Píseň severu

Píseň severu
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537470/bmid_pisen-severu-6630b2a4d1639.jpg 5 164 164

Píseň oceli série

V Dussu přituhuje a nejen kvůli přívalům sněhu a mrazu. Ve vánici se skrývá smrt a nejspíš i něco mnohem horšího. V zasněžených horách se ztrácí bojovníci a něco temného vraždí v ulicích. Ostřílený válečník Cuchenan a jeho společník bard Minangar musí znovu spojit své síly a vypořádat se s temnotou, které dosud nemuseli čelit. Nový příběh ze světa Písně oceli nabízí dobrodružství, akci, humor i vášeň v duchu nejlepších příběhů meče a magie.... celý text

Archie
29.04.2021 4 z 5

Nevim kam Merglovou stylem psani zaradit, protoze to vlastne neni takove to super-klasicke, pomale fantasy ala Feist, ale pritom z toho sala takove to ciste, staromilske cosi, kdy citite praskat krb, vuni dreva a pavucinu ve vlasech. Charaktery jsou navic stejne tak paradne rozkrocene mezi archetypem (kladas, ukecanek svudnik) a uveritelnou, moderne pojatou postavou s nejakym pribehem a vyvojem. Noc zázraků a podivností. Mozna preci jen trochu slabsi nez prvni dil, ale porad si Merglova dokaze drzet vysokou latku ve sve vlastni podobe zanru.

Anatom
28.04.2021 5 z 5

Snad ještě lepší než Píseň oceli. Moc se těším na další příběhy z tohohle světa, hrdinové jsou perfektní sympaťáci.

dpxcz
24.04.2021 5 z 5

Wow efekt a nadšení z prvního dílu se zde sice nekoná, ale to bude asi tím, že jsem se na pokračování strašně moc těšil. Druhý díl velmi příjemně rozvíjí příběh našich známých postav a známého světa. Knihu jsem zase přečetl jedním dechem a opět mě bavily dialogy. A co říct závěrem? Chci další pokračování!!!

kokrokr
16.04.2021 3 z 5

Další pokračování dobrodružných fantasy příhod starých známých z knihy „Píseň oceli”. Slabší než první díl. Dávám dva a půl bodu.