Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229247/bmid_wait-for-you-zustan-se-mnou-V19-229247.jpg 4 948 134

V jednadvaceti letech nemá Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližšího okruhu přátel na univerzitě. Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však roztříští, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, jež chtěla nechat za sebou, a opět urovnat matčinu nezodpovědnost. Když však přijde do baru, kde matka pracuje, Mona není k nalezení. Místo ní nalévá drinky vysoký a sexy Jackson James. Jax strká nos do Calliných záležitostí od chvíle, kdy se setkají, nabídne jí práci a pomáhá jí hledat Monu. A podle toho, jak se na ni dívá, je jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s několika zlými muži, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stay with Me , 2014

mišaša16
31.08.2017

Skvělá autorka, skvělá série a další skvělý díl :)

ardeas
29.08.2017 3 z 5

Musím povedať, že kniha sa čítala sama, o tom nemusím ani písať. Ale jednu hviezdu dávam dole už len za to, že Jax nebol tajný agent :D SPOILER - Fakt! Neviem prečo, ale bolo tam tak veľa náznakov o tom, že sa vo veciach vyzná, že som iba čakala, kedy to proste praskne a zabásne Izaiáša, že nájdu jej matku a pomocou jej výpovede ho usvedčia... a ono nič! Proste som z toho sklamaná. Minule som čítala "Stingerov pád", kde mi táto varianta nesadla, proste do toho príbehu nezapadala a nepôsobila reálne a TU, kde by to sadlo jak šerbeľ na r*ť tam autorka dá suchý koniec v pár odstavcoch o tom ako z jej matky bol tajný voyer.

Petule5
28.07.2017 4 z 5

Každý příběh je krásný a jedinečný. Moc mě baví a na pokračování se moc těším :-)

jani.ruzicko
23.07.2017 5 z 5

Nebudu psát, že mě knížka překvapila tím, jak je skvělá, protože to není pravda. Skvělé příběhy od této autorky očekávám, takže se nemůžou stát překvapením... =) Navíc série
Wait For You je bezvadná. Jsem děsně ráda, že mě ani tato knížka nezklamala, ba naopak. Byla vážně skvělá. Příběh Cally a Jaxe byl takové štěstí v neštěstí, což je na jednu stranu smutné, ale na druhou to společně zvládli. Navíc, kdo by Jaxe nechtěl mít doma ;o) Ke knížce a potažmo celé sérii se určitě vrátím. =)

mišule5
02.07.2017 5 z 5

Další krásný příběh, u kterého se nelze odtáhnout. Pokud jsem zrovna nemohla číst stále jsem přemýšlela jak to s Callou a Jaxem dopadne. Ještě že jsou i další díly, protože se nemůžu dočkat až se pustím do dalšího milostného příběhu!! J.Lynn píše prostě BOŽSKY!

Etule
26.06.2017 5 z 5

Příběh Cally a Jaxe se mi zatím líbil ze všech nejvíc. Calla neměla lehký život a vzhledem k tomu, co se jí v minulosti stalo není divu, že si k sobě nepouští lidi. Jax se ovšem nehodlá jen tak vzdát, čehokoli co chce. Zamlouvá se mi. :) Málokdy se vidí takový přístup jaký měl on. Taky bych se do něj totálně zbláznila.
Oblíbila jsem si i vedlejší postavy, převážně tedy Reece, proto se těším na jeho příběh s Roxy. Aj Nick se mi zamlouval. Autorka nám lehce představila postavy následujících dílů a musím říct, že se mi líbí.
Moc mě potěšilo, že se z příběhu, ačkoliv se přesunul mimo školu, nevytratily ostatní páry, byla by to rozhodně škoda, mám je prostě ráda. :) Doufám, že i v dalších dílech se jich dočkáme.
Plusové body má autorka za zmínku o knize Marcuse Luttrella. :3 Jax (autorka) má vkus, je to moc dobré čtení.
Lehce mínusové body zase za podle mě až moc dramatu, které si na konci možná mohla trochu odpustit, ale vynahradila to dokonalou scénou s bandou z vysoké. :D
No a dneska hurá na příběh Reece a Roxy, už se nemůžu dočkat. :)

Makulka1992
22.06.2017 5 z 5

Calla byla opravdu zabavna a Jax byl taky skvělej.... Callu jsem v jednu chvilku fakt litovala... Projit si timhle peklem co ona diky ne.... Davam 5* a urcite se k cele serii rada vratim znova

Evule114
15.05.2017 5 z 5

Tato série je opravdu vydařená a díl od dílu skvělejší.. opět mi J. Lynn vyrazila dech. Prostě se od knížky nešlo odtrhnou, i když má člověk důležitější věci na práci. Takovýto příběh jsem opravdu nečekala a vážně mě vzal za srdce, a proto se nemůžu dočkat Roxy, na tu se opravdu těším :-) a chudák Calla, měla takové štěstí v neštěstí, i když tím pádem přišla o svou matku, no v jejím případě to škoda není, ale i tak to člověka zasáhne...

Aracely
14.05.2017 5 z 5

Páni, tak tato kniha mi vyrazila dech a to občas doslova... Žádné lehké osudy hlavních hrdinů a velmi silný příběh...
Přečetla jsem si pouhou ukázku a hned jsem musela knihu mít a proto jsem začala číst sérii od třetího dílu, nicméně to nevadí, každý příběh je jiný. Hodlám si přečíst celou sérii a rozhodně doporučuji k přečtení!

liletka_a
08.05.2017 5 z 5

Každý díl je prostě perfektní!;) A rozhodně každého chlapa bych od J. Lynn brala všema deseti..:D Jax a Calla, co k tomu dodat... Hrozně se mi líbilo, jak se o ní staral a dokazoval jí, že i přes všechny její jizvy, je pro něj ta nejkrásnější a myslím, že při jeho větě: ,,Zamiloval jsem se do tebe dřív, než jsi vůbec znala mé jméno." padla každá holka do kolen..:))

kikibo
27.04.2017 5 z 5

Jedne z nejhezcich knizek co jsem kdy cetla , krasny pribeh

Ewilka
12.04.2017 4 z 5

Knížka mě mile překvapila. V knihovně jsme po ní sáhla jako po oddechovce a vyklubal se z toho příběh, který jsem hltala po stránkách. Určitě si přečtu další díly.

salča
01.04.2017 5 z 5

Kniha opět nezklamala.Byla čtivá a napínavá,super.

Princezna_1
23.03.2017 5 z 5

Tahle kniha se mi vážně moc líbila. Klidně bych si ji přečetla znovu :-) :-)

Kiwicatko
06.02.2017 5 z 5

Tak tohle me bavilo :-) normalne se z toho vyklubala gangsterka smichana s love story ;-)
Zhltla jsem to za den :-D

Zlodějka knih
17.12.2016

V pořádí má třetí kniha od J. Lynn a můžu říct, že rozhodně není poslední....Zůstaň se mnou se mi hodně líbila a postavy byli naprosto skvělé. Calla a Jax byli dva protipóly, které se dokonale doplňovali a opravdu do sebe zapadli jako dvě lžičky....líbí se mi, jak J. Lynn ve svých dílech propojuje osudy svých postav ze všech dílů a pokaždé se o nich dozvíme něco nového...postupné odhalování Calliny minulosti bylo pro mě dávkované přesně akorát a pokaždé když se otevřel jeden druhý nezůstal pozadu...bylo to jako odhalovat celý jejich svět zároveň s nimi a užívat si tu jízdu s nimi od začátku až do konce....těším se na další dobrodružství, které má J. Lynn ve svém rukávu :)

Kordula 111
05.10.2016

Kniha se mi líbila. Bylo tam napětí, láska, "ideální" chlap. Prostě od všeho trochu.

inuska6280
26.09.2016 5 z 5

Další kniha co potvrdila, že spisovatelka je úžasná!k Kniha mě fakt dostala, je tam příběh, láska, drama, smutek, radost, štěstí .... Už se těším až se vhnu na další knihu od J. lynn :)

susinka
18.09.2016 5 z 5

Tohle je druhá kniha, co jsem od této autorky četla a jedno je jisté.. není poslední. :-D
Nadchla mě, za každou cenu jsem musela vědět, jak se vše vyřeší. To jsem teda po pravdě čekala trochu zajímavější, ale i tak to beru... hlavně že se mají rádi :-D

Lalina3
04.09.2016 5 z 5

Úžasná kniha! Ze začátku jsem nechápala, proč na to jde Jax tak rychle. Při prvním pohledu ji pozve na rande.... :D
A pak jsem pochopila.
Bylo tam hodně romantiky, ale i akce! Jsem ráda, že to nakonec dobře dopadlo. :)
Chvilkama jsem byla opravdu dojatá. :)
Moc doporučuji!
Možné spoilery:
Přišlo mi naprosto pitomé, že ji prakticky donutili, aby se ožrala. Protože v 21 letech, to už musel přece každý, ne? To mi přišlo od Jaxe blbé.

drogy láska USA (Spojené státy americké) studenti úrazy jizvy popáleniny

J. Lynn (p)
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led

Kniha Zůstaň se mnou je v

Přečtených1 560x