Nesmrtelnost

Nesmrtelnost https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221798/bmid_nesmrtelnost-Act-221798.jpeg 4 143 23

Potom, co se nedobrovolný spasitel lidstva Jim Heron vzdal jedné výhry v souboji dobra a zla a následující kolo prohrál, se démonka Devina dostává do vedení. Aby zamezil zkáze celého světa, musí Jim zbývající dvě duše zachránit… i za cenu sebeobětování s nejistým výsledkem. Nálada v táboře padlých andělů je na bodu mrazu. Sissy Bartenovou, kterou Jim vysvobodil z pekla, sžírá vztek a žárlivost. Adrian, který v zájmu dílčího vítězství přišel o jedno oko a fyzickou kondici, stále truchlí pro Eddieho. Archanděl Colin, pološílený ze ztráty svého přítele, chystá pomstu. Naopak Devina cítí, že má konečné vítězství na dosah. Na rozdíl od Jima zná totožnost posledních dvou duší, a opojená vidinou nadcházejícího úspěchu podléhá chování, jež je typické spíše pro smrtelníky. Do zdánlivě bezvýchodné situace však v pravou chvíli zasáhne někdo, od koho nikdo pomoc neočekává…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Immortal , 2014

Samira
22.08.2015 5 z 5

Překvapivě závěrečný a jednoznačně nejlepší díl série. Nechci prozrazovat, ale díky výběru duší, jsme mohli nahlédnout Devine takříkajíc pod pokličku. Děj byl napínavý a vše zapadlo kam mělo. Závěr byl trošku sladší, ale líbil se mi. Teď už jen doufat, že se od autorky jednou dočkáme Lassitera. Celkově povedená mírně hororová série se skvělou ďáblicí.

Janičta
17.06.2015 4 z 5

Hezký konec série :-)
Postav tu je celkem hodně a možná je to trochu moc rozkouskované, ale takhle už Ward prostě píše... Opravdové akce kdy létají pěsti tu moc není, ale hodně se řeší emoční peripetie. Devina se slušně hroutí a nepředvede téměř nic (možná tak jednou nebo dvakrát) a to by je mohla všechny pěkně nakopat. Sissy mi tak trochu lezla na nervy, ale to asi k "čisté" dívce, která prošla peklem patří.

PS: (pozor spoiler): Tak Andělé se s Bratrstvem neprotnou tak jak jsem doufala, ale přeci jen se o něj patrně otřou :-) Adovi a Eddiemu tuhle prácičku moc nezávidím, ale fakt se na ní těším... A jsem fakt překvapená jaké postavení vlastně Lassiter měl.

mazzone
25.05.2015 4 z 5

Výborný koniec celej série. Nie som nejako pobožne založená, ale boli tu krásne myšlienky na zamyslenie ohľadom neba a pekla.

Sú tu pasáže, v ktorých mi bolo dokonca AJ Deviny ľúto :D a to už je čo povedať...
Všetko ohľadne Jimma a Sissy doriešené, navyše na konci knihy nadškrtnutá možnosť úplne novej série o Lassiterovi, ktorého som v bratrstve čiernej dýky zbožnovala :D