Pan Smraďoch

Pan Smraďoch https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140683/bmid_pan-smradoch-9lQ-140683.jpg 4 332 62

Další humorný příběh pro mladé čtenáře od autora knihy Babička drsňačka. Kouzelně neuctivý a zároveň dojemný příběh vypráví o tajemstvích, přátelství i docela obyčejném životě. Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s ním spřátelila. Jasně, páchne, ale na druhou stranu nikdy na ni nikdo nebyl tak milý jako on. A tak se Chloe rozhodne, že milého bezdomovce tajně ubytuje v kůlně na zahradě svých rodičů. Jenže schovejte takového smraďocha! Chloe brzy pozná, že některá tajemství můžou být velmi nebezpečná a od katastrofy je dělí jen malinký krůček.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Argo

Mr Stink , 2010

Primán
13.07.2016 4 z 5

Kniha byla velmi zajímavá. Vždy když jsem přečetl jak pan Smraďoch smrděl, cítil jsem ten smrad vedle sebe. Také zajímavě a napínavě napsáno.

Anonymka1
12.07.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila. Vím že je asi pro mladší věkové kategorie ale mně je to jedno prostě se mi líbila :)

PandaKombajn
14.05.2016

Zábavná ale chvílemi i vážná kniha. Jinak skvěle napsaná a úžasně spravována.

kamibe
01.05.2016 5 z 5

Zažila jsem literární lekci, kterou knihovnice v naší městské knihovně uchystala pro děti. A od té doby jsem hleděla knihu sehnat a také si ji celou přečíst.
V některých místech jsem se báječně bavila, v některých jsem uvažovala, zda Smraďochovy reakce na "služby" Chloe by mohly opravdu takto znít ve skutečnosti, ale nejvíce jsem si uvědomovala, že za KAŽDÝM podobným člověkem se skrývá nějaký, mnohdy vskutku velice zajímavý a poutavý příběh.
Dovedu si však představit, jak může takto zpracovaný příběh o něčem, čemu se v životě spíš vyhneme, děti upoutat. Určitě mě budou zajímat i další autorovy knihy.

Isew
26.04.2016 4 z 5

Druhá kniha Davida Walliamse, kterou jsme s dětmi přečetly. Byly nadšené a ani nedutaly. Už se těšíme na další z Davidových knih. Jsou čtivé, zábavné, trošku smutné a poučné. Takový ideální mix.

Liliana2006
05.02.2016 5 z 5

krásné David Walliams je moc moc moc dobrý autor babička drsnačka i pan smradoch
je prostě napínavé moc moc moc napínavé...
doporučuji
moc

hats
17.01.2016 5 z 5

Knihu som čítala deťom pred spaním. Vždy kapitolu, či dve. Niekedy aj tri. Deťom sa páčilo, páčilo sa aj mne. Určite si prečítame niečo ďalšie od tohto autora.

Annie23
31.12.2015 4 z 5

Tato knížka byla opravdu dobrá a taky dojemná.Není vůbec náročná na čtení, máte to přečtené raz dva :-)
Všem ji vřele doporučuji.
U této knížky roztaje i ledové srdce.

veronika0378
30.12.2015 5 z 5

Tohle byla první kniha, kterou jsem od Davida Walliamse četla a jeho styl psaní jsem si oblíbila. Dnes mám doma od něj několik knížek, které si vždy ráda přečtu znovu. Pan Smraďoch mi ještě s knížkou Kluk v sukních a Krysburger přišel trochu vážnější, to se mi na nich taky líbilo.

tamtambatucada
18.12.2015

Velice pěkná knížka ,ale být pánem smradochem by se mi nechtělo .přijít o dítě ,manželku dům a ještě smrdět nejhůř na světe....ale mýt za předsedkyni vlády paní krumbovou to bych nechtěl

Neliczka
07.12.2015

Moc hezká knížka... :))

Skawin
10.09.2015 5 z 5

Vtipná, ale i poučná kniha pro mládež.I já jako dospělá jsem ji četla se zaujetím.

Ewik
08.08.2015 5 z 5

Pohodová kniha, která svému čtenáři má říct, že druhého bychom neměli soudit podle vzhledu.
V dnešní době je knih s poučením velmi málo a přitom kolik toho taková malá kniha dokáže říct.

Ivana11
15.06.2015

Pěkné, i když podle mého trochu slabší než Babička drsňačka, ale velmi poučné.

Nielada
14.06.2015 5 z 5

Pan Smraďoch je druhá kniha od Davida Walliamse, kterou jsem přečetla, a opět mě zaujala, ačkoliv dávno nejsem dítě. Tak jako Malý miliardář v sobě skrývá překvapivý konec, takže je člověk celou dobu napnutý, jak to dopadne a co z toho vzejde. Oblíbila jsem si postavu Rádži (hezky jednotlivé knihy spojuje) a jsem přímo nadšená z témat, která si tento spisovatel vybírá - v tomto případě vztahy v rodině, ambice rodičů a touha po úspěchu... Musím říct, že jako rodiče se mě to velmi dotýká a nutí přemýšlet o vlastním životě. I když doufám, že do MATKY mám hodně daleko (snad to tak vidí i moje děti:-))

KristýnaM
28.03.2015

Moc pěkná kniha! Jak pro děti, tak pro dospělé. Jednoznačně doporučuji!

Jusťa
01.02.2015

Kniha se mi moc líbila.

sachista
23.03.2014 5 z 5

S panem Smraďochem jsem uzavřel romány Davida Walliamse, které u nás v Argu vyšly. Nevím proč jsem si zrovna Smraďocha nechával na konec, možná jsem měl nějaký neopodstatněný předsudek. Ten se však záhy rozplynul. Walliams potvrzuje své umění napsat příběh primárně určený dětem, avšak s chutí si jej mohou přečíst i dospělí jakéhokoli věku. Opět nastoluje řadu témat k zamyšlení i poučení. Další pohlazení po duši, jež vřele doporučuji.

Weweuka
29.12.2013 3 z 5

Zajímavé přiblížení k problému bezdomovectví. Ne každý je na ulici ze stejného důvodu, každý má svůj životní příběh.

SabinaV.
16.12.2013 5 z 5

Moc dobrá knížka,četl to i táta ;)

humor pro děti smraďoši

David Walliams