Panenka

Panenka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1887/bmid_panenka-hgP-1887.jpg 4 490 83

Osmadvacetiletá floridská právnička Amanda Travisová je ztělesněním moderní úspěšné ženy. Je krásná, sebevědomá a energická; miluje svou práci obhájkyně, ve vztazích si zakazuje sentiment, lásku redukuje na uspokojující sex. Je neúnavná, jedinou relaxací jsou pro ni hodiny spinningu ve fitcentru. Zvrat v denní rutině přinese telefonát. Její matku žijící v Torontu obvinili, že v hotelu Four Seasons zastřelila neznámého muže. Amanda, jíž se podařilo vytěsnit z paměti vzpomínky na dětství a domov, se vrací do Kanady, aby se tam znovu setkala s holčičkou-panenkou, jakou bývala: ustrašenou a manipulovatelnou, milující svou panovačnou a náladovou matku. Když se snaží sestavit matčinu obhajobu a odhalit pozadí vraždy, z minulosti vyplouvají tajemství tak temná, že už neohrožují jen Amandinu pověst, ale i její život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Puppet , 2002

Vendulik
21.10.2016 5 z 5

Nejlepší kniha od Joy. Líbil se mi spád a napínavost příběhu, ale konce byl se všeho nejlepší. Konečně taky trošičku romantiky.

Vercutka
18.09.2016 5 z 5

Skvělé čtení, napínavý příběh s překvapivým koncem. Už se těším na další knihu od této autorky.

akdar72
08.08.2016 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Napínavé až do konce. Moc se mi líbila a těším se na další.

AkiB
20.07.2016 5 z 5

Joy má naprosto skvělé knížky, které vždy překvapí. Nejde u ní uhádnout konec. Za mě super ^^

hanka616
04.04.2016 5 z 5

Kniha byla skvělá, konec překvapivý, trocha i té sladké romantiky, já jsem byla spokojená :-)

bublina77
06.03.2016 5 z 5

Příběh byl zajímaví, kniha se mi moc libila. Konec mě dost překvapil.

dominikB951
07.02.2016 4 z 5

Zajímavá knížka, četla se mi dobře.

hlavinka
04.02.2016 2 z 5

Tak nevim, knihy od pani Fielding jsou sice hodne chvalene, ale tahle mne moc nezaujala. Hlavni postava mi neni vubec sympaticka, dej moc neubiha a ze by to bylo literarne hodne zdarile se take rici neda. Knihu jsem docetla jen diky tomu, ze jsem hodne preskakovala nezazivne pasaze.

HankaMarek
26.11.2015

moc pěkná knížka

jaja10
03.09.2015 4 z 5

Opět povedená kniha od Joy Fieldingové, nabitá napětím, emocemi, tajemnem. Zkrátka prima čtení.

ŽanKaa
12.08.2015 3 z 5

Opäť ďalšia skvelá kniha od JF.Čítala som ju 2 krát.

JarčaG
15.06.2015 3 z 5

Kniha je zajímavě psaná, ale děj není až tak strhující. Znovu bych se ke knize nevrátila.

petka-2007
29.03.2015 5 z 5

Prozatím nejpovedenější kniha (alespoň pro mne) od této autorky, kterou jsem doposud četla. Vyloženě mě bavila.

Azala
11.01.2015 5 z 5

strhující závěr, ale taky trošku přitažený za vlasy happy-end, ale jinak doporučuji, nenudila jsem se

Kalima206
10.01.2015 5 z 5

Strhující příběh. Nečekané rozuzlení a nakonec i nějaká ta romantika. Kniha se mi četla dobře, ráda sem se k ní vracela. Nečekejte ale žádnou přeslazenou, červenou knihovnu :)

romika
24.11.2014 3 z 5

Asi jsem teď zvyklá ze severských krimi na větší spádovitost děje... takže mi čtení moc neutíkalo, ale takový konec jsem nečekala, takže super. Je to moje první knížka od J.F. ale určitě po nějaké ještě sáhnu.

Barumic
11.11.2014 3 z 5

Trošku slabší příběh oproti jejím ostatním knihám.

andulicka
22.10.2014

hooooooooodně hustý,jako všechno od Joy :-) teda kromě Ztracený,to mě moc nebavilo

Alysa
06.10.2014 5 z 5

Opět nečekaný zvrat událostí. J.F opravdu vždy dokáže překvapit a já nemám nikdy tu schopnost uhádnout, jak kniha dopadne :)

hlina
07.09.2014 4 z 5