Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/bmid_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4 1456 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Wait for You , 2013

liletka_a
08.03.2017 4 z 5

Já čtu zároveň s pohledem Cama, takže čtení je celkem zajímavý.. :) Camovi vajíčka bych si rozhodně někdy dala, to je jak autorka vykresluje hraničí s něčím božsko-úžasným. :D Avery byla trošku mimo někdy, ale vzhledem k tomu, co se jí stalo a k její rodině, docela bych si dala i nějaký uzavření z jejich strany, zato Camova rodina skvělá! A co tak vím, další příběh bude zřejmě o jeho sestře Tereze.. :)) Jestli někdy potkám nějakýho "Cama" tak už jeho ani "Rafaela":DD nepustím! :)))

Jája92
22.02.2017 5 z 5

Krásná kniha, která mě pobavila a navnadila na další díla této autorky. Čtení ubíhalo příjemně a rychle, hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a jsem natěšená na vyprávění příběhu z pohledu Camerona :-)

Kiwicatko
16.12.2016 5 z 5

Ale ze mel Cam tunu trpelivosti :-) je to proste milacek....a rozhovor o susenkach byl paradni, smala jsem se a cervenala soucasne :-)
Krasny pribeh...smutny, co se tyce Averyny rodiny, ale i naivni, sladky, roztomily ... Krasna oddechovka

denča1000
08.11.2016 3 z 5

Ze začátku poněkud nudná kniha. Nakonec se z toho vyvinul celkem hezký román. Je to taková oddechová kniha, ale pro mě ne moc poutavá. Často byla i smutná a co se týče rodiny Avery, to mi i slza ukápla. Jen jsem chtěla vědět Averyn příběh hned a ne až téměř nakonec.Knihu bych doporučila spíše mladší generaci. Určitě si přečtu knihu Důvěřuj mi - z pohledu Cama.

venacava
24.10.2016 5 z 5

Miluji Jacoba :).... dlouho jsem se takhle nezasmála... vynikající vtipné komentáře :) :)

susinka
24.09.2016

Z těch co jsem četla je to asi největší ,,slaďárna". Kdyby to byla první knížka, kteru bych od této autorky četla, asi by mě tolik nezaujala... už jen tím, jak hlavní hrdina nosí kšiltovtku (nějak mi to vadí :-D )
Pak mi vadil ustřižený děj. Ona mu konečně kývla na schůzku a najednou konec kapitoly.. to mě trochu zamrzrelo, bylo to tam víckrát. Ráda bych si přečetla reakce.
Teď kvůli tomu čtu Důvěřuj mi ( stejný příběh, psán z pohledu Cama) jestli se tam nedovím něco navíc...
Ale jako odpočinek proč ne..

kklepkaa
08.09.2016 2 z 5

Dvě hvězdy za Cameho. Ale místy byl až přeslazený. Kniha nepřinesla nic nového a i když se to hrozně hezky čte a kolikrát vykouzlí úsměv na tváři, je to tuctová lovestory. Ale tak na zpříjemnění nálady to rozhodně stačí... u podobných knih se vypíná mozek lehce.

Makulka1992
02.09.2016 5 z 5

(SPOILER) Jsem ráda že se mi tahle kniha dostala do ruky... I když už mi to taky přijde na jedno brdo je fajn proplout alespon na chvíli mezi vysokoškoláky. Cam byl fajn.. ale Avery nooo,já ani nevím. Byla to prostě 19letá holka kterou ve 14 potkalo něco opravdu hodně hodně zlého... kdyby se tohle stalo mojí dceři tak na toho grázla někde počkám a prostě ho vykastruju sama. Ale její rodiče? Bože můj bylo mi na zvracení.. její matku bych vystřelila tak že by jí ani Google nenašel. Tak moc mě vytáčela... docela mi vadilo než Avery Camovi vše řekla.. chápu že se bála ale i on se jí otevřel tak proč ne ona?? Všimla jsem si že tam půlka lidi měla vlnité vlasy a že ke konci knížky Cam jenom vrčel ,,Avery,, .. tak doufám že jsem nebyla sama kdo to postřehl. Jinak kniha byla průměrná,odpočinkový styl,neurazí a člověk se u ní ani nenudí

kik68
18.08.2016 5 z 5

Moc hezky a lehce se to četlo. Jsem moc ráda, že je ještě díl vyprávěný z pohledu Camerona, protože jsem si u spousty situací říkala to samé co Avery, že bych ráda věděla co si myslí Cam. Ale narozdíl od Avery se to já, dozvím v dalším díle :-).
Dlouho jsem tyhle knihy od J.Lynn odkládala a teď se od nich nemohu odtrhnout. Jsem taky moc zvědavá na Terezu a Jase.

popeluška
05.08.2016 5 z 5

Krásné, osvěžující, oddechové :-)..... jdu číst druhý díl.

vedana
15.07.2016 4 z 5

Knížka pro mě byla oddechovkou a příjemnou změnou. Psaní bylo zajímavé, příběh byl pěkně čtivý, ale u knih s touto tématikou se to očekává. Určitě se ještě vrátím ke knihám od této autorky.

munka
08.07.2016 4 z 5

Navnadená knihou "Důvěřuj mi" som začala čítať aj túto. Autorka nesklamala a napísala pekný príbeh tentoraz z pohľadu Avery. Doporučujem a určite si prečítam aj ďalšie knihy od tejto autorky.

1v8na
29.06.2016 3 z 5

Tento příběh mě dost zklamal. Jako první jsem četla od této spisovatelky knihu Zůstaň se mnou - příběh o Calle.
První kniha, kterou jsem od autorky přečetla, mi přišla nejen zaměřená na lásku a city, ale také byla akční, napínavá a stupňující se od první stránky.
U této knihy mi to celkem dost chybělo. Samotný rozjezd knihy mi přišel dost natáhlý a vleklý. Některé pasáže mi přišly zbytečné a nastavované.
Opravdu jsem nestačila zírat. Tato kniha mi přišla jakoby ji psal někdo jiný.
Abych tu nepsala jen negativní věci, tak se musí nechat, že námět byl dobrý - ten se mi velmi líbil, jen to chtělo víc propracovat.
Nicméně mě to neodrazuje, abych si od spisovatelky přečetla další knihy - snad budou i povedenější.

AjinQa
20.06.2016 4 z 5

Fajn kniha. Autorka píše opravdu skvélým způsobem. Hned po první stánce jsem se začetla. Sice mi trvalo knihu přečíst, ale i tak jsem si ji užila. Hlavní postavy sympatické, děj super.
Doporučuji. Ale přesto dávám jen 4*.

dasa4663
18.06.2016 5 z 5

Jednoduchý a pěkný :) četla jsem ještě 2 knížky od tyhle autorky (důvěřuj mi a buď se mnou). Příběhy určitě osloví a je tam hlavně dobrý konec :))

81evama
09.06.2016 5 z 5

Bezva poctenicko, kazdy vecer jsem se tesila az budu mit chvilku na cteni, kniha vas vtahne do deje, ikdyz pribeh je vcelku predvidatelny, presto si vas ziska, tesim se na dalsi knihy od autorky, za me doporucuji a davam 5 hvezdicek.

CHESS
02.06.2016 5 z 5

Perfaktní! Zničená holka a trpělivý kluk. Nikdy jsem nečetla podobný příběh, při kterém by se hlavní postava dostala do takovéhle situace, ale je to velice dobře napsané a proto neváhejte a dejte se do čtení! :D

cukrovka
22.05.2016 4 z 5

Hezky napsaná kniha, která se dobře četla. Cam byl úplně skvělí jak dokázal dlouho čekat. Avery mi chvílemi lezla na nervy stálím odmítáním Cama. Ale lze ji pochopit po tom co se dozvíme, co se jí stalo a s jakou reakcí se setkala u rodičů.

MissReview
15.05.2016 4 z 5

Kniha byla asi do poloviny pěkná. Přiměřená dávka romantiky, tajemná a plachá Avery a borec Cam. Do knihy jsem se začetla a nemohla se odtrhnout. Z druhé poloviny, ale děj poněkud vymizel. Opakovaly se tam stále stejné věci. Vypadalo to jako kdyby to autorku přestalo bavit. Přesto dávám čtyři hvězdičky a to hlavně za kamaráda Jacoba :D

Barbra06
06.04.2016 4 z 5

Autorka vložila nepříjemné téma do ozkoušeného příběhu hodné holky a sukničkáře, který se kvůli ní změní, což fungovalo docela dobře :)