Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/bmid_znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4 805 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Archer's Voice , 2014

Mišule_11
07.07.2018 5 z 5

Kniha se zajímavým vývojem děje, která mě nenechala chvíli klidnou..! :) Najdete tu spoustu lásky, romantiku, ale také pochopení a nenávist. Archer to neměl určitě jednoduché, ale snažil se, což se mi na něm líbilo. A i když nemohl mluvit, byl kouzelným chlapem, který se nakonec nevzdal, aby získal, to co chtěl, i když mu trvalo než na to sám došel..! :)

jitka7
26.06.2018 4 z 5

Archera jsem si hned oblíbila. Knížka je velmi zajímavá, nepředvídatelná. Děj mě pohltil. Už jsem četla pár podobných knih, né s tímto dějem a přímo s tímto tématem. Ale i tak mi kniha přišla originální, dobře zpracovaný. Skvělý nápad. Použití znakové řeči... tak to smekám, každému se to nemusí zamlouvat. Přeci má hlavní hrdina vadu na kráse, pro některé. Mě přišel ještě víc reálnější. Skvělé.

Etule
17.06.2018 4 z 5

Krásná kniha. :)

Tenebien
05.06.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila. Ovšem měla jsem pár výhrad k chování hlavní hrdinky. Stalking much? :) (čteno v originále)

rosalindaaa
01.06.2018 5 z 5

Moc hezka knizka psana z jeho i jejiho pohledu. Nejvíce mě dostal ten konec , ale zajimalo by me zda na na tuto knizku nejak navazuji dalsi dily??

Kukicka
12.05.2018 2 z 5

Chtěla jsem dát hvězdičku jenom 1, ale ten konec to trochu zachránil. Mám ráda knížky, kde chlap je chlap a ne někdo, koho musíte na každém kroku vodit za ruku.

Maruš.D
11.05.2018 5 z 5

Miluju, miluju, miluju!! Nádherná kniha, nádherné postavy, nádherné prostředí, nádherně napsaný. Nemám snad nic, co bych knize vytkla.

nani_nka
04.05.2018 2 z 5

Často sa v YA knihách stretávam s tým,že jeden z hlavných hrdinov má za sebou ťažkú minulosť (znásilnenie, týranie, násilné úmrtie niekoho z rodiny), ktorá na ňho vplýva aj v súčasnosti. A mne tak nejak už takéto typy kníh lezú na nervy. Neviem, či je to tým, že už som z nich "prejedená" alebo ma proste len nebavia. Takže ma neočarila ani táto knižka, kde proti svojej minulosti nebojuje len jedna, ale obe hlavné postavy. Jedno sa však knihe nedá uprieť a to to, že sa ľahko číta.

TerezaMondeková
21.04.2018 5 z 5

(SPOILER) Nádherná kniha. Ještě nikdy jsem nečetla knihu, kde by byla znaková řeč. Byl to opravdu brilantní nápad. Dodalo to knize kouzlo a originalitu. Kniha ve vás taky dokáže vyvolat různé emoce... já se chvíli smála, chvíli brečela, byla šťastná, smutná. Kniha mě opravdu chytla za srdce. V knize je zklamání, bolest, smutek, romantika, originalita, překvapení. Všechno bylo promyšlené, skvěle napsané, příběh vás hned vtáhne do děje. Moc se mi líbilo, že byl epilog napsaný z Archera. A taky že to byl epilog o pár let později. Aspoň jsme se dozvěděli, kam až to hlavní hrdinové dotáhli. Na konci jsem se strašně bála, jak to končí... bála jsem se otočit stránku. Ale naštěstí všechno dopadlo dobře.
Taky se mi moc líbilo, jak se hlavní hrdinové sbližovali. Nebylo to jako v jiných knihách, že na to hned vlítnou, nebo se seznámí v baru. Líbilo se mi, že i když byli tak rozdílní, tak si k sobě našli cestu. Stali se z nich přátelé a z přátelství se stala láska.
Bree mi byla hned sympatická. Normální holčina. Žádná velká sexbomba, nebo prsatá blondýna s prázdnou hlavou, bohatá fuchtle, zlá mrcha, která se najednou stane hodnou. Tohle byla prostě milá, sympatická, citlivá, vtipná holka.
Archer se mi hned líbil. Tajemný, tichý, ale taky silný a citlivý, dokáže ženě naslouchat a stát při ní. Taky mě překvapilo, že autorka udělala hlavního hrdinu takového, že byl plachý, neměl žádné zkušenosti se ženami. Byla to opravdu příjemná změna, protože skoro v každé knize je teď nějaký playboy, děvkař.

LenRan
10.04.2018 5 z 5

Miluji tuto knížku! Nevím co k tomu víc dodat, prostě úžasná :)

janno69
07.04.2018 5 z 5

Bylo to milé, sladké a čtivé :-) ach jo, takovýhle chlapi se už nerodí :-)

Luca94
13.03.2018 5 z 5

Tahle knížka umí chytit za srdce. Začala jsem jí číst na základě ohlasů a tudíž od ní čekala jak bude skvělá. A přesně tak to bylo! Jsem naprosto uchvácená příběhem. Zamilovala jsem se ... Opět a opravdu. Dočetla jsem a odložila s ní i kus svého srdce. Vrátím se k tobě brzy Archere!

Evule114
27.01.2018 5 z 5

Za mě můžu říct naprostá dokonalost. Příběh se četl sám, miluji, když je to z pohledu obou postav, i když té druhé je tam málo. A co je nejhlavnější? Naprosto romanticky odzbrojující, naivní a neskutečně dojemný příběh. Tohle jsem vůbec nečekala :-) zhltla jsem knížku za den, tak mě dostala..

hadenka
13.01.2018

Kniha se mi moc libila, prijemne, oddychove cteni.

keiko33
13.11.2017 5 z 5

Velmi krasny, citlivy a netradicny pribeh.

jani.ruzicko
01.11.2017 4 z 5

Tento příběh si určitě najde v mé knihovně své místo =)

Ruxandra
31.10.2017 5 z 5

Ačkoli jsem knihu četla již před rokem, letos mě něco nutilo se k ní znovu vrátit a přečíst. Velmi romantické, velmi nepravděpodobné, ale tak neskutečně milé a příjemné čtení, že si jí klidně jednou za čas přečtu znovu :)

werdie
18.10.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek v tomto žánru.Krásný příběh, i když trošku nereálný, ale proto přece čteme takovéto knihy,že?:)

1casper
18.10.2017 4 z 5

Oddechovka, tak na dovolenou. Zařadila bych ji mezi harlequinky.

janik27
10.10.2017 4 z 5