Polibek v Paříži

Polibek v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391302/bmid_polibek-v-parizi-vT1-391302.png 3 243 76

Polibek série

Serena si všechno tak krásně vysnila: Paříž, město lásky, těsně před Vánoci, umělci, sníh a kavárničky – prostě čistá romantika! A vyrazí tam se sestrou! Jenže ta raději zůstane se svým přítelem. Prostě děs. Jean-Luc se nedávno rozešel s přítelkyní a musí dodělat fotografický projekt do školy. A tak není nadšený vyhlídkou, že se bude muset starat o americkou turistku, kterou mu dohodil jeho kamarád. Ale v určitém okamžiku při dlouhém putování Paříží si Serena a Jean-Luc uvědomí, že protiklady se přitahují.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss Me in Paris , 2017

anetka.repova
20.01.2020 4 z 5

Mrzí mě, že se z knihy nedala poznat ta vánoční atmosféra, kterou vám slibuje obálka knihy, ale i přes občasné chyby ve větách se mi kniha líbila a hlavní hrdiny jsem si hned od začátku oblíbila.

Kniha je napsaná jednoduchým jazykem, takže se čte sama.

Neurazí ani nenadchne.

Market = )
12.01.2020 3 z 5

Mno, knížku jsem si vybrala, protože se mělo jednat o "vánoční příběh" a já na Vánoce čtu vánoční knížky. Bohužel vánoční byla jenom obálka a asi tak tři zmínky o vánočních světýlkách. Pokud byste hledali hlubší vánoční poselství (bez vánoční atmosféry :-D) a zároveň byste nebyli moc nároční, možná je to to pravý pro vás, jinak je to taková klasická YA neurazí / nenadchne oddechovka :-).

1Directioner
11.01.2020 odpad!

Jako 1D fan mě osobně naštvala věta, která se v knížce objevuje “Čím jsou to všichni tak posedlí, že jsou ochotný se tu spolu mačkat jak dvanáctky na koncertě One Direction.”
Chápu, že je to mířené jako “porovnání” na tu situaci, která se tam odehrávala ale i tak mi to přijde trochu out of style dělat si srandu z jednu největších boybands in the world. Sorry já to prostě neberu. Ten “joke” na 1D už je celkově “out of style”....
Co se knihy týcě, nelíbí se mi jak je to napsané tím “teenangerovským jazykem”. No nic, můj názor..

Marfuška89
28.12.2019 3 z 5

Nevím... moc mě to nebavilo. Nebylo to špatně, taká oddechovka. Neurazilo, ale také z toho nemám "wau' pocit. Mrzí mě, že v knihách od této autorky je tak málo vánoční atmosféry. První díl se mi líbil mnohem víc.
Knihy od této autorky by neměly mít ‘‘nálepku‘‘ Vánoční příběh! Dobře, příběh se odehrává v zimně, ale to je všechno… Vánoce, jako takové žádné.

Matita310
23.12.2019 4 z 5

Zase jsou to ty čtyři hvězdičky. Knížka se četla sama. Pěkný příběh. Jeden jediný den a kolik věcí a zážitků se v něm dá popsat.

Ivuska.09
19.12.2019 4 z 5

Přiznám se, že první díl už si moc nepamatuji. Ale tento se mi líbil moc. Může za to asi především atmosféra Paříže, která je pro mě naprosto jedinečná. A i samotný příběh mě bavil a vlastně mi vůbec nevadilo, že je takhle jednoduché a předvídatelné. Pokud chcete něco vánočního jen na odreagování, tak doporučuji.

Ketfl
25.11.2019 3 z 5

Hlavní postavy méně sympatické než v prvním díle, nicméně je to taková fajn oddechová literatura, u ktere se člověk rozhodně nepredře. Svůj účel to v tomto rozlitanem období Vánoc splní.

Kačka_h
16.11.2019 2 z 5

Uhh, tak takhle kniha byla po prvním díle docela velkým zklamáním. Děj byl v podstatě o ničem, kniha se nikam neposouvala a hlavní postavy mi byly docela nesympatické. Nehledě na ty příšerné překlepy ve větách!!
Co mě ale mile překvapilo, byl krásný popis Paříže. Cítila jsem se, jako bych po jejích ulicích chodila já sama.

Bettyriverdale
03.11.2019 odpad!

Tato kniha je asi nejhorší, jakou jsem kdy četla. Nemůžu soudit konec, protože jsem skončila na straně 89 a pak už se mi do toho nějak nechtělo. Absolutně mě to nebavilo. Takže NEDOPORUČUJI!!!

MojeMonca
19.10.2019 odpad!

Podprůměrné.

ladaol
28.09.2019 4 z 5

Po různých detektivkách, které mám nejradši, jsem měla chuť na trochu oddychového čtení. Po přečtených recenzích jsem ke knize přistupovala spíš skepticky, ale když jsem měla pocit, že chápu, o co autorům jde, viděla jsem to v jiném světle.
Život přeci není o tom, něco si "nalajnovat" a jet přesně podle plánu a ano, protiklady se přitahují, to je jasná věc :) Serena a vlastně i Jean-Luc "otevřeli oči" a začali ŽÍT, to je podle mně to poselství.

prcek19
06.09.2019 3 z 5

Kniha mě zaujala svojí obálkou, ale to bylo asi tak všechno..strašně mě vytáčelo chování Sereny..jet do Paříže jen kvůli tomu, aby něco nafotila a vůbec se nezajímala o kouzlo vánoční Paříže, proto sem byla ráda, že ji přišel do cesty Jean-Luc a snažil se jí aspoň trošku toho kouzla ukázat

ChciOdŽivotaVíc
22.07.2019 4 z 5

Čekala jsem hodně průměrnou romantickou knížku, ale nakonec jsem byla dost překvapená. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a líbilo se mi, jak byla super organizovaná.
Příběh byl miloučký, během čtení jsem se často jenom tak usmívala. A hodně rychle se to četlo, zábava na jeden až dva dny.
Taky se mi líbilo, že se tam řešilo i vážnější téma - jak se vypořádat se smrtí táty. Celkem dobrá přidaná hodnota.
A nakonec? Po dočtení knihy mám neuvěřitelnou chuť se sebrat a letět do Paříže!

Luciska13
28.06.2019 4 z 5

Miluju Paříž a téměř každý popis každého místa mi vykouzlil úsměv na tváři a připomněl mé vlastní vzpomínky, i když místy mi přišlo, že se autorka opravdu snažila tu sluncem zalitou a vždy přátelskou Paříž zahalit do neproniknutelné mlhy a temnoty a tu krásu skoro schovat. Příběh měl hezkou myšlenku, ale Serena byla opravdu otravná. Věřím, že v krizových situacích, kdy někoho člověk ztratí, je pro něj důležité cokoliv, na co se může upnout v naději, že mu to pomůže, ale ona byla opravdu tak strašně naivní a nesnesitelná. Každopádně i tak dávám za kouzelnou Paříž a dobrý nápad čtyři hvězdičky.

Maruš.D
10.06.2019 3 z 5

Docela jsem se na knihu těšila i přes ne úplně kladné hodnocení. Avšak nějak moc mne nepřesvědčila. Byla napsaná stroze, moc nezaujala, opakující se slova mě začínala iritovat a postavy jsem si taktéž moc neoblíbila. Jediné pozitivum je asi “ponaučení” z knihy, které tam někde je. Za mě nic moc.

Verunka926
10.06.2019 3 z 5

Knížka byla pěkná to jo, ale co mě teda strašně štvalo, byla nespisovná čeština (bysme, apod.)
Jinak můžu doporučit, ale nečekejte od toho nic světoborného.

tynka65
08.06.2019 3 z 5

Díky rezervaci v knihovně jsem tenhle vánoční příběh četla teď v červnu. Takže vánoční atmosféra se mě moc nedotkla. Ale jinak je příběh hezký a milý. Nic velkého, ale nečekejte je to takový lehký příběh na jeden večer. :)

ela1972
28.03.2019 4 z 5

Pěkný oddychový příběh plný zážitků z Paříže

Zuke86
09.03.2019 4 z 5

Ten, kdo byl v Paříži, si knížku určitě užije o něco víc, protože zná alespoň nějaké místa z knihy a umí si to lépe představit. To město má své kouzlo a příběhu dodalo tu romantiku. Nic světoborného ta kniha není, ale jako oddechovka naprosto splnila účel.

Natynka23
13.02.2019 5 z 5

Polibek v Paříži se mi líbil o něco víc než Polibek v New Yorku. Líbilo se mi popisování Paříže, kam bych se jednou chtěla také podívat. Byla to skvělá vánoční knížka.

Vánoce Paříž romantika

2017  72%Polibek v New Yorku