PS: Chybíš mi

PS: Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421670/bmid_ps-chybis-mi-gBj-421670.jpg 4 289 63

P.S. série

Drahá Melrose, když jsem tě viděl poprvé, byla jsi jen cizí holka. Podruhé už jsi se mnou bydlela. A při třetím setkání jsi mi dala jasně najevo, že se staneš tím největším trnem v oku, jaký jsem kdy zažil. Ve sprše zpíváš příliš hlasitě a vypotřebuješ všechnu teplou vodu. Jsi neuvěřitelně panovačná. Všemožně mi komplikuješ život. Ale ať se snažím sebevíc, nedokážu na tebe přestat myslet. Popravdě… nedokážu po tobě přestat toužit. Chtěl jsem ti to říct. Chtěl jsem si s tebou sednout, překonat svou hrdost, vzdát se svého nevázaného způsobu života a ukázat se ti ve světle, v jakém mě ještě nikdo neviděl…, ale potom přišlo to vyznání, a zcela změnilo situaci; zpráva natolik šokující, že mi vzala dech. Nikdy nepochopím, jak je možné, že jsem to nepředvídal. Sutter PS: Chybíš mi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Miss You , 2018

Kukicka
27.11.2019 3 z 5

Oddechovka, kterou prectete za 4 hodiny. Cte se to samo, ale nenajdete tam nic noveho. Vse krasne plyne, ale kniha ve vas nevyvola zadne extra emoce. Splni ucel odpocinku, ale pribeh se Vam brzy vykouri z hlavy

Damienronnie
27.11.2019 5 z 5

Parádna kniha :)

Bobina74
24.11.2019 4 z 5

Příběh je rozhodně čtivý, napsán je s lehkostí a budete ho mít přečtený za chvíli, protože se od knihy zkrátka neodtrhnete. Žádná hluchá místa, tempo románu vás žene neúprosně ke svému konci. Pro všechny kdo můžou plnou náruč romantiky, slastného očekávání, vzrušení i trochu té erotiky je kniha PS: Chybíš mi jasnou volbou. Více v recenzi od Kniha za knihou.

láska

2019  79%PS: Nesnáším tě