Ohnivé srdce

Připadaly vám předchozí tři díly jako klid před bouří? Tak ta bouře právě nastává! Alchymistka Sydney Sageová už velmi dlouho balancovala mezi tím, co jí bylo odjakživa vštěpováno jako její povinnost, a mezi tím, co sama cítila. A teď se v jediném okamžiku, na který fanoušci Richelle Mead nikdy nezapomenou, odhodlá k rozhodnutí tak odvážnému, že jím překvapí i sama sebe... Ani pak ale nemá vyhráno. Jako by nestačilo, že musí proplouvat mezi důsledky činu, kterým obrátila svůj život vzhůru nohama! Do toho se navíc snaží sblížit se svou sestrou Zoe, i když jí nikdy nemůže svěřit své největší tajemství. Nadále spolupracuje s legendárním Marcusem, díky němuž úplně změnila svůj názor na alchymisty. A v neposlední řadě se Sydney snaží uplatnit své neobyčejné magické schopnosti – pokud se jí totiž podaří to, co má v úmyslu, zničí vědomě vše, k čemu byla zrozena a vychovávána... Bylo by toho vrchovatě i pro holku, která nemusí vést dvojí život a tajit před většinou světa vše, co považuje za důležité. Včetně lásky. Protože teď se totiž hraje o všechno....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174875/pokrevni-pouta-ohnive-srdce-tgL-174875.jpg 4.6574

Pokrevní pouta (4.)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Domino

The Fiery Heart (2013)

Kniha Ohnivé srdce

Nel-ly

Tak jo... 2x jsem to zkusila a 2x nedokázala. Vypadá to, že jediná série, kterou od autorky dokážu ocenit, zůstává Vampýrská akademie, která měla za hrdinku dostatečnou osobnost, aby byla tahounem.
Adrian byl lepší jako vedlejší postava. Sydney...škoda mluvit, to samý. A... ne. Ne. Tohle zůstane jako jedna z mála sérií, které nedočtu. Už proto, že mě konec vlastně ale vůbec nezajímá.

Damonka12

Co víc dodat než že si ji musíte všichni přečíst. Já tuto sérii miluji a tento díl je bomba. To co se stane na konci vám nedá a budete muset sáhnout po dalším dílu. Zároveň Adrian a Sydney konečně spolu.

DannyLady

Ze začátku to bylo poměrně nudné a z některých částí sem měla skoro až deprese. Sledovat problémy rozpadající se rodiny a alkoholika na léčení působilo depresivně. Ale konec se rozjel a jak tomu už u Richelle Mead bývá, konec byl totálně strhující. Líbí se mi vyprávění i z pohledu Adriana, knihu tu posunulo na novou úroveň.

Okoslav
25.12.2018

Nebýt předchozích dílů a posledních cca 50 stran, myslela bych, že čtu psychologické drama o jedné dysfunkční rodině a jednom maniodepresivním alkoholikovi. A taky drama, ve kterém se hodně mluví o “telefonech lásky”, “světlu mého života” a strhávání oblečení. Proč ne, chápu, že cílovka to ocení.

janebeauty9860
20.05.2018

Na tomto dílu se mi líbilo, že byl jiný než předchozí a to v tom, že byl příběh vyprávěn z obou pohledů. Aspoň tak máte možnost nakouknout Adrianovi do hlavy a pochopit lépe jeho povahu.

Anonymní
31.03.2018

Opravdu super knížka, ale upřímně řečeno jsem si nemyslela, že Zoe je taková potvora.. :)

Andynka
26.03.2018

Za tím asi nejlepší díl. Překvapilo mě, když byla kniha vyprávěna ze dvou pohledu. Více se mi to líbilo s pohledu Sydney, ale dějově to bylo nabité, čtivé a napínavé. :)

Szekynka
02.03.2018

Bezkonkurenční série. Čtvrtý díl a autorka stále překvapuje a stupňuje napětí. Rozhodně palec nahoru a s nadšením do páteho dílu.