Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/bmid_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4 1456 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Wait for You , 2013

Aira
04.04.2016 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Obecně nemusím knihy z mužského pohledu,ale tahle rozhodně stojí za přečtení :)

andrejqa
17.03.2016 5 z 5

Úžasná kniha, opravdu všem doporučuji. Ze začátku jsem myslela, že knihu Jako led nemůže nic překonat, ale tato kniha mě přesvědčila, že může. Je to opravdu skvělá kniha a určitě si od této spisovatelky přečtu další knihy :-)

Petule5
16.03.2016 5 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že to bude americká romanťárna, která mě nebude bavit, ale po delším čtení se mi velmi příběh zalíbil.Postavy se mi líbily všechny a to hlavně Jacob, který mě bavil po celou dobu čtení :-D určitě sáhnu i po dalších knížkách od této spisovatelky :-)

tynka65
01.03.2016 5 z 5

Asi jsem si našla novou oblíbenkyni mezi spisovatelkami. Knížky od J. Lynn hltám jedním dechem. Opravdu úžasné počtení a tak sympatické postavy, kterým prostě musíte držet palce!! ♥

mišule5
24.02.2016 5 z 5

Krásná romantická knížka, u které musíte sedět někde doma, protože se budete neustále culit, díky skvělému Camovi a také Jacobovi( který, jak už bylo uvedeno v předešlých komentářích, je opravdu tzv.ideální :-P ve všech ohledech.) Avery mi přišla jako statečná holka, která se dokázala poprat se svou minulostí :-)
Moc pěkně se to četlo a určitě pokračuji s další romantikou od této spisovatelky.

Denčaa
01.02.2016 4 z 5

Od příběhu jsem čekala něco víc, ale v konečném důsledku to byla pěkná kniha. Člověk si sice v tomto případě všechno domyslí v průběhu čtení, avšak je to právě tak kniha, která je ideální pro relax. Nezatíží hlavu, ale jste spokojení s dějem. Je tam všechno - láska, nepřátelství, tajemství a zvrat v podobě rodiny, kterou jsem absolutně nesnášela. Trochu mě tam štvala postava věcně píšící nepříjemné zprávy. Romantika jak má být a tuto spisovatelku rozhodně nezavrhuji a už koukám po další její knize.

barbora2863
17.01.2016 4 z 5

Teda musím sa priznať, že prvé dojmy ma sklamali. Autorka akoby šla podľa návodu "Ako sa píše NA kniha" a postupne si tie políčka odškrtávala. Ale čím viac som sa začítala a postupovala stránkami, tým viac som sa toho pocitu zbavovala.
Jasné, že to malo (aj) svoje chvíľky slabé ako zlý čaj... jasné, že to bol už x-krát obohratý príbeh... jasné, že to bola typická "american story", ale viete čo? Absolútne mi to nevadí! :) Tentokrát to odpúšťam, lebo som si to užila a oddýchla si pri tom, padlo vhod. Vyvážene som dostala "z každého rožku trošku", pohladilo to moju romantickú časť duše, srdce zaplesalo a privrela som oči nad všetkými klišé okamihmi... kašľať na ne!
Avery aj Cam boli zlatí, najprv priatelia (nechápala som, kde sa takí priatelia berú), ale boli jasné, že im to priatelenie dlho nevydrží ;-)
Cam bol občas fakt k neuvereniu (zlatíčko s výzorom gréckeho boha) ako sa o Avery zaujímal a staral, no čo, občas som si nedospelo vzdychla, že či to fakt...
Letná jednohubka určite... u mňa jednoznačne spokojnosť! ❤

wiana82
14.01.2016 3 z 5

Četlo se dobře, nenáročné, ale mám několik výhrad....Cameron byl pro mě až moc ideální - nereálný kluk, bez jediné chybičky...a co mi hodně vadilo během čtení, jak se opakovaly fráze typu: spadla mi brada (pořád někomu padala brada a to by mě zajímalo, jestli to je věc překladu), kroucení palců u nohou atd...Zkusila jsem a stačilo:-)

Kachorra
12.11.2015 4 z 5

Musím říct, že knížka se čte velmi dobře. Hlavní hrdinka mi bohužel příliš nesedla a často se mi její reakce vůbec nezamlouvaly, což se dá jistě za daných okolností pochopit. Docela mi vadilo časté opakování jednoho vulgárního výrazu. Několik stránek jsem dokonce přeskočila - nejsem zrovna fanynka přílišného popisování - nedá se nic dělat, novodobá literatura už prostě není tak zdrženlivá. Nicméně jsem se u knížky dost nasmála, takže si myslím, že 4 hvězdy jsou přiměřeným hodnocením.

Bookworm_213
09.11.2015 5 z 5

První díl úspěšné série Wait for You. Avery byla oblíbenou dívkou až do chvíle, kdy se něco před pěti lety stalo. Tato událost ji ovlivnila, Avery je uzavřená a straní se jakéhokoliv kontaktu s osobou opačného pohlaví. Třeba by se jí takhle podařilo přežít léta na univerzitě, to by však nesměla potkat boha, přesněji řečeno Camerona. A ten se nevzdává. Prolomí bariéry k srdci Avery? Tato kniha mě bavila. Líbilo se mi, jak se Cam snažil. Jak Avery pokládal stále stejnou otázku, dokud konečně neřekne ano. Milovala jsem i Rafaela. Milovala jsem jejich snídaně. A to je přece hlavní, ne? Cítit, že jste nepromrhali čas nad nějakou obyčejnou knihou, ale že vás chytla a až do konce nepustila. A i teď s odstupem času ráda vzpomínám na jejich příběh.

evelýny
26.09.2015 2 z 5

Označení kategorie dívčí román tento příběh rozhodně splňuje. Místy je i vtipně napsaný. Bohuže ničím originální a rozhodně na mě nepůsobil reálně. Pohádka pro odrostlejší dívky o jednom drsňákovi, který ale vlastně ani drsňákem nebyl, spíše velmi trpělivým, předčasně rozumově vyspělým princem z pohádky :-)

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Krásná kniha :)

Haňulec
28.08.2015 5 z 5

Tato kniha mě velmi mile potěšila. Nečekala jsem ze příběh Avery a Cama budu s nimi prožívat. Do knihy jsem se začetla a nemohla jsem od knihy odtrhnout. Neváhejte si tuto knihy přečíst, určitě vás překvapí. :-)

mayacfc
27.08.2015 3 z 5

Pohodové prázdninové čtení. Kniha se mi moc líbila, chvilkami jsem se cítila, jako kdybych byla hlavní hrdinkou já, i když mě někdy štvalo její odmítání a kdybych byla já Camem, tak bych se na ni dávno vykašlala :D Každopádně bych chtěla, aby tohle kluk udělala pro ně :)

NicaCola
25.08.2015 3 z 5

Pohodové čtení, ale přiznám se, že jsem od knihy čekala trošku víc :)

dulcesi
18.08.2015

Tato knížka byla fakt super

ElenaM
15.08.2015 5 z 5

Dlouho jsem nic tohoto žánru nečetla. A musím říct, že mě kniha zcela pohltila a četla se velmi dobře. Krásná oddechovka se špetkou tajemství. Obsahuje spoustu vtipných dialogů, které dávají ději ještě větší spád. Postavy jsou sympatické, milé a vtipné. Moc se mi knížka líbila a určitě si přečtu něco dalšího od této autorky!

Sali88
08.08.2015 5 z 5

Myslela bych si, že takováhle kniha mě bude bavit spíš v nácti, ale při čtení jsem změnila názor, moc se mi líbila, a musela jsem dát pět hvězdiček :)

Abbadon
23.07.2015

Já taky přesvědčovala přítele, že mezi námi nic nebude 3,5roku to nevzdal a ted jsme skoro rok spolu =)

inuska6280
02.07.2015 5 z 5

Moc pěknej příběh, akorát bych tu aférku s Avery trošku míň dramatizovala. Ale těším se na další díl :)