Perly v kapse u vesty

Perly v kapse u vesty https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26556/perly-v-kapse-u-vest-26556.jpg 4 40 8

Tato kniha, která vychází tematicky z diskuzí přednášek konaných v Bombaji koncem osmdesátých let, je souhrnem čehosi podstatného – čehosi okolo výjimečných situací, které se staly, nejisté budoucnosti a opojnosti přítomného okamžiku. Na tyto otázky zodpovídal Osho vstřícně a odpovědi zesílily tuto příchuť podstatného. Pro ty, kteří Osha znají to bude připomínkou celého oceánu, pro nováčky bude sladkou i slanou chutí se všemi chutěmi mezi tím obsaženými v tomto neobyčejném lidském bytí, které nám dává vše, bez rozdílu.... celý text

frantisek0724
18.06.2022 3 z 5

Každý by v knize mohl najít to své.. Ovšem ne každý to bude číst, ne všichni pochopí. Každý není otevřen meditaci, názorům mistra.. Pro někoho byl Osho manipulátor a sektář, který si užíval přepychu a zhýralého života. Pro jiného je to mistr a jeho myšlenky jsou plné moudra.

Jedno je však jisté- život je cesta, cesta je cíl..

Sygi
22.03.2020 5 z 5

Perličky mě přes svou opakující se tématiku překvapily neustálou aktuálností a podnětností k zamyšlení.

citronekodvedle
18.05.2018 5 z 5

Samé úžasné rady, co stránka to nová moudrost, tuhle knížku, chi domů, jde číst do nekonečna a pokaždé vám dá něco nového, podle toho jak se vyvíjíte v životě

moore.allonsy
14.03.2018 5 z 5

Takže knížka mě bude ještě dlouho inspirovat při běžných toulkách životem.

Kingusko1
18.10.2017 5 z 5

Perly v kapse ... boli po istú dobu môj každodenný sprievodca. Vďaka nim som sa dokázala na mnohé životné zážitky pozerať s nadhľadom. Spolu s Horčičním semínkem moje najobľúbenejšie knihy od Osha.

Verona8
28.02.2015

Každá věta je perla. Doporučuji každému.

Sayuri
11.09.2013 5 z 5

"Životní pouť nemá žádný konec, ale sama pouť je cíl"
V této knize se nachází obrovské množství inspirace... :)

WEIL
13.09.2011

Kniha plná přednášek, které Osho vykonal v Indii a kdo na nich nebyl, tak si je může aspoň přečíst.