Osm

Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/331871/osm-pO8-331871.jpg 3.71876
Detektivky, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto

Kniha Osm

janamaxik

Super, byla jsem nadšená

otesánek

No asi jsem čekala víc. Ani to pro mě nebylo jednohubkou a kus knihy jsem se i stihla nudit. Přeskakování od jedné osoby k jiné bylo pro mě těžko stravitelné. vlastně mi nejvíc bavilo posledních asi 80 stran..... konec, nekonec se mi teda vůbec nelíbil. Četla jsem od autorky lepší knihy

novina

Příběh se mi líbil, četlo se to samo. Konec mi přišel trošku přitažený za vlasy, ale díky zápletkám a postavám dávám plný počet.

zelva.marketa

Úžasná knížka se skvělým rozuzlením.

NikNik

Velice pěkné, příběh poskládán originálně a těším se na další knihy :-)

janka3232

Trochu slabá zápletka. Moc nechápu, proč autorka stále popisuje osudy nemožných ženských, které se nechávají vláčet osudem, a pak kňučí.

romanka26

Kniha mne oproti ostatním autorcinym knihám nebavila. Nedocetla jsem.

Kopretina

Moje první setkání s autorkou, hned od začátku jsem si říkala, hm takové syrové, jako Soukupová. Jelikož jsem nemocná, knihu jsem přelouskala jedna dva. Četla se hezky, podezření jsem měla velmi blízké, a že nikdo není sympatický? To už si v moderních knížkách zvykám. Ještěže já :D a moji známí (aspoň někteří) normální jsme ;).