Orlové Napoleonovy armády

Orlové Napoleonovy armády https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367693/bmid_orlove-napoleonovy-armady-iNk-367693.jpg 5 21 5

Fakta, postřehy a historky týkající se každodenního života vojáků v císařské Velké armádě v období napoleonských tažení v letech 1804-1815.

Igor1311
17.01.2021 5 z 5

napriek tomu, že sa jedna o jednu za jeho prvých knih o napoleonovi, v ktorej citiť, že jeho štyl písania este nie je vycibreny, sa jedná o pozoruhodnu publikáciu. Priebeh ťažení a politických udalostí sa odsuva do pozadia a valná čast knihy pojednáva o každodennom živote vo vojsku. Nájdeme tu opis života vojaka počas ťaženia, všetky jeho radosti a strasti, opisy najstatočnejších vojakov a vojvodcov

Dant76
18.09.2018 4 z 5

Zajímavá kniha o vojácích z období napoleonských válek.

KAREL6725
28.01.2018 5 z 5

Moje první setkání s autorem, od té doby jsem zpětně posháněl a přečetl co se dalo. Autorův styl psaní mě vyhovuje , knihy jsou skvělé i poučné. Díky autorovým knihám jsem si doplnil vzdělání . Nezbývá než chválit a vřele doporučit všem co to ještě nečetli. Plný počet hvězd.

jakub87
24.02.2013 5 z 5

Podařená kniha i o těch nejnižších v hiearchii francouzského císařství, pojatá do celých napoleonských válek.

kingmaker
14.02.2012 5 z 5

Je to jedna z prvních knih Kovaříka a podle mého jedna z nejlepších, protože v této knize se mnoho skvělých historek objevilo poprvé. Kovařík má totiž jednu drobnou chybu, na to jak skvělý je to spisovatel, a to sice, že vykrádá sám sebe. Ale to je daň za množství knih, které napsal. V tom množství se člověk prostě opakovat musí. Moc bych si chtěl přečíst paměti kapitána Blaze. Musí být úžasné.