Zůstaň se mnou

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/big_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4.4838

Počkám na tebe / Počkám na teba 3.

Vydáno: , Baronet

Stay with Me, 2014

Kniha Zůstaň se mnou

MAU256

Další krásně čtivá knížka od této autorky. Jax byl neskutečný a Calla, bože, co všechno musela prožít. Knížka v sobě měla všechno, lásku, nebezpečí, zlost, strach, ale hlavně krásný konec. Jsem ráda, že zde byla i malá zmíňka o Avery a Camovi, Tereze a Jasovi. Mohu jen doporučit.

jitka_dankova
25.11.2021

(+ SPOILER) Pozor spoilery! Mám autorku ráda a je celkem jasné, že tyhle knížky ženy čtou kvůli těm milostným scénám, ale toto na mne bylo prostě moc. Nejde o tu překombinovanou romantickou linku, ale hlavně o to prostředí a zápletku. Musela jsem se smát, jakoby bych byla v nějaké trapné parodii. Popisy drog, zapadákov s drogovým bossem, mariňák, který jen tak vlastní hospodu. To, co ona přežila. To, co on přežil. Prostě to bylo taaak překombinované... nešlo příběhu vůbec věřit. Musela jsem se fakt smát, jak se postavy snažily působit, že jde o reálnou situaci. A tohle mi kazilo pocit ze čtení. Jo a taky obálka je nesmyslná, vzhledem k tomu, že hrdinka i hrdina mají dost jizev a tak.

Raislin
25.11.2021

Jsem zklamaná! Asi jsem na tento příběh už moc stará, ale tohle se dle mého názoru vůbec nepovedlo. Příběh se neskutečně vleče. Některé věci v příběhu jsou vyloženě směšné,
jako například schůzka s drogovým bossem. Jak mám autorku ráda tak tato kniha za mě není vůbec dobrá.

moudivlacek
09.11.2021

Tahle série se čte úplně sama. Další povedený příběh, tentokrát i s troškou detektivky. Calla má za sebou velmi těžkou minulost a jizvy na duši i na těle a problémy s matkou, Calla se probírá životem sama a docela se jí to daří, tentokrát matka zašla příliš daleko a Calle se hroutí celý svět. Ale do života jí vstupuje Jax, není to žádná třasořitka a i když to z prvního setkání nevyplývá, Jax rozhodně nenechá dívku na holičkách. I on ví o životě své a dokáže si vážit života, nehledá povrchní lásku, ale hluboké city.
A nebyla by to romantika jak se patří, kdyby i tady se nevyskytly neshody. Je jen otázkou, co je víc - hluboká láska nebo žárlivost a nedůvěra.

Toledo
29.08.2021

Mám rada, pokud je v těchto romantických/erotických knihách i trochu napětí, takže mě se to líbilo. No a Jax byl proste snový, to se nedá jinak napsat, toho by chtěla každá :)
Určitě jedna z povedenejsich knih v tomto žánru.

haWranka
28.07.2021

Nápad to není špatný, ta trocha akce byla fajn. Ale bohužel mi to celé přišlo dost natahované, milostných scén bylo až moc a nudily, navíc by si z nich mladé holky neměly brát moc příklad, jinak budou jednou velmi zklamané…

princesse
25.06.2021

Opět jsem si to užila. Samozřejmě našlo by se pár věcí, které mi úplně nesedí, ale to i v předchozích dílech, ale ... Zatím ve všech dílech se mi nestalo, že bych začala číst a jen tak přestala a začala třeba další den, nějak mi to nejde. Musím číst dál a dál a zjišťovat co a jak se stane nebo naopak nestane a jaké komplikace si autorka tentokrát vymyslela na cestě ke zdárnému a šťastnému konci. Jdu na další díl ... Už teď vím, že po přečtení posledního dílu mi bude chybět nějaký další. Doporučuji. Oddechovka perfektní.

Kristy.Seb
07.06.2021

Příběh Cally mě až děsil. Zatím nejnapínavější díl.