Chamtivost

Chamtivost https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115726/bmid_chamtivost-uNU-115726.jpg 4 341 49

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit. Jim Heron, příslušník tajných armádních jednotek, jehož profesí je zabíjet na rozkaz svých nadřízených, na vykoupení nevěří a hřích považuje za relativní. Jeho neotřesitelný názor se však změní v okamžiku, kdy se stane padlým andělem a dostane za úkol spasit duši sedmi osob, stravovanou jedním ze sedmi hlavních hříchů. A při svém poslání nesmí selhat. Vincent diPietro zaprodal svou duši hromadění majetku a peněz už ve svých sedmnácti letech a ze svých nároků nehodlá slevit až do chvíle, kdy se seznámí s jedním ze svých zaměstnanců, drsným, upřímným a samorostlým motorkářem, který se prohlásí za jeho spasitele. Vinův život je pevně spjatý s okouzlující kráskou, kterou se rozhodl požádat o ruku, avšak v kritickém okamžiku se seznamuje s ženou, díky níž zpochybní nejen svůj vytčený cíl, ale i svou volbu a touhu svého srdce a spolu se svým zachráncem se rozhodne zapojit do souboje o osvobození své vlastní duše.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Covet , 2009

Karin_Kim55
26.05.2019 3 z 5

Začátek zajímavý, uprostřed mi to přišlo přehnané, takže je konci jsem byla šťastná, že to konečně končí, ale konec mě nalákal na další knihu.
Dávám 3* a jdu na pokračování. Od tehle autorky miluji sérii Bratrstva, takže téhle sérii dám ještě šanci.

LadyHip
09.05.2018 4 z 5

Zajímavé čtení. Asi jsem čekala něco trochu jiného, ale popravdě mě příběh vtáhnul a bavil. První knížka, kterou od autorky čtu, jsem dost zvědavá na další.

Ryorka
12.04.2018 4 z 5

Wardka má superschopnost, jak na stupidní scénář červené knihovny namotat napínavý příběh.

gabice4
18.06.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila.......

Esemko
14.03.2017 4 z 5

Zatím moje první kniha od spisovatelky a celkem se mi líbila. Bratrstvo neznám, takže nemám s čím srovnávat :-) :-)

len85hor
13.12.2016

pěkné příjemné počtení, kniha se mi sice líbila trošku méně než bratrstvo ale i tak byla super, hned se jdu vrhnout na další díl, knihy od této autorky mám moc ráda, jsou pro mě odpočinkové a člověk si u nich báječně odpočine (alespoň u mne to tak je) - doporučuji

Adriana21
20.07.2016 5 z 5

LUXUSNÍ!!! Prostě super, jako série Bratrstvo černé dýky. Jima jsem si velice oblíbila, od začátku mi byl hodně sympatický.
Vin byl taky super postava. Líbilo se mi, jak se během knihy měnil ze zbohatlického namyšlence na super hodného a chápavého chlapa.
No a dva padlí andělé? Bezkonkurenční :)

vivalamuff
17.01.2016 5 z 5

Mně se tahle série líbila mnohem více než Bratrstvo. Mělo to spád. Strašně jsem si oblíbila Jima i ostatní hrdiny Padlých andělů.

Karolína18
09.10.2015 4 z 5

Je fakt, že je kniha z počátku značně zamotaná, ale autorka jí rozjíždí celou sérii, a tak musí obsahovat mnoho informací. Jak tu někdo zmiňoval, že smrtelných hříchů je sedm, vrtalo mi to hlavou. Po přečtení tohoto dílu je mi už jasné, že jedním z napravených hříšníků je i sám Jim. Ne že by Chamtivost nebyla další z brilantních výplodů fantazie Jessici Bird, jen mě napadá, že to autorka umí i lépe. Předpokládám, že se příběhy budou s každým další dílem stále zlepšovat, takže mě to určitě neodradilo od pokračování. Už se moc těším!

Haňulec
29.09.2015 4 z 5

Tak knihu jsem začala tak nějak chápat až v první třetině. Strašně se příběhy prolínali, takže člověku chvíli trvá než pochopí souvislost. Jinak pěkné oddechové čtení, velmi rychle se to čte. Ale bohužel už jsem četla lepší knihy. Takže pouze 4 hvězdy

Lorrainee
01.09.2015 4 z 5

Rozhodne lepsi nez prvni dil bratrstva. Slibny rozjezd serie.

adelinka
24.03.2015 4 z 5

kniha bola pre mňa rýchlovkou...čítala sa mi fajn aj dej ma zaujal aj keď žáner knihy bol tak trochu fantasy.....mladý muž utrpel úraz a stal sa z neho anjel, ktorý mal ale na zemi určité poslanie.....snaží sa zistiť koho a ako má napraviť - komu má pomôcť.....nebudem prezrádzať viac z deja, ale dobré odreagovanie.....prečítala som ju počas jedného víkendu.....

xxiixxi
18.12.2014 3 z 5

No popravdě, moc mě nezaujala :-( Nečíst Bratrstvo, tak bych dala lepší hodnocení, ale když porovnám s Bratrstvem, tak příběh není tak výrazný, že byste se od něj nemohli odtrhnout, a ani hlavní hrdinové nejsou tolik k sežrání, takže nemohu jinak. Čekala jsem něco trochu lepšího.

hrubik
13.06.2014 4 z 5

Kniha mě bavila, byla to klasická "wardovka", příjemné čtení podobné knihám Bratrstva. Jsem zvědavá, co přinesou další díly.

mazzone
11.06.2014 3 z 5

Wardová patrí medzi moje oblúbené autorky, ale baby povedzme si po pravde na Bratrsto čiernej dýky sa už nič nechytá :D
každopádne odporúčam aj túto sériu o siedmych smrteľných hriechoch, vtipné momenty a poučenie do života sa nájde aj tu :D

vaili
26.02.2014 4 z 5

Tak takový lepší průměr váhala jsem že dám o hvězdu míň, ale přečetla jsem ji za 2 dny, tak si zaslouží asi 4 :) nemá to špatný nápad, ale není to tak, že Vás příběh chytne a nepustí jako u jiných knih podle hodnocení jsou další díly lepší tak uvidíme..

Samira
23.02.2014 5 z 5

Úplným začátkem jsem se trošku nemohla prokousat, protože jsem netušila směr, kterým se bude kniha ubírat, ale od 5. kapitoly jsem to vysloveně hltala. Jsem šťastná, že budu mít další sérii od Ward, ona je prostě skvělá. Knize nic nevytýkám, věřím, že další díly budou ještě lepší.

lenocka2013
31.01.2014 4 z 5

Parádna kniha, velmi dobre napísaná.

Catie_
19.01.2014 4 z 5

Bála jsem se toho a snad proto mě to akorát tak příjemně překvapilo. Líbí se mi spojení s příběhem bratrstva, i když jsem se musela ptát, tak takové dva světy od sebe mohou existovat odděleně?

Alie
07.01.2014

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli je i v této sérii od J.R.Warda také pár erotických scén jako v serii Bratrstvo Čcerné dýky.
Děkuji předem za odpověd a odpovězte prosím co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!