Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 948 134

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

havrmoni
29.08.2019 5 z 5

Tohle bylo mooc fajn. Vrátila jsem se do svým mladých let a nechala se vtáhnout mezi ty úžasný lidičky. Ani se mi na konci nechtělo opustit příběh. Dokázala jsem ho vnímat z Calliina pohledu, ale zároveň to vnímat jako matka. A tady musím říct, že chovàní rodičů jsem nepobrala a je pro mě nepřijatelné. Jinak opět velmi hezky popsané postavy. Tedy nemyslím ty všechny břišáky :)) spíš ty jizvy, na těle i na duši. Jo a nesmím zapomenout na mé sympatie ke Katie, tak jako se mi líbil Ollie. Takové zvláštní postavičky milým způsobem.

georginaa
02.08.2019 5 z 5

Touha Calli předčila očekávání. Pořád toužila po dotyku, lásce a vlastně mít nějakého kluka a záviděla kamarádkám, protože ona nikdy nikoho mít nebude. Kvůli tajemství, za které se styděla. A když se z donucení musí vrátit domů, seznámí se s Jaxem. Ani neví, že ji Jax tajně miluje, ale jak je to možné??? Vždyť se neznají a jak ji může mít rád??? Je tak sexy a ona?? Přeci by nemohl mít rád mě..... s jizvenou...

domina
23.06.2019 4 z 5

Tento díl se mi zatím líbil nejvíc. I když ten urychlený hodně neuvěřitelný konec..těžko by drogový boss jen tak přehlídl ztrátu zboží za milion dolců..

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

I když je příběh vystavěn na docela jednoduchém konceptu (stejně jako ty ostatní), baví mě to.

I když jsou všechny knihy fakt takřka stejné, i tak se mi to líbí.

Těším se na další díly.

happy19
15.04.2019 5 z 5

Opět skvělý námět knihy!:-*

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Ničí mě ty krasanci :D to je na druhou stranu jedna věc, co bych autorce vytkla - používá stále stejné typy postav, s podobnými vlastnostmi. Chtělo by to propracovat mužské postavy

lipi
25.03.2019 odpad!

Jak tady čtu komentáře, budu asi divná. Musím v lítosti kostatovat, že nechápu co na knize všichni vidí. Za mne hodnocení dost negativní. Trvalo mi to dlouho, než jsem knihu konečně přečetla, vůbec na ni nebyla chuť.

Abnička
18.03.2019 5 z 5

J. Lynn, skvělá autorka knížek, které mají, jak příběh tak se u nich čtenář odreaguje. Tuhle knížku jsem dokázala zhltnout za víkden a byl to skvělý odpočinek od školy. Těším se, až se vrhnu na další její knihy.

Crazy.Girl
12.03.2019 5 z 5

Co se týče děje, nelze ho snad ani označit za klasickou romanťárnu,ale o to víc překvapí. Přečteno na jeden zátah a ráda se ke knize vrátím :)

Ivet1990
11.02.2019 4 z 5

Nebylo to taková klasická romantika jak jsem byla zvyklá a docela jsem se zdráhala jestli si knihu pořídit. Teď po přečtení jsem ráda, že jsem si jí pořídila.

uminaa
25.01.2019 5 z 5

Za mňa - silný a krásny príbeh, o ktorom sa nedá povedať, že by bol tuctový. Znovu musím autorke prejaviť vďaku za ďalšiu vydarenú knihu :)

viki77
16.12.2018 5 z 5

Opět příběh nezklamal moc hezké

avalonek
07.12.2018 5 z 5

Moc hezké čtení.S každým dílem je to lepší a lepší..Nemohla jsem se odtrhnout a hltala stránky jak šílenec.Hlavní hrdinové jsou parádní,mají spoustu svých problémů,které i v reálné životě někoho postihly a opravdu jsem vděčná za postavy z předešlých dílů..Moc jsem.si to užila..

Janika_
25.07.2018 5 z 5

Všichni bychom chtěli takového přítele. Ta kniha mě naprosto nadchla, ta upřímnost. Palec nahoru :)

Maruš.D
11.03.2018 5 z 5

Zdá se, že se autorka rozhodla tuto sérii rozdělit do menších “pod žánrů”. Ve třetím dílu se můžete těšit na trochu více akce typu kriminálního seriálu. Avšak i přes drogy, alkohol a zbraně je příběh hlavně o lásce. Miluju jak každý díl vypráví svůj příběh, má svou vlastní podobu lásky a pohledu na druhou osobu.... Asi jsem beznadějný romantik, který se rád mučí dokonalými sexuáními scénkami, protože i přes to, že jsou si knihy hodně podobné, tento typ příběhů mne asi nikdy neomrzí. :-))

Makaja
06.02.2018 4 z 5

Nečetla jsem ani předchozí a nejspíš nebudu číst ani následující knihy, ale tato se mi celkem líbila, za předpokladu, že jsem očekávala jen to, co kniha nabízí - tedy tolikrát omýlaný příběh jak se dva "jakože nemohou vystát", oba o sobě nemaj dobré mínění a nakonec se ukáže, že jsou oba úžasní a jeden pro druhého stvoření a je z toho láska jako trám. Tady oceňuji tu drsnou dějovou linku drog a toho, kam až může člověk padnout, potká-li ho tragédie. Upřímně musím přiznat, že popis toho požáru mě rozbrečel. Jen ten konec se mi zdál trochu nedotažený a SPOILER ano, i já jsem čekala, že se z Jaxe vyklube nějaký agent nebo tak něco ...... KONEC SPOILERU

1259
11.01.2018 5 z 5

Šťastný i smutný, ponaučení i chyby. Tak mi celý příběh přišel a díky tomu byl fantastický a nemohla jsem se o něho odtrhnout ani na praxích.

Koláček11
03.01.2018 3 z 5

Příběh zajímavý, dojemný, jen konec byl poněkud prapodivný. Ne příběhově, ale připadá mi že autorka ho mohla trochu více okořenit. Ale to prolínání všech knih je pecka.

PetraBery
27.10.2017 4 z 5

I další díl série je povedený, ačkoliv na Callu toho bylo opravdu naloženo až přespříliš. U Jaxe jsem nenašla asi ani jednu zápornou vlastnost, což se v reálu asi stát nemůže. Od knížek této autorky čekám odpočinkovou četbu a to se mi dostalo, takže já jsem spokojená... Jediná výtka je časté kroucení prstů u nohou, které Calla během příběhu měla :o).

janebeauty9860
14.10.2017 5 z 5

Příběh se mi líbil. Nedokážu si představit, že bych se ocitla v hrdinčině kůži. Těším se na další knížky od spisovatelky.

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led

Kniha Zůstaň se mnou je v

Přečtených1 560x