Stříbrné stíny

Stříbrné stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209736/bmid_pokrevni-pouta-stribrne-stiny-Ix1-209736.jpg 5 638 86

Nadcházejí velmi temné časy... V předešlém díle Sydney Sageová učinila životní – a nevratné - rozhodnutí. Uposlechla svůj šestý smysl a rozhodla se hodit za hlavu všechno, v čem vyrůstala. Přesněji řečeno všechno, co jí do hlavy vtloukali Alchymisté. Jí i Adrianovi se celý svět rozbil na kousky. Nezbývá jim teď nic jiného, než ty kousky trpělivě sbírat a snažit se vrátit svůj vztah tam, kde byl dřív. Pokud ale chtějí začít myslet na lásku, musí v první řadě přežít. Sydney je lapena v nepřátelském světě a stojí ji spoustu sil, aby neztratila sama sebe. Adrian by si také rád zachoval víru, že se všechno v dobré obrátí, ale pak se ho znovu zmocní staří démoni a nová pokušení. Začíná být jasné, že je čekají velmi temné časy...... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Domino

Silver Shadows , 2014

lightka
20.02.2018 5 z 5

Tenhle díl mě natolik vtáhnul do děje, až se mi stalo, že jsem v noci ve svých snech hledala cestu, jak dostat Sydney z nápravného centra :-D
Dokonce jsem i uronila pár slziček, když se konečně Adrian spojil se Sydney pomocí éteru.

1v8na
04.02.2018 3 z 5

Možné SPOILERY!!
Na této knize oceňuji opět kapitoly jak z pohledu Sydney, tak i Adriana. Kniha byla čtivá, měla spád, ale Adriana jsem v první polovině knihy totálně nenáviděla a měla chuť ho zabít a přiškrtit!!! Ty jeho deprese a nálady byly jak na houpačce - přišlo mi to už ohrané a vadilo mi dost to, že se nesnažil najít řešení, jak z toho ven. Dost mě taktéž rozčilovalo jako chování u královského dvora.
Na druhou stranu velmi oceňuji kapitoly z nápravného centra - to, čím si Sydney prošla je naprosto nepochopitelné a Sydney u mě stoupla v ceně a oblíbila jsem si ji ještě víc.

janno69
04.02.2018 5 z 5

Další dech beroucí díl, začínám být smutná, že mě čeká už jen poslední. Ale stojí to za to....

jana3526
21.10.2017

Nejvíc se mi líbily ty části se Sydney v nápravném centru. Naopak pro Adriana nemám moc pochopení. Snad se mi podaří někde sehnat poslední díl.

ylena.k
05.07.2017 5 z 5

Napínavé až do konce. Ani tato kniha mě nezklamala!

Adriana21
01.07.2017 5 z 5

Páni, to snad ani nejde, knihy se mi zdají lepší a lepší. Prostě zase úžasné počtení, zhltla jsem to jedním dechem :D Paráda.

Julinka679
01.06.2017 5 z 5

Další super díl! Už se těším na pokračování! :-) ti dva vážně nemůžou mít chvilku! Tak snad ji dostanou v závěrečném díle :-)
Jinak souhlasím s ostatními, že díla od Richelle Mead jsou skvělá! Ona prostě dokáže psát, dokáže psát tak, že jí věříte každé slovo, každý pocit a každé místo je popsané tak jako byste tam právě byly! :-)
Tak nemilujte její knížky! :D :-)

Lioness01
17.04.2017 4 z 5

Spoilery!
Musim uznat, ze nejvic se mi libily casti, kdy byli oba hrdinove bez toho druheho, ackoli jejich vztah zboznuju. Takhle jsme ale mohli nahlednout do trosku jinych koutu postav, hlavne do adriana (va jsem necetla).
Kdyz ale Sydney zachranili, prislo mi to takove moc zbesile (ale ta situace vlastne zbesila byla) a bohuzel i nerealne. Shrnula bych to slovy, ze toho bylo proste moc.
Nejvic me prekvapil konec, prestoze jsem si myslela, ze posledni kniha uz bude zamerena na puvodni misi, presto jsem byla udivena, protoze jsem pri cteni te obrovske akce uplne zapomnela na Jill a celou skupinu v Palm Springs.
Prestoze jsem byla puvodne presvedcena, ze dam knize 5 hvezd, kvuli tomu mene oslnujicimu konci musim jednu ubrat, ackoli byla knizka skvela.

Veeria
09.04.2017 5 z 5

Přesně díky těmto knihám miluji být čtenářkou. Díky Richelle za tento dechberoucí svět a postavy. Miluji je! Návykové počteníčko. Sexy, napínavé, svižné, akční, vtipné. Přesně typ knihy, u které chcete zůstat co nejdéle, a přesto hltáte stránku za stránkou. Adriana bych brala všema deseti i ve svém životě. A Sydney? Je odvážná, silná, milující. V mých očích hrdinka a bojovnice. Získali si mě.

Richelle
28.03.2017 5 z 5

Veškerá díla od Richelle Mead jsou naprosto úžasná. Adriana jsem si neskutečně oblíbila. už se nemůžu dočkat, až začnu číst poslední díl. Doporučuji všem. Stříbrné stíny se čtou sami. Když jsem začala s touto knihou, tak jsem se začetla tak, že jsem se nedokázala odtrhnou.

kklepkaa
12.01.2017 1 z 5

Jsem z téhle série nějaká zklamaná. Mám pocit, že Richelle nějak šlápla dost daleko od Vampýrské akademie a je to škoda. Už jsem to možná zmiňovala dříve, ale jedním z mínusů je asi hlavní hrdinka, která mě opravdu nezaujala a Adrian byl sice za dob VA okouzlující, ale to kouzlo, s kapitolami z jeho pohledu, se někam vytratilo. Bohužel se vyplnily mé předtuchy po dočtení předchozího dílu. Tenhle díl byl kapku lepší než předchozí, ale ani tak to není na famfáry. Jako by Richelle ztratila šťávu... alespoň co se týče světa Vampýrské akademie, protože ve Věku X dle mého naopak zazářila. I když byl tento díl čtivý, na druhou stranu jsem si drtivě uvědomovala, že se třičtvrtě knihy vlastně nic moc neděje a konec knihy to nedokázal zachránit a po pravdě mě ani ten neuspokojil. Sérii Pokrevní pouta už dočtu, ale je to jen abych si to nějak uzavřela, ne proto, že by se mi to skutečně líbilo.

tatafa
06.01.2017 5 z 5

Opět velice krásný a chytlavý příběh, přestávky mezi vydáním jednotlivých děl byly k nepřečkání ;) Jen málo knížek dokáže takto vtáhnout do děje a nepustit. Vřele doporučuji, je to velice čtivá fantasy série.

medvídě
20.09.2016 5 z 5

Další skvělé pokračování ve kterém nechybělo napětí ani zamotanost příběhu. Co se mohlo pokazit se pokazilo, a i když občas to bylo někdy až moc snadné, příběh dokáže vtáhnout a udržet si vaši pozornost až do konce. Jsem velmi ráda, že už vyšel i závěrečný díl, na který nemusím dlouho a s očekáváním čekat.

Líbí se mi pokračování a vyvíjení se vztahu mezi Sidney a Adrianem. I to, jak se tam objevují oblíbené postavy z Vampýrské akademie.

IvankaM
22.07.2016 5 z 5

Opět dokonalost. Jediná věc, co mě mrzí je, že ji pak zachránili strašně rychle. Ale jinak úžasné. Už jsem začala další díl :3

Adele02
16.07.2016 5 z 5

Já se asi rozpustím ♥
Naprostá dokonalost. Začátek byl sice pomalý, ale jak se přehoupla půlka, nabralo to takovou akci, že jsem to skoro nestíhala. Takovou Richelle miluju ♥ Nic mi nebrání dát tomu plný počet hvězd.

xxiixxi
12.05.2016 5 z 5

Líbila se mi hlavně ta část v nápravném zařízení, ta mohla být klidně pozvolnější, zajímaly by mě i další uvězněné postavy. Druhá půlka knihy byla opravdu zběsilá, takže ta by si také zasloužila víc propracovat, ale asi by se musel napsat jeden díl navíc a to asi nebylo žádoucí :-)

Markett
25.04.2016 5 z 5

Klobouk dolů, Richelle mě zase dostala! :) Kolikrát jsem se přistihla, jak si málem koušu nehty, protože jsem byla tak začtená a nervózní při všech velkých akcích. Nápravné centrum je teda odporné místo. Chudák Sydney, tohle bych já nepřežila. Adrian se tady projevil jako typický romantický hrdina, který je schopná udělat cokoliv pro svou milovanou. Knihu jsem přečetla docela rychle a těším se na finále! :)

Janičta
08.03.2016 3 z 5

Zas tak moc mě to nezaujalo.... dokud byly všichni ještě ve škole, dalo se to všechno nějak skousnou, ale problémy a informace, které normálně řeší tak FBI by se " v terénu" dětem do ruky dávat neměli :D působí to až moc neuvěřitelně...
Jinak nevím co bych tak z příběhu vypíchla... což asi mluví samo za sebe...

Haňulec
05.11.2015 5 z 5

Do knihy jsem se začetla už na začátku, sice mi trošku vadilo stálé střídání Adrian x Sydney, ale člověk si na to zvykne. Krásné napsané zachraňování alchymistů (Sydney). Knihu mohu jen doporučit, přečteno jedním dechem. :-)

orangerose
04.11.2015 5 z 5