Zůstaň se mnou

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/229247/wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4.4581

Počkám na tebe (3.)

Stay with me (2014)

Vydáno:, Baronet

Kniha Zůstaň se mnou

happy19

Opět skvělý námět knihy!:-*

Nika320

Ničí mě ty krasanci :D to je na druhou stranu jedna věc, co bych autorce vytkla - používá stále stejné typy postav, s podobnými vlastnostmi. Chtělo by to propracovat mužské postavy

lipi
25. březnaodpad!

Jak tady čtu komentáře, budu asi divná. Musím v lítosti kostatovat, že nechápu co na knize všichni vidí. Za mne hodnocení dost negativní. Trvalo mi to dlouho, než jsem knihu konečně přečetla, vůbec na ni nebyla chuť.

Abnička

J. Lynn, skvělá autorka knížek, které mají, jak příběh tak se u nich čtenář odreaguje. Tuhle knížku jsem dokázala zhltnout za víkden a byl to skvělý odpočinek od školy. Těším se, až se vrhnu na další její knihy.

Crazy.Girl

Co se týče děje, nelze ho snad ani označit za klasickou romanťárnu,ale o to víc překvapí. Přečteno na jeden zátah a ráda se ke knize vrátím :)

Ivet1990

Nebylo to taková klasická romantika jak jsem byla zvyklá a docela jsem se zdráhala jestli si knihu pořídit. Teď po přečtení jsem ráda, že jsem si jí pořídila.

uminaa

Za mňa - silný a krásny príbeh, o ktorom sa nedá povedať, že by bol tuctový. Znovu musím autorke prejaviť vďaku za ďalšiu vydarenú knihu :)

viki77
16.12.2018

Opět příběh nezklamal moc hezké

USA (Spojené státy americké) láska studenti drogy

Jennifer Lynn Armentrout

Jennifer Lynn Armentrout