Prokletí Titánů

Prokletí Titánů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44584/bmid_percy-jackson-prokleti-titanu-CsO-44584.jpg 5 1737 149

Percy Jackson série

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Titan's Curse , 2007

Phoenix16.cz
04.12.2013 4 z 5

Třetí díl přivádí na scénu další zajímavou postavu, kolem které se točí děj, protože je Percyho potenciální konkurence. Opět tu máme výpravu za určitým cílem, ne všichni se z ní vrátí, každý má nějakou tu svoji postranní epizodku, ze které se dovídáme něco nového o daném člověku. Série už má zajetý způsob vyprávění, který se ani ve třetím díle nemění, takže komu se knihy dobře četly až doteď, nebude mít s dalším dílem problém. A opět je tu šance dovědět se "něco nového" o řeckých dějinách.

AAndulka
04.12.2013 5 z 5

Po (pro mě) velmi nezajímavé dvojce je tenhle díl naprostou bombou. Přečteno za den a nemám dost. Konečně to má napětí, pořádný děj plný zvratů a nových a nových objevování. Mohu doporučit, ovšem nemohu doporučit dvojku... Snad už se další dva díly budou držet v tomhle duchu :) nechtěla bych další zklamání.

La Fiera
01.12.2013 4 z 5

Vyspělejší hlavní hrdina i autor. :D

Kindle82
04.07.2013 5 z 5

Opět úzašné pokračování série o jednom (ne)obyčejném klukovi.

trefcz
11.05.2013 4 z 5

Další výborný díl této série. Děj rychle plyne a stránky mizí.

Alenes
14.12.2012 5 z 5

Tenhle díl se hodně povedl. Jeden z nejlepších z této série. Je tam plno nových postav a je to takové hodně dobrodružné a taky tam je docela hodně smyslu pro humor.

Percy
02.07.2012

jeto dobrá knížka přečetl jsem všechny díly a čtuje od znova

moje moto : knížka lepší než film

Denaille
04.06.2012 5 z 5

Po tom, co jsem během dvou dnů zhtla Moře nestvůr jsem si svůj čas o dost zlepšila a Prokletí titánů do sebe nasoukala během jednoho dne.
Vážně začínám Ricka považovat za jednoho z mých oblíbených spisovatelů... Že jsou to knihy pro děti? Hloupost! Obdivuji jeho fantazii smysl pro humor. A žasnu nad tím, jak dokázal z celkem nezáživného tématu vyždímat tolik napětí, akce a dobrodružství. Do konce nikdy nevím, jak to skončí a co vlastně vězí za všemi těmi problémy na začátku.
I když je pravda, že dějová linie je podobná jako v těch předešlých, jakoby měl autor napsanou osnovu a jel podle ní. Ale komu to vadí? V každé knize se najde něco, co mě naprosto překvapí.

Laja
24.12.2011 4 z 5

Knihu jsem prelouskal velice rychle. je ctiva stejne jako predchozi dva dily . Co je mi ovem lito, ze knihy na me pusobi hodne podobne. Jsem zvedav jak cely pribeh dopadne. Muzu doporucit celou serii o mladem polobohovi Percy Jacksonovi .