Chamtivost

Chamtivost https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212778/mid_chamtivost-212778.jpg 4 341 49

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Baronet

Covet , 2009

Vendulik
21.12.2013 5 z 5

Perfektní. Knížka mě moc bavila. Bála jsme se, že bude o ničem ale byla super. Moc krát jsme se u ni zasmála.

ferda
22.08.2013 3 z 5

Zajímavý námět, docela to ušlo i když jsem četl nejdřív druhý díl.

Lenny33
16.07.2013 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Popravdě osud Vina a Marie-Terezy mi byl ukradený a nebavil mě. Příběh Jima a padlých andělů celkem ušel. Kupodivu největší radost jsem měla, když se dějem sem tam mihl někdo z Bratrstva - to se mi vždy rozbušilo srdce a připitoměle jsem se usmívala. :)
Co se mi líbilo, byl autorčin povedený humor, kterému zde dala větší průchod než v jiných knihách a bylo to super.
Uvidím co 2. díl, ale s bratrstvem se to srovnávat nedá...

mary.M
09.06.2013 3 z 5

Na knize mě nejvíce zaujaly romantické rozhovory mezi Gretchen a Vinem, jejich rozvijející se vztah, ale celkový příběh mě neoslovil.

Senza Jenka
07.04.2013 4 z 5

Výhodou této knihy je, že autorka nemusí vymýšlet krkolomné zákonitosti upíří populace, jako v sérii o Bratrstvu. Kniha je trochu praštěná, občas nelogická, ale místy i dost vtipná. Pár výhrad mám k překladu - paní překladatelka mimo jiné očividně neví přesný význam rčení o "medvědí službě". Na textu je dost vidět, že autorem je osoba, která prostředí zvláštních armádních složek zná jen velmi letmo. Celkově se mi to ale docela líbilo.

Lyra22
23.10.2012

Bratrstvo černé dýky bylo super (v celkovém dojmu, samozřejmě), ale na tuto sérii si nemohu zvyklnout. Přečetla jsem jak Chamtivost, tak i Chtíč a nezaujalo mě ani jedno. Nevím jestli se mám vůbec obtěžovat a čekat na další díl :(

Dandulka
06.10.2012 5 z 5

Super knížka, těším se na další díly.Který smrtelný hřích bude další?

dalfy
19.04.2012 4 z 5

Měla jsem obavy, protože bratrstvo mám ráda. Jiný svět - jiní hrdinové. Nezklamalo mě to, už se těším na další díly. Moc se mi líbí, že se knize objevují hrdinové z bratrstva.

marr13
29.03.2012 4 z 5

Myslím si,že J.R.Ward chtěla popsat další svět, kromě upírů, ale trochu se do toho zamotala.Děj je kostrbatý a místy zdlouhavý. Avšak si myslím, že nás zavedla na začátek světa, který se postupem času bude prolínat se světem Bratrstva, už proto doporučuji, pokud máte rádi Bratrstvo černé dýky, si to přečíst.