Ohnivé srdce

Ohnivé srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174875/bmid_pokrevni-pouta-ohnive-srdce-tgL-174875.jpg 5 711 97

Připadaly vám předchozí tři díly jako klid před bouří? Tak ta bouře právě nastává! Alchymistka Sydney Sageová už velmi dlouho balancovala mezi tím, co jí bylo odjakživa vštěpováno jako její povinnost, a mezi tím, co sama cítila. A teď se v jediném okamžiku, na který fanoušci Richelle Mead nikdy nezapomenou, odhodlá k rozhodnutí tak odvážnému, že jím překvapí i sama sebe... Ani pak ale nemá vyhráno. Jako by nestačilo, že musí proplouvat mezi důsledky činu, kterým obrátila svůj život vzhůru nohama! Do toho se navíc snaží sblížit se svou sestrou Zoe, i když jí nikdy nemůže svěřit své největší tajemství. Nadále spolupracuje s legendárním Marcusem, díky němuž úplně změnila svůj názor na alchymisty. A v neposlední řadě se Sydney snaží uplatnit své neobyčejné magické schopnosti – pokud se jí totiž podaří to, co má v úmyslu, zničí vědomě vše, k čemu byla zrozena a vychovávána... Bylo by toho vrchovatě i pro holku, která nemusí vést dvojí život a tajit před většinou světa vše, co považuje za důležité. Včetně lásky. Protože teď se totiž hraje o všechno.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Domino

The Fiery Heart , 2013

janno69
04.02.2018 5 z 5

Skládám poklonu paní Mead.... skvělé čtení, jedno z nejlepších v tomto žánru co jsem kdy četla.

Jass
06.01.2018 5 z 5

Čteno podruhé... a pořád to miluju :D. Zkrátka a dobře, Adriana se Sydney nejde nemilovat a jsou skvělý a tak dále a tak podobně. Kdybych na ně začala pět chválu, tak hrozí, že už nepřestanu, tak nakonec tohodle minikomentáře snad jen dodám (asi jediný) hlubší postřeh z téhle knížky... Sydneyin táta musel mít vážně příšerný dětství, jinak nechápu, jak by z něj mohl vyrůst tak příšernej otec...

jana3526
20.10.2017 4 z 5

Tak teda nevím, ale na to kolik riskovali byli pěkně neopatrní. Konec předvídatelný.

ylena.k
05.07.2017 5 z 5

Děj v této knížce mě úplně pohltil. Chvílemi jsem až nemohla dýchat jak to bylo napínavé.

Adriana21
30.06.2017 5 z 5

Tak. To. Bylo. Něco.!!!
Páni, super knížka... Začíná to být lepší a lepší. No jsem zvědavá, co se bude dít dál, protože ten konec, tako to bylo fakt něco. Honem se vrhám na další díl :D

Julinka679
24.04.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha! :-) Opět jsem přečetla jedním dechem :-) Ale ten konec mne tak odrovnal, že honem rychle budu muset přečíst další díl! Mám z toho konce zlomené moje čtenářské srdce! :O :D

Richelle
28.03.2017 5 z 5

Tato kniha je naprosto úžasná. Jako všechny knihy od Richelle Mead. Kniha mě zaujala. Hned na začátku jsem se do děje vžila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Opět jsem ji měla přečtenou za den. Ten konec? je to prostě parádní zakončení knihy. Musím jít hned číst další díl. Doporučuji.

kklepkaa
12.01.2017 odpad!

Od Richelle jsem zvyklá na kapku jiný standart, každopádně tohle byla jedním slovem nuda. To co autorka rozepsala cca na 300 stran, by se dalo shrnout do pár stránek. Nevím jestli Richelle dochází dech a nebo je prostě příběh uťáplé Sydney tak nezajímavý oproti nespoutané Rose. Možná je to dáno i předem stanoveným počtem knih a autorka se prostě snaží příběh rozpliznout co nejvíc to jde. Pro mě tato kniha znamená velké zklamání.

Veeria
10.01.2017 5 z 5

Mohu vám s klidným svědomím říct, že s každým dílem se příběh vyvíjí nečekaným směrem, a nikdy nevíte, co s každou stránkou přijde. Miluji Richelle, miluji její postavy, miluji její svět. Její knihy mi přináší krásné okamžiky a odpočinek. Adrian Ivaškov mě nikdy neomrzí, je to literární mazlík :D

tatafa
06.01.2017 5 z 5

Opět velice krásný a chytlavý příběh, přestávky mezi vydáním jednotlivých děl byly k nepřečkání ;) Jen málo knížek dokáže takto vtáhnout do děje a nepustit. Vřele doporučuji, je to velice čtivá fantasy série.

k_domeska
02.01.2017 5 z 5

Bomba!

medvídě
08.09.2016 5 z 5

Skvěle zamotané a napínavé pokračování... ten konec mě dostal, ale mobil mi byl hned jasný, že to bude nějaký problém. Hned se vrhám na další díl

IvankaM
21.07.2016 5 z 5

Já nemám slov. Jsem strašně šťastná za události v průběhu této knihy. Ten konec, jakkoliv pochmurný, bez chybičky. Vrhám se na další díl.

adela3429
06.07.2016 4 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se knihou prokousala, připadá mi, že se tam nic nedělo. Zatím pro mě asi nejslabší díl ze série, ale jinak rozhodně pokračuju, protože se mi ten příběh moc líbí. :)
A ten konec byl jeden velký HEARTBREAK! :O

xxiixxi
01.05.2016 5 z 5

V knize se střídají kapitoly psané z pohledu Sydney a Adriana. Na jednu stranu je to celkem duležité, ale na druhou stranu se může člověk snadno splést a pak má pocit, že čte to, co si myslí Sydney a ono je to o Adrianovi.

Shanib
04.01.2016 3 z 5

První dva díly se mi moc líbily. Třetí byl o něco slabší, ale u čtvrtého se přiznám, že jsem přečetla jen půlku a nevím, jestli se k tomu ještě někdy vrátím. Těžko uvěřit, že tuhle sérii autorka napsala až po Vampýrské akademii, kde jsem všechny díly přečetla jedním dechem během 14 dnů. Adrian už se mi nejevil tolik charismatický jako dřív a hodně jsem toho přeskakovala, jelikož tam byly, podle mě, zbytečné pasáže.

Adele02
20.12.2015 4 z 5

Ten konec, argh, ten konec! PP stejná jako vždy, děj sice nebyl nijak akční, ale překvapoval mě sled těch událostí... a jsem vážně zvědavá, jak s tímhle naloží v dalším díle.

Haňulec
05.11.2015 5 z 5

Knihy se mi velmi líbila. Myslela jsem si, že to takhle skončí s otevřeným dějem, proto jsem neváhala a šáhla po dalším dílu. Jsem ráda, že se Sydney dostala dál ve vztahu s Adrianem. A velmi mě naštvala Zoe, která udělala to, co udělala. Knihu mohu jen doporučit. :-)

Vendulik
19.10.2015 5 z 5

Závěr knihy bombastický.

PandaGirl
30.08.2015 5 z 5

Sakra! Proč mi to dělají?! Takhle to zakončit. Díky bohu, že mám hned při ruce další díl, jinak bych zešílela!
Dobře, tak už jsem vyjádřila svojí nespokojenost a teď k ostatnímu. Na začátku mě zaskočilo, že je to tam i z pohledu Adriany. Pak jsem si zvykla a přišlo mi to dokonce i osvěžující. Sice tenhle díl nebyl tak strhující jako předchozí, ale i tak by výborný. V některých částech jsem se od knihy ani nemohla odtrhnout.
Byla jsem šťastná i nešťastná s postavami. No co přiznám se... byla jsem nadšená z pokroku Adriana a Sydney!