Pachatelé dobrých skutků 1: Puntíkáři

Pachatelé dobrých skutků 1: Puntíkáři https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13902/puntikari-13902.jpg 4 117 29

Jak to dopadá, když se dva rošťáci rozhodnou pomáhat bližním. Michal Souček a Filip Fiala jsou kamarádi na život a na smrt.

Aaloha
29.04.2017 4 z 5

Pěkné a vtipné čtení pro děti i pro rodiče.

Adamino
20.02.2017 3 z 5

Dobrá kniha...co dodat ?

helusa2
29.04.2016 5 z 5

Naprosto skvělá knížka!!! Po takovém kamarádství jsem vždycky (marně) toužila... ;-) Bohužel nejsem kluk...
Velmi jsem se u čtení pobavila - i díky tomu, že mám syna také takového "pachatele". Velice mě bavil tatínek a teta Marcela :-D Jsou tady krásné momenty i pro dospělé ;-)
A protože jsem učitelka, tak mě také dost bavila Vlčice!!! Ty poznámky si budu muset někam zapsat pro inspiraci :-D
Už se moc těším, až to budeme číst doma s dětma!
P.S. S dětmi doma přečteno - jsou nadšené a začínáme číst druhý díl :-)

marta0912
27.03.2016 4 z 5

Tuhle knížku jsem naprosto zbožňovala, když mi bylo asi 7. Četly jsme jí s mámou a já pořád chtěla, aby četla dál. Potom jsem jí půjčila svojí nevlastní babičce, aby jí četla svýmu vnukovi a říkala, že přeskakovala některé části, aby mu školu úplně nezohavila, ale podle mě je to opravdu zbytečné.
Kniha je zábavná. S lákou vzpomínám, jak jsme se u ní s mámou řehtaly :)

Anaš44
01.12.2015 5 z 5

Jeto super knížka.(psal to brácha)

bibi.r
18.02.2014 4 z 5

Hodnota pravého přátelství se hned pozná :), přesně takhle si ho představuju. Trochu mě mrzí, že vlastně nejsem kluk, protože holky to mají jinak.
Vtipná, svižná, trochu bláznivá.
Hrozně jsem klukům fandila a říkala si: "Pane bože, některé učitelky a někteří rodiče jsou fakt totálně ..."

PS: Povinně by si to měly přečíst učitelky typu Vlčice a matky typu Hurychová.

TerJac
26.06.2013 5 z 5

Doporučuji všem rodičům, co mají doma malé nezbedy, kteří občas věci dělají jinak ... i když je myslí dobře :)¨
Zkrátka pan Kratochvíl, který v tomto nikdy nezklame. Kniha je nabitá vtipem a číší z ní ničím nepoškozená radost, kterou by dětem kniha měla ( bohužel u nás ne vždy) vždy přinést.

sabanka
15.05.2013 4 z 5

Výborná knížka o přítelství a nechtěných přečinech :)

tyzik.cejka
12.05.2013 5 z 5