nezaznamenala, kdyby kniha nebyla označena jako vánoční příběh, řekla bych, že se příběh mohl odehrávat kdykoliv během celého roku. Serena mi prostě nesedla, už od první stránky mi vadilo to, jak se jí pořád něco nelíbilo a strašně moc spěchala, aby stihla obejít všechny památky v Paříži. Ale obálka je prostě nádherná, to se musí nechat.

katst
29.12.2018 odpad!

Jediné vánoční a hezké na této knize je bohužel jen její obálka. Nudné, nezáživné, velmi předvídatelné.

Leniii
27.12.2018 4 z 5

Ideální pohodové čtení na Vánoce, ovšem jsem nějak nezachytila tu vánoční atmosféru...
Příběh, který víte jak skončí..ale happyendů není nikdy dost :)

sd1992
22.12.2018 4 z 5

Nechci být rejpal, ale kde byla nějaká vánoční atmosféra? :-D jako román to bylo hezké, ale jako vánoční příběh bych to nenazvala. Příběh v Paříži se mohl odehrát stejně tak v jiném ročním období.. Ale neva.. :)

Mistylady
19.12.2018 2 z 5

Moc jsem se těšila, ve čtvrtce knihy jsem si říkala, že skončím, ale dala jsem tomu ještě šanci a po půlce jsem to vzdala. Možná se k ní časem vrátím, ale přišlo mi to utahané, nudné, bez akce.

veronika0382
14.12.2018 4 z 5

Opět krásná vánoční romance, u které si oddechnete od předvánočního shonu a zažijete pravou romantiku sváteční Paříže. Polibek v New Yorku od stejných autorů se mi líbil asi o maličko víc, ale i tak jsem si knihu užila a prostě si u ní oddechla. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

EvaSupovic
14.12.2018 5 z 5

Krásná předvánoční jednohubka plná romantické Paříže :-)

ivousekk
12.12.2018 4 z 5

Bylo to fajn, na mne jen zbytecne moc premyslive. A bez vanocni atmosfery. Polibek v New Yorku se mi libil o dost vic.

Irsaf
08.12.2018 4 z 5

Tohle se mi líbilo víc nez Polibek v New Yorku.

Andynka
07.12.2018 2 z 5

Klasický příběh, u kterého už od začátku víte, jak bude pokračovat. Dobrodružná slaďárna. :-) Za mě to ale Vánoční nebylo téměř vůbec. A spisovatelce se nepodařilo na mě ani přenést atmosféru Francie. Slabá kniha.

Barbona
04.12.2018 4 z 5

Skvělá kniha, která velmi rychle obíhá - nemohla jsem se odtrhnout.

Vánoce Paříž romantika

2017  72%Polibek v New Yorku