Zůstaň se mnou

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4.4738

Počkám na tebe 3.

Vydáno, Baronet

Stay with Me, 2014

Kniha Zůstaň se mnou

meda2007

Tahle serie me neskutecne bavi. V kazde knize je jine tema a je to nekutecne ctive. Jax je skvely a jeho kamosi take.

johana3160

Bylo to lepsi nez predchozi dily. Dokonce jsem se asi jesnou zasmala. I ta trocha napeti malinko lip zapusobila, ale celkove to zase o tolik lepsi nebylo a vyvazovaly to nektere, az bych rekla, absurdni dialogy a situace. Hlavni hrdinove kazdy zvlast asi dobry ale dohromady spis ne....

kacenka6144
16.12.2020

Další super příběh z téhle série. Děj se pomalu začíná přesouvat mimo školní areál . Jax je fajn milej kluk a Calla se musí občas ponimrat ce své minulosti, aby obstála v současnosti. Jsem zvědavá, kam nás zavede další díl.

lihate
23.11.2020

Super díl. Čekala jsem romantickou knižní sérii na oddech, ale již po minulém díle mi bylo tak nějak jasné, že tohle čekat nemůžu. Tenhle díl byl jiný, odehrával se jinde, a neustále si udržovat linku napětí. Calla je svým způsobem skvělá holka, vtipná, pohotová. Plusové body má kniha i díky tomu, že autorka stále propojuje v příběhu postavy z minulých dílů. Jax mi ze začátku přišel, že je až přehnaně otevřený, skoro mi přišel až vtíravý a být v Callině kůži, asi bych se ho ze začátku trochu bála. Proč tak působil, se ale na konci pěkně vysvětlilo.

JanuldaN
12.11.2020

Jsem ráda, že autorka opustila školní kampus. Zamilovala jsem si hospodu U Mony a její zaměstnance (Callu, Roxy, Jaxe, Nicka) a také pravidelné hosty (Reece, jeho bratra). Tento díl nám odkrývá temné podsvětí plné drog, alkoholu, zrad, násilí a podvodu. Musím říct, že hlavní hrdinka Calla si toho za svůj život vytrpěla opravdu hodně. Byla jsem ráda, že jí autorka přiřkla sexy, hodný mužský protějšek a napsala šťastný konec.

Ketfl
20.10.2020

Opět skvělý díl. Možná se mi zatím zdál nejlepší (ale nemůžu předbíhat, ještě jsou některé díly přede mnou). Líbila se mi dost dramatická zápletka, i když se vyřešila až neskutečně jednoduše. Jax i Calla byli moc sympatičtí. Tu její mámu bych něčím flákla, ach jo. A Rajcovní rota? Jo, taky bych se podívala :-D

Saraken
11.10.2020

Uzasna kniha fakt som velmi rada ze ju mam

evineckY
29.09.2020

Z celé série je tato moje nej :-)