Podraz

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/big_podraz-44L-389780.png 3.9388
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting, 2016

Kniha Podraz

jitkapeldova

Romantický thriller je pro mě novinka a mám z toho celkem smíšené pocity ️
Prvních 100 stran sem se vůbec nemohla začíst, pak se stal zvrat a četlo se parádně.. za mě dobrá kniha s mnoha překvapením

Alienn

Tato kniha je jedna z těch, kde převažuje romantika nad napětím a detektivní zápletkou. Ale jako všechny knihy od této autorky se mi i tato líbila a přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji.

Nika151

Žánr romantický thriller je pro mě novinka a jsem mile překvapena. Zřejmě se stanu fanouškem:) anotace ke knížce ji opravdu dobře popisuje, samozřejmě je tam několik zvratů a ani jeden jsem nečekala. Měla jsem přečteno během víkendu.

lifeoptimist
01.11.2021

Zase jedna výborná :-)
Sice jsem si něco tipla naprosto správně, ale závěr jsem opravdu nečekala, proto plný počet hvězd

retrivr
23.10.2021

Jedno klišé za druhým, ale když si potřebujete vyčistit mozkové závity, tak je to to pravé.

katasokolov
24.09.2021

Co říct k této knize…
Asi to jednoduše shrnu takto: devadesátkový erotický thriller jak vyšitý. Děj byl hodně jednoduchý, postavy ploché. Jeden velký “mačo”, jedna pipinka v nesnázích a rázem máme knihu na světě . Žádné velké zvraty, ale jako dovolenkové čtivo se to dalo.

boeink
24.08.2021

Konečně dočteno! Stráááášně dlouho jsem se touto knihou prokousávala, vůbec jsem se nemohla začíst. Měla jsem pocit, jako by byla nějak nesrozumitelně, kostrbatě napsaná, či přeložená, některé odstavce jsem četla i třikrát. Už jsem pár Sandřiných knih přečetla, ale tahle se mi teda nelíbila.

princesse
15.06.2021

Tak možná tři a půl hvězdy ... Trvalo mi tedy dlouhých, předlouhých asi 150 stran, možná o trochu víc, než jsem se začetla. Pak se to nějak zvrtlo a četlo se to už samo. Kombinace krimi a romantiky není špatná. Ke konci to odsejpalo jedna radost.