Podraz

Podraz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/bmid_podraz-44L-389780.png 4 457 122

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting , 2016

Květi62
15.01.2019 4 z 5

Knížka, jak od Sandry známe. Trochu napětí, lásky a sexu, postupná překvapivá odhalování, v závěru vše jinak, než se celou dobu jeví. Hlavní hrdina Shaw, po setkání s Jordií, mění zásadně svůj dosavadní pohled na život. Kniha se dá použít do čtenářské výzvy pro bod 15, ale také bod 7 nebo 5.

mysterygirl
15.01.2019 3 z 5

Opravdu se neco dit zacalo od strany 120.
Hodne slaba kniha je i předešlá Pomsta.
Uz to neni Sandra Brown,co byvala.

mirunda
15.01.2019 3 z 5

Dneska bych dala tak 3- takže zaokrouhluji dolů. Dlouho jsem se do knihy nemohla začíst, až skoro po sto stránkách to konečně sedlo kam mělo. Ale i tak mi některé pasáže přišly přitažené za vlasy.

Lennji
14.01.2019 4 z 5

Nebylo to zlé, druhá moje kniha od této autorky a začínám si na její styl psaní teprve zvykat. Začátky každé knihy byly moc dlouhé, zamotané, spousta postav, jak se vše rychle snaží vysvětlit a zatáhnout vás do děje..pak už je to ale frkot a do konce jen s napětím čtete, jak to vlastně dopadne a kdo je ve skutečnosti ten zlý :-D

Kerberos
14.01.2019 3 z 5

Celkem průměrné čtení ,Sandra to umí i lépe.

kusma
10.01.2019 3 z 5

Ale jo. Začátek byl pro mě trochu matoucí a nad jiskřením hlavních hrdinů jsem se musela usmívat. Závěr měl spád a dokonce i překvapení. Ale asi mě to nepřesvědčilo k přečtení další autorčiny knihy.
Mrzí mě chyby v textu, včetně občas chybějících uvozovek přímé řeči.

veronika8042
10.01.2019 5 z 5

Perfektní knížka, spisovatelka opět nezklamala..

abilea
09.01.2019 5 z 5

Sandra Brown ve své obvyklé skvělé formě. Tahle autorka mě snad zklamat nemůže. Kniha se četla skvěle a jedním dechem.

Bíčko
08.01.2019 1 z 5

Kniha se četla dobře, ale děj mě moc nechytil...je to taková spíš oddechovka než napínavé čtení. Asi jsem uz zvyklá na jiný level thrilleru.

Dreisii
07.01.2019 5 z 5

Přesně ten tip knížky do které se zakousnete a nepustíte dokud není přečteno :)

Šánka
06.01.2019 4 z 5

Podraz je další typický Sandřin čtenářský balíček, ve kterém najdeme sympatickou dvojici, mezi níž to správně jiskří (jak jinak :-)), trošku napětí (moc neočekávejte, je to romantický thriller), padoucha (toho nejspíš uhádnete), s vkusem napsané erotické scény (těch tam tentokrát tolik není (škoda :-(), a (ne)očekávaný závěr.
Jo, pěkné to bylo, romantika pro ženy nebo thriller ? Nevím, autorku mám moc ráda a stále mě baví, takže je mi jedno, jak se tomu říká :-).

evapl
03.01.2019 1 z 5

Tragický překlad, větné konstrukce jako z google překladače.

jankaander
29.12.2018 5 z 5

Velmi dobrá kniha.Vsechny mě baví. Jdu na další a tuto doporucuji....

peitho.1
28.12.2018 5 z 5

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Skvělá kombinace napětí, akce a detektivní zápletky, to vše okořeněno o trochu romantiky. Příběh je sice celkem předvídatelný, zejména pro toho, kdo už od S. Brown někdy něco četl, ale mně to vůbec nevadí a nějaké to překvapení se i tak najde.
Knihu mohu vřele doporučit hlavně těm, kdo mají rádi romantické thrillery a oddechové čtení. Dávám plný počet a budu se těšit na další knihy od této autorky.

georginaa
27.12.2018 4 z 5

Začátek knihy byl takový matoucí. Než se rozuzlilo, kdo je kdo a o co vlastně jde. V další třetině to už dostalo pěkný spád. Fingovaný únos, boj o život, přetvářky, vzrušení.....vše co by skvělá kniha měla mít. A i tajný agent, když najde ženu, která mu rozproudí krev pouze při jejím pohledu, musí zvážit, zda práce je vše co chce a nebo má na výběr žít s ženou kterou miluje?

kamča71
25.12.2018 5 z 5

Hezká kniha. Strhující a překvapivý děj.

Evka3814
21.12.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem si opravdu vychutnala,je moc pěkně a zapeklitě napsaná.

Modrina
14.12.2018 4 z 5

Romantický thriller - tak to jsem si fakt neuměla představit. A vůbec to nebylo špatné. Zvraty byly zajímavé, byť ne zcela nečekané. Tedy až na překvapení v tašce, to jsem fakt nečekala. Kniha se četla dobře, mohu ji jen doporučit.

mariva
03.12.2018 4 z 5

Napínavá knížka plná nečekaných zvratů v ději.

biki
29.11.2018 4 z 5

Kniha patří k mému oblíbenému žánru romantických thrillerů. Souhlasím, že děj je mírně předvídatelný, ale překvapivý obrat v závěru knihy se autorce opravdu povedl a vysloužil si tak v hodnocení knihy * navrch.

thrillery pro ženy

Sandra Brown