Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 948 134

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

Airin
26.08.2016 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha! Líbilo se mi propojení lásky a dobrodružství, když se Callu pokusili zabít neo unést :)) Romantika se špetkou toho nebezpečí! Hned při prvním setkání těch dvou jsem se do Jaxe zamilovala a přirostl mi k srdci snad nejvíce ze všech kluků v této sérii (takže je jedničkou z jejich "Rajcovní roty"). Opravdu povedený příběh, ráda se k němu vrátím! Vřele doporučuji! :)

andrejqa
23.08.2016 5 z 5

Tato kniha mě velmi příjemně překvapila. Kniha mě vtáhla do děje, přečetla jsem to jedním dechem. Vážně skvělé, určitě doporučuji :-)

kik68
23.08.2016 5 z 5

Znovu krásný díl :-). Moc se mi líbilo, že vlastně po celou knihu byli Calla i Jax spolu. Kromě jednoho krátkého nedorozumění tvořili vždycky pár i když samozřejmě problémů řešili víc než dost.
Calla je opravdu statečné děvče a Jax je typický voják. Přesně takhle si představuji dokonalého muže. Nevadí mu chyby na kráse Cally ani její naivita ohledně vztahů a mužů.
Moc se mi líbí to, že jsou v každé knize vzpomenuti i ostatní, protože mě se potom po nich tolik nestýská :-).
Občas jsem se smála, ale hodně mi přišla tahle kniha smutná. Skoro celé Callyino dětství bylo děsné, ale z ní se stala úžasná osůbka.
Takže doporučuji přečíst. Už se chystám na Roxy a moc se těším na Nicka. :-)

Denčaa
21.08.2016 3 z 5

Přijde mi, že každým pokračováním jsou knihy této ságy slabší a slabší. V příběhu je spousta věcí, které by se v reálu nestaly a hlavní hrdinka to nemá v hlavě vůbec srovnané, dokud se neobjeví princ na bílém koni. Tento romantický příběh byl hodně předvídatelný. Větší očekávání jsem však měla z příběhu vedlejšího - o drogovém podsvětí. Ale nakonec se z tohoto taky vyklubalo něco úplně jiného, kdy se člověk držel, aby knihu neodložil. Bohužel, s touto ságou asi končím.

popeluška
18.08.2016 5 z 5

Třetí díl opět nezklamal. Kniha se četla velmi svižně.....a byla super :-) už se těším na další díl ....

dasa4663
15.08.2016 5 z 5

Od tehle autorky se mi libilo zatím vše:-)moc pěkná knizka:-) vždy mě něco překvapí:-)

Kikuli
04.08.2016 5 z 5

Zbožňuji tuhle autorku , a tuhle sérii. Navíc Zůstaň se mnou jsem měla přečtenou za jeden den . Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Jasně že konec byl předvídatelný a i když jsem tušila jak to dopadne pořád jsem to musela číst dál a dál . Už se těším na další díl :)

alzbeta4340
30.06.2016 4 z 5

Rozlobila mě situace, kdy Jax přiměje Callu se opít a bere to jako přátelskou službu, protože, ó ta hrůza, ve svých 21 letech se dotyčná ještě neztřískala. Když na tohle zapomenu, pak uznávám, že je to moc pěkná kniha pro chvíle oddechu, sladká, ale nepřeslazená. Autorka má svůj svět výborně promyšlený, děj se nenásilně proplétá s ostatními příběhy série.

oolinkaa
20.06.2016 4 z 5

moc hezky se četlo, pěkný děj.. navíc se mi líbilo číst o erotických příhodách ;) moc hezky popsané..:P

helena19
11.06.2016 4 z 5

Tuto knihu jsem z důvodu škola měla dlouho rozečtenou, a teď poté, co mám čas a konečně jsem jí dočetla...jsem nadšená...rozhodně je to zase něco jinýho..jo jasně bylo celkem jednoznačný, jak to skončí, ale mně to vůbec nevadí...protože to není o tom jak to skončí, ale o tom zda vás ta kniha donutí i přes známý konec, aby byla přečtena...TO JE TO PODSTATNÉ! :) Já jsem spokojená ;)

cukrovka
30.05.2016 5 z 5

Opět příjemné pokračování série. Osvěžující detektivní zápletka, jiné prostředí. Líbí se mi propojení s postavami předchozích dílů.

NanaismyName
30.04.2016

Bavila mě

ElenRiannon
20.03.2016 3 z 5

Pozor SPOILER!
Kniha není špatná. Ale stejně jako první, druhý i tento díl byl předvídatelný. V některých situacích jsem si říkala, že hlavní postava musí být na hlavu, když si nevšimla vodítek ohledně toho, že Jax vlastní restauraci u Mony. Ale takové detaily se dají přehlédnout. Tři díly jsem přečetla během několika dní a od autorky si musím dát pauzu, abych nebyla dalšími díly jen zklamaná :)

tynka65
11.03.2016 5 z 5

J. Lynn mě opět nezklamala ;) . Knížka je tak čtivá a romantická a zároveň nejde jen o obvyklá klišé. Hltala jsem ji asi o malinko méně než Cama a Avery ♥, ale stejně si ode mě 5 hvězdiček zaslouží.

machrus
23.02.2016 3 z 5

Líbí se mi, že v dalších dílech se objevují i postavy z předchozích dílů. Použité prvky přátelství, důvěra a láska vždy udělají knihu čtivou. Jinak nic extra, ale čtivé rozhodně.

malazluta
23.02.2016 4 z 5

Tuto sérii mám opravdu hodně ráda. Tento díl je sice o kousíček slabší, než předchozí knihy série, ale rozhodně nebyl úplným zklamáním.

Mona.Lisa
31.01.2016 1 z 5

Děs běs a ještě k tomu to není můj šálek kafe. Kdyby nebylo "květáku" v příkopu dala bych odpad.

jitka7
25.01.2016 4 z 5

Podle mého názoru nejslabší díl z celé série, přesto je to pěkné čtení. Calla byla úžasná a Jax také. Trošku mi drhl ten příběh. Bylo to takové přehnané a v reálném světě dost nemožné. Nemluvím o minulosti. Ale vyrovnával mi to dost Jax, byl prostě úžasný.

Perry
16.01.2016 5 z 5

Do téhle série nejde jinak, než se zamilovat! ♥
Skvělý příběh, chvílemi napínavý a dosti emotivní :) Akorát konec mohl být více vyhrocený, tohle pro mě bylo moc lehce vyřešený.. ale to je samozřejmě můj názor ;)
Stránky budete hltat na jeden nádech, nakonec vám nezbude nic jiného, než si koupit další díl :D

TiNNA5599
13.01.2016 5 z 5

J.Lynn opäť nesklama! Dej človeka chytí hneď od začiatku. Dá sa povedať, že je to ženská oddychová kniha, ale je v nej niečo viac. A dokonca nastala aj príjemná zmena prostredia, takže séria ma neprestáva baviť. Určite sa čitateľky môžu tešiť aj na zaujímavé postavy........a oooooo netreba zabudnúť na tých sexi chlapov!!! :D

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led

Kniha Zůstaň se mnou je v

Přečtených1 560x